Ma ei jõua ära oodata, et saaksin seda toppi oma lemmik suvekleitidega kanda

Kui minu käest küsida, siis põhitõed on mitmekülgse garderoobi ehituskivid. Minu jaoks on see kõik särkide, pükste ja seelikute varumine, mida saaksin igal päeval omavahel segada ja sobitada. Olen nautinud suveks värvikaid valikuid, kuid pole midagi sellist, nagu karge valge topp, millel on kõike alates lühikestest pükstest ja lõpetades liibuvate pükstega.

Seotud: Loobun oma lemmiksuvistest kleitidest selle šiki komplekti jaoks

Mul on kapis suvine minikleit, mis on nii kaua olnud mu absoluutne go-to-stiil, see on kaheksas maailmaime, et ma pole sellele veel plekki saanud. Põhjus, miks see mu suvises garderoobis kinni on jäänud, on see, et see on šikk, mugav ja teeb sellest kõige lihtsama riietuse. nii […]

Ilmade soojenedes olen järjest vähem teinud pikkade varrukatega pluuse ja 3/4 varrukatega toppe. Lühikeste varrukatega särgid ja topid on muutunud minu pühaks graaliks, sest saan neid kihistada kergete kardiganide ja bleiseritega. Amazon Essentialsil on kahes pakendis paagikomplekt, mille ostan, et asendada mulle armastatud valgeid T-särke.

Hankige Amazon Essentials Slim-Fit Tank Top kahepakendiline komplekt vaid 13 dollari eest (algselt 14 dollarit)! Pange tähele, et hinnad on avaldamiskuupäeva, 11. juuni 2204 seisuga õiged, kuid võivad muutuda.

Slim-fit tanktops on kehale kallis, mis on minu jaoks tohutu pluss, sest mulle meeldib oma kurve rõhutada. Sellel on ülipehme puuvillane mudel ja venivuse ja mugavuse tagamiseks mikroribiga trikoo kangas. Lisaks ei kaota see aja jooksul oma kuju! See särk on pälvinud Amazoni nupu “Kliendid sageli hoiavad”. See rõhutab asjaolu, et sellel komplektil on vähem tulu kui sarnastel toodetel, mis on minu jaoks absoluutne võit.

Lisaks Amazoni heakskiidutemplile on sellel särgil ostjad kiitvad hinnanguid. Tõsiselt ei! Üle 45 000 ostja on andnud sellele paagikomplektile täiusliku viie tärni hinnangu. Üks viietärni ostja kirjutas oma arvustusele pealkirjaks “Emotsionaalne tugi, paagikandjad, see on teie jaoks”, kinnitades, kui mugav see on. “Nägin nende paakide arvustusi ja otsustasin neid proovida. Nad on tõsiselt parimad. Need on siledad, mugavad, ideaalsed, mitte liiga rasked ja pesevad väga hästi,” lisas ostja. “Ma ostan rohkem, kui me räägime. See on teie paak kihistamiseks.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Ei läinud kaua, kui ma selle paagikomplekti oma ostukorvi lisasin. Mul on nii hea meel, et saan oma lemmikvalged triibud nende ostjate poolt heaks kiidetud paakide vastu välja vahetada!

Tutvuge: hankige Amazon Essentials Slim-Fit Tank Top kahepakendiline komplekt kõigest 13 dollari eest (algselt 14 dollarit)! Pange tähele, et hinnad on avaldamiskuupäeva, 11. juuni 2204 seisuga õiged, kuid võivad muutuda.

Seotud: See värviline šifoonist pluus on ideaalne suvine topp

Siin on oluline fakt, mida kõik peaksid õppima. Teil on lubatud kanda värvilisi toppe. Te ei pea vaigistatud värvide juurde kinni pidama, kui te seda mingil põhjusel ei soovi. Seal on nii palju armsaid ja vahvaid toppe, mille vahel saate valida isegi siis, kui peate Dokoto V-Neck Ruffle’i rokkima. […]

Pole päris see, mida otsite? Vaadake Amazon Essentialsi lisateavet siit ja vaadake kindlasti Amazoni igapäevaseid pakkumisi, et saada rohkem suurepäraseid leide

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *