Martin Lawrence lükkab ümber kuulujutud oma tervise kohta: “pagana terve”

Axel/Bauer-Griffin/FilmMagic

Martin Lawrence Tahad teada, et temaga on kõik korras.

The Bad Boys: Ride or Die staar lülitas teisipäeval, 4. juunil saates Hot 97 väljaandes Ebro in the Morning välja kuulujutud oma tervise kohta, kuna sotsiaalmeedias tekkis mure pärast uue filmi Los Angelese esilinastust 30. mail.

Eelmisel nädalal levima hakanud sündmuse klipp näitab Lawrence’i ja Costerit Will Smith Kohalolevate fännide jaoks bussi peal. Mõned arvasid, et Smith aitas Lawrence’il vaadata üle bussi külje, et näha rahvahulka, kuna ta oli rahutu.

Martin Lawrence pöördub veebis inimeste poole, kes on mures tema tervise pärast, ja Will Smith arutleb tema tagasituleku üle.

(🎥 @HOT97 ) pic.twitter.com/AQLcSNJxPO

— Dialoogi kunst (@ArtOfDialogue_) 4. juuni 2024

“Minuga on kõik korras,” ütles Martin väljaandele Hot 97’s Ebro Darden teisipäev “Ma olen Jumala kätes. Olen õnnistatud. Mul on hea meel iga päev ärgata. Mul on kõik hästi. Inimesed ei pea muretsema.”

Juhend 2024. aasta suve suurimate kassahittide filmide kohta Twister Deadpool ja Wolverine ning 086 muud

Seotud: Meie täielik juhend suve suurimate kassahittide kohta

Jay Maidment/20th Century Studios/MARVEL; Dan McFadden/CTMG, Inc; Alates universaalsetest märuseiklustest kuni südantlõhestavate romantikateni – sellel aastal leidub suviseid kassahitte igat tüüpi kinefiili jaoks ja meie nädalalehes on nende täielik juhend. Hooaja potentsiaalselt oodatuim film Furiosa: Mad Maxi saaga on viies. […]

Hiljem lisas ta: “Ma olen pagana terve. Lõpetage kuulujutud.”

Klipile vastates ütles Lawrence, et ta on lihtsalt üllatunud fännide arvust, kes kogunesid Hollywoodi TCL Hiina teatrisse teda ja Smithi vaatama.

“Ma mõtlesin, et oh, see on rokk-kontsertide asi. Mis see toimub? Filmi jaoks? Ma olin nagu: Oh, jumal,” lisas 59-aastane Lawrence.

Kõik, mida pead teadma Will Smithi ja Martin Lawrence'i filmi Columbia Pictures/MovieStore/Shutterstock

Lawrence’il on varem olnud palju avalikuks saanud terviseprobleeme.

1996. aasta mais viidi näitleja kurnatuse ja vedelikupuuduse tõttu korraks haiglasse pärast seda, kui politsei ta Los Angelese elaval ristmikul ümber tõmbas, kus ta karjus: “Võitle jõuga”, vahendab The Washington Post. Haigla pressiesindaja ütles, et Lawrence’il tekkis krambihoog, kuna ta ei võtnud ettenähtud ravimeid.

1999. aasta augustis oli Martini kolmik koomas pärast seda, kui koges treeningu ajal äärmist kuuma kurnatust. Ta vajus pärast sörkjooksult koju naasmist koomasse, teatas toona ajaleht Los Angeles Times.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Lawrence ja Smith on praegu reklaamiteel Bad Boys 4 jaoks, mis on 1994. aasta filmiga Bad Boys käivitatud märulikomöödia frantsiisi uusim osa.

Eelmisel nädalal Los Angelese esilinastusel tunnustas Smith Lawrence’i, et ta tõi ta frantsiisi rohkem kui 30 aastat tagasi.

“Martinil oli see stsenaarium, nii et Martin tõi mind Bad Boysi ja kui me esimest korda maha istusime ja rääkisime, oli see keemia maagiline,” ütles ta.Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *