Luke Thompson ütleb, et “oleks suurepärane”, kui ta juhiks “Bridgertoni” 4. hooaega

Luke Thompson Liam Daniel / Netflix

Luke Thompson Bridgertonil pole aimugi, kes saab olema 4. hooaja peaosatäitja – ega välista ka tema tegelaskuju Benedicti võimalust tähelepanu keskpunktis.

“Aus vastus on” ma ei tea, aga ma tean, et see on ilus [and] Üks parimaid asju teletöö juures on see, et saate tõeliselt uurida tegelase pikka vormi ja teda aeglaselt täita,” ütles Thompson (35) reedel, 7. juunil saates The View. “Niikaua kui ma seda jätkan.”

Ta lisas: “Muidugi oleks tore mingil hetkel tõesti sukelduda, kuid me peame ootama ja vaatama.”

Thompson on mänginud Netflixi sarjas alates 1. hooajast vanimalt teist Bridgertoni õde-venda Benedictit. Regency näidend põhineb autoril Julia QuinnSelle romaanid, millest igaüks kirjeldab Bridgertoni õdede-vendade armastuslugu.

Bridgertoni 1. hooaeg jõudis Netflixi 2020. aastal pärast Daphne’i (Phoebe Dinever) pärast seda, kui ta armus Simon Bassetti (Regi-geeni leht), kui 2. hooaeg oli Anthony oma (Jonathan Bailey) võimalus rambivalguses. Mõlemad järgisid Quinni raamatu järjekorda. 3. hooaeg kaldus aga järjekorrast kõrvale – järgmiseks oli Benedicti härrasmeeste pakkumine Colini esiletõstmiseks (Luke Newton) ja Penelope (Nicola Coughlan) Palini raamat “Romanteeriv härra Bridgerton” on sarja neljas.

Shondaland, mis toodab Bridgertonit ja Showrunnerit Jess Brownell Pole veel avalikustatud, milline Bridgertoni õde-vend juhib uuenenud 4. hooaega. Vahepeal on fännid teoretiseerinud, et Benedict, Eloise (Claudia Jessie) või Francesca (Hannah Dodd) võib olla järgmine.

3. hooajal annab Benedict mõista, et ta pole veel valmis elama.

Bridgertoni näitleja Luke Thompson ütles, et oleks suurepärane, kui Benedict oleks järgmisena tüüri juures, kuid keeldus täpsustamast

Luke Thompson Liam Daniel / Netflix

“Mulle meeldib sellel hooajal Benedicti süžee, ta on väga vaba ja ma arvan, et see on väga mõnus koht võtteplatsil,” rääkis 31-aastane Newton ajalehele L’Beauty Home Thompsoni tegelaskujude maikuu profiilis. “Ta on vaba vaim ja omamoodi mässaja. Ma ei jõua ära oodata, et järgmisel hooajal Benedicti lugu näha.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Newtoni sõnul andis Brownell talle 4. hooaja kohta “väikesed näpunäited”.

Milline Bridgertoni paar sattus raamatutesse kokku?

Seotud: Millised “Bridgertoni” paarid sattusid raamatutesse kokku?

Armastuse leidmine lehelt ja ekraanilt! Netflix Bridgertoni debüüdiga 2020. aastal panid fännid endiselt lugudesse, mis olid veel rääkimata. Julia Quinni samanimelisel romaanil põhinev sari sai alguse Daphne Bridgertoni (Phoebe Dinever) ja Simon Bassetti (Regi-Jean Page) armastusloost. Enne Dynevori […]

“Ta lasi mul lugeda mu esimest stseeni, mis oli väga põnev. Rääkisime Nickiga oma lootustest oma rolli osas, kuid seda on nii raske ennustada,” märkis Newton toona. “See saade on väga romantiline, kuid me uurisime romantilist komöödiat. Colinil on raske aeg, nii et ma ootan järgmist hooaega, olen lihtsalt õnnelik ja naudin seda.”

Bridgertoni 3. hooaja ülejäänud osad ilmuvad Netflixis neljapäeval, 13. juunil.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *