Maren Morris ilmub biseksuaalide postituses Pride Month

Maren Morris. Kevin Mazur / Getty Images

Maren Morris B lisamine LGBTQIA+.

Muusikatäht tuli pühapäeval, 9. juunil Instagrami vahendusel biseksuaalina välja, kui jagas fotosid oma viimasest kontserdist.

„Olen ​​õnnelik, et saan olla B kategoorias LGBTQ+ 🌈,” kirjutas 34-aastane Morris laupäeval, 8. juunil Arizonas Phoenixis toimunud RSVP Redux Touri fotode slaidiesitlusele. Mõnel pildil on näha, kuidas laulja uhkusega uhkuselippu lehvitamas .

Morris on lõpetanud lahutuse kantrilauljast Ryan Heard Jaanuaris, kolm kuud pärast esitamist. Ajakirja Us Weekly hangitud kohtudokumentide kohaselt otsustas Nashville’i kohtunik, et endised abikaasad lahutasid “absoluutselt lahutust” lepitamatute erimeelsuste tõttu ning neil oli endiste abikaasade vahel varalise kokkuleppe leping ja abielueelne leping.

Kantrilaulja Maren Morrise ja Ryan Hurda suhte ajaskaala

Seotud: Maren Morrise ja Ryan Hurda suhete ajaskaala

Maren Morrise ja Ryan Heardi armastusloos olid kõik suurepärase kantrilaulu omadused, enne kui nad selle lõpetasid. Morris ja Heard kohtusid 2013. aastal Tim McGraw laulu “Last Turn Home” kirjutamise ajal. Paar olid sõbrad kaks aastat, enne kui nende suhe romantiliseks muutus. Nende teekonna rasked üksikasjad […]

Samuti peaks Heard maksma Morrisele 2100 dollarit igakuist elatist oma poja Hayesi (4) eest, kuigi paar jagab hooldusõigust.

Morris ja Heard olid abielus viis aastat. Nad kohtusid kirjutamise ajal 2013. aastal Tim McGraw Laul “Viimane kodupööre”. Nad kinnitasid, et kohtusid 2015. aastal ja abiellusid 2018. aastal Nashville’is.

Maren Morrise poeg Hayes toetab teda Nashville'i kulisside taga

Seotud: Maren Morrise perealbum Ryan Heardi ja poeg Hayesiga: fotod

Maren Morris ja Ryan Hurd said lapsevanemateks 2020. aasta märtsis, kui sündis poeg Hayes. Pärast sünnitust kirjeldas Morris oma erakorralise C-sektsiooni 30 tundi sünnitust. “Sain tol õhtul väga kiiresti teada, et inimese maailma toomise plaanimine on loll ülesanne,” kirjutas ta Instagrami vahendusel. […]

“Kuus aastat tagasi lõime koos, et kirjutada laul. Me ei tundnud üksteist ja see lihtsalt kasvas sealt edasi, nii et muusika oli alati läbi põimunud meie armastusega üksteise vastu,” rääkis Morris meile 2019. aastal eksklusiivselt.

Pärast lahutust Heardist (37) keskendub Morris nüüd iseendale ja tähistab vallaliseks olemist.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“Mulle tundub, et nii kaua, olles lihtsalt kunstnik ja hoolitsedes nii paljude inimeste eest tänaval, harjub ülemus olema. Ma tõesti kaotasin silmist enda eest hoolitsemise, ”rääkis 33-aastane Morris ajakirjale Us veebruaris. “Ma arvan, et see on minu jaoks ideaalne hetk selle avalduse tegemiseks.”

Morris lisas, et ta on pärast lahutust keskendunud “oma vallalisuse tõelisele tagasinõudmisele ja õppimisele, kuidas tõeliselt nautida enda seltskonda ja hoida seda suhet iseendaga”.

“Tüdruku” laulja pole ainus staar, kes sel Pride’i kuul välja tuleb: AEW Mass Bronson Samuti jagas X kaudu, et ta on biseksuaal, esmaspäeval, 3. juunil.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *