Maya Haque ei häbene olla “Nepo beebi”

Maya Haque Ta ei häbene seda, et tal on kuulsad vanemad.

The Stranger Things näitleja tütar Ethan Hawke Ja Uma Thurman, ei loo oma “Nepo Baby” staatusest illusioone. Ometi ei näe ta, kuidas talle pakutud rolli mitte vastuvõtmine kedagi teist aitab.

“On palju inimesi, kes väärivad sellist elu, kuid ma arvan, et mul on mugav seda mitte ära teenida ja seda ikkagi teha,” ütles ta Londoni ajalehele The Times. “Ja ma tean, et kui ma seda ei tee, pole see kellelegi kasulik.

Maya harjutas oma hõbelusikaga vehklemist nagu mõõka. Näitlejanna on sageli välja tulnud enne süüdistusi, et ta mängis rolli oma nime põhjal tehtud naljadega. Ta nimetas hiljuti oma perekonda “Indie Kardashiansiks” ja teab, et kõik katsed varjata oma põlvnemist (teed, mida ta kirjeldas ajalehele The Times kui “muutke oma nimi, hankige nina ja mine rollide täitma”) avastatakse aega väljas

Seotud: Kas nad on “nepo beebid”? Need kuulsuste lapsed räägivad onupojapoliitikast

Jalg püsti. Mitte igaüks ei alusta Hollywoodis põhjast – eriti kui nende vanemad on juba kuulsad. Need kuulsuste beebid on väidetavalt “Nepo beebid”. Mõned Euphoria fännid olid šokeeritud, kui said teada, et Maude Apatowil olid kuulsad vanemad, The Other Woman staar Leslie Mann ja kirjanik/režissöör Judd Apatow (40-aastane neitsi). tema […]

Oma uues intervjuus oli Maya oma castingu osas avameelne Quentin Tarantino“Once Upon a Time… Hollywoodis,” ütles ta, et sai selle rolli “onupojapoliitika põhjustel” ja pani selle konteksti. Ta märkis, et lugu Hollywoodi ajaloost ja pärandist oli täis Hollywoodi staaride lapsi Kuulujutt Willis (Tütar Bruce Willis Ja Demi Moore) ja Margaret Qualley (kelle ema Andy McDowell)

Isegi kogu selle enese alandamise juures teab ta, et nali tuleb. Maya ütles, et saab hakkama oma “teenimatu” maine mõradega – need on seotud sellega, et tal on õnn tema perekonda sündida.

„Haruldaste õhu käes viibides on hea lõbutseda. See on õnnelik koht,” ütleb ta. “Minu suhe vanematega on tõesti aus ja positiivne ning see ületab kõike, mida keegi võib öelda.”

Rääkides oma suhetest isaga, ütles laulja, et elas pärast vanemate lahutust mõnda aega koos temaga hotellis Chelsea.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“Ma juhtisin fuajees limonaadiputka ja mu isal oli kapi taga tühi liftišaht, kus mulle meeldis aega veeta,” rääkis naine sellest ajast. “Ta tegi kunagi neid uskumatuid aarekaarte, mida me Chelseas ja selle ümbruses jälgisime. See oli maagiline aeg.”

See mugavus üksteisega on viimasel ajal kasuks tulnud. The Hawks töötasid koos eelmisel kuul kinodesse jõudnud eluloofilmiga Wildcat, mille lavastas Ethan Hawke. Flannery O’Connor Milles Maya mängib lõunagooti romaanikirjaniku rolli.

“Meilt mõlemalt küsiti pidevalt, kas me oleme teineteisega töötades närvis, kuid me ei olnud, sest ma olen kogu oma elu selle mehega kunsti tehes,” rääkis ta.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *