Macaulay Culkin käsitleb „keerulist suhet” isadepäevaga

Macaulay Culkin ja Brenda Gunn. Olivia Wong / Getty Images

Maclay Culkin Ta võib olla isast võõrdunud, kuid see ei takista tal isadepäeva oma tingimustel tähistamast.

Üksinda kodus staar, praegu 43, kolmapäeval, 5. juunil Instagrami, et postitada foto “hoolduspaketist”, mis on täidetud Lucasfilmi Star Warsi kaupadega, sealhulgas kaisukaruga, mis on ilmselt inspireeritud Darth Vaderist. Seal avab ta, kuidas ta otsustab oma isiklikust ajaloost hoolimata kahe lapse isana isadepäeva nautida.

“Kui te minust midagi teate, siis teate, et mul on isadepäevaga varem olnud keeruline suhe,” kirjutas Macaulay pildiallkirjas, viidates ilmselt oma isast võõrandumisele. komplekt. “Kuid pärast isaks saamist otsustasin ratta uuesti leiutada. Kui välja arvata lisatund või paar und, püüan ma veeta päeva oma poisse rohkem tähistades kui iseennast. Lõppude lõpuks on nemad need, kes tegid minust isa (pole pahaks Brendale).

Macaulay ja tema kihlatu Brenda Song (36) on kihlatud Alates jaanuarist 2022. Nad alustasid Tutvusime 2017. aastal pärast kohtumist nende filmi Changeland võtteplatsil. Nad sünnitasid oma esimese lapse Dakota 2021. aasta aprillis ja teise lapse Carsoni 2022. aasta detsembris.

Macaulay Culkini ja Brenda Gunni suhete ajaskaala

Seotud: Macaulay Culkini ja Brenda Gunni suhete ajaskaala

Macaulay Culkin ja Brenda Song jagavad koos mõningaid elu suurimaid kogemusi. Näitlejad kohtusid 2019. aastal ilmunud filmi Changeland kaasosatäitjate tegemise ajal. Esmakordselt tekitasid nad kuulujutte romantikast filmi tootmise ajal 2017. aasta septembris, kui nad läksid Buena pargis Knotts Berry Farmis topeltkohtingule. […]

“Isadepäeva ei peeta meie majas sama kõrgelt kui sünnipäevi või jõule, kuid see trumpab üle pühad, nagu Püha Patricku päev, sõbrapäev ja 4. juuli,” jätkas Macaulay. «Püüan poistele isadepäeval toredaid asju teha. See on eriline päev.”

Seejärel hüüdis ta Star Warsi frantsiisi taga olevale produktsioonifirmale, kirjutades: “See kõik on minu viis tänada. @LucasFilm Selle eest, et saatsin mulle hoolduspaketi, mis on minu lastele mõistlikum (miinus kuum kaste). Isadepäev pole minu jaoks, see on mõeldud inimestele, kes panevad mind tundma isana.

Macaulay saavutas kuulsuse kõigest 10-aastaselt Kevin McCallisteri rollis 1990. aastate filmis Üksinda kodus, mis teenis kogu maailmas 477 miljonit dollarit. Ta saavutas edu filmides Üksinda kodus 2: Lost in New York ja My Daughter, samal ajal kui tema vanemad Christopher Cornelius “Kit” Culkin ja Patricia BrentrupKoos oma karjääriga juhtis ka oma nooremaid vendi, Kieran Ja rory, kes astus tema jälgedes. (Lisaks Macaulayle, Kieranile ja Roryle on lapsevanemad ka Kit ja Brentrup Kuninganna, Shane, kristlane, jennifer ja hilja dakota, kelle järgi Macaulay nimetas oma esmasündinu. Ta suri 2008. aastal 29-aastaselt pärast seda, kui ta sai tänavat ületades löögi autolt.)

Keith ja Brentrup läksid pärast pikka partnerlust lahku 1995. aastal. Macaulay ja Kieran olid teismelised, kui nad esimest korda oma isast distantseerusid.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Põhjalik juhend Culkini õdede-vendade kohta

Seotud: Põhjalik juhend Culkini õdede-vendade kohta: Macaulayst Kierani

Macaulay Culkin oli oma perekonnas esimene, kes sai levinud nimeks, kuid ta ei olnud viimane. Enne Kevin McCallisteri rolli saamist filmis Üksinda kodus ümbritses Macaulay tema näitlejate perekond. Tema isa Kit Culkin oli Broadway näitleja, kes osales mitmes teatrilavastuses. Keithi vend Terry […]

Selle aasta alguses kiitis 41-aastane Kieron Brentrupi selle eest Andis mulle elu ja lapsepõlve, mis oli suurepärane,” nagu ta ütles Sai Emmy auhinna Roman Roy rolli eest filmis Legacy.

Vastavalt Kuues lehekülg Sel ajal jätkas ta hiljem kiitust, öeldes: “Ta on täiesti imeline naine, kes kasvatas üksi seitse last stuudiokorteris üles.” Ta lisas: “Seal oli üks kutt – ta ei teinud midagi.”

Väljaanne teatas, et kui Macaulay sai 2023. aasta detsembris Hollywoodi kuulsuste alleel tähe, ei saanud Brentrup terviseprobleemide tõttu tseremooniat osaleda.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *