McConaughey Pantalones muudab teie suve paremaks

Matthew McConaughey ja Camila Alves. Pantalones orgaaniline tequila

Koolist välja ja Matthew Ja Camilla McConaughey Suve algus (ehk margaritahooaeg): Pantalones Organic Tequila.

Kuigi McConaugheys tunnistavad, et maailm ei pruugi järjekordset “kuulsuste tekiilat” väga vajada, teavad nad isegi suvepuhkusel olevate laste puhul, et vanemad vajavad kõikjal “kick-ass margaritat”. Paari ise kuulutanud “parim asi [they’ve] tehtud [their] püksid seljas,” on nende “Ametliku suvekokteili” salajane koostisosa.

Pantalone Classic Margarita sisaldab 2 untsi Pantalone’s Organic Tequilat, 1 untsi orgaanilist laimimahla, pool untsi orgaanilist agaavinektarit ja orgaanilist laimiratast kaunistuseks. “Summer Extravaganza” on üks mitmest McConaughey soovitatud tequila-põhisest kokteiliretseptist.

Oma uues reklaamvideos vaatab paar oma perekalendrit, et valmistada kokteili “100 protsenti orgaaniline” ja “0 protsenti kummitus”, enne kui juhatavad lapsed meie kööki viimast koolipäeva kartma. Valades segu soolaäärega klaasi ja kaunistades seda värske laimiga, vahetas paar Alice Cooperi “School’s Out” nostalgiliste helide saatel oma hõiset Portugali Saudi vastu.

Parim, mida McConaugheys pükstega tegi: Cheeky Summer CocktailPantalones orgaaniline tequila

Alates 2023. aasta oktoobris lansseerimisest on McConaugheys välja andnud mitu võltsreklaami, mis sisaldavad kroketi- ja hapupallimänge – kõik koos püksteta, vaid “pantaloonidega”. Nende kaubamärgi missioon on tuua tequila tööstusesse ja oma klientide ellu veidi “lõbu”.

Kuulsuste poolt heaks kiidetud suviste kokteilide retseptid

Seotud: Tähistage 4. juulit ühega neist kuulsuste heakskiidetud kokteilidest

Rüüpa nagu täht! Pole kunagi olnud paremat aega lõõgastumiseks ja kokteiliga lõõgastumiseks. Miks mitte olla kuulsus? Staarid, sealhulgas Martha Stewart ja Dwayne “The Rock” Johnson, on loonud kokteiliretsepte, mis on liiga maitsvad, et neid ignoreerida. Näiteks juunis 2020 võõrustab Titan mänge […]

Viidates tequila tarbimise lineaarsele suurenemisele kooliaasta lõpus, ütles paar “palju õnne kõigile [their] kaassuvised lapsevanemad” ja julgustavad meid “pükse korraga ühte jalga panema”.

Sirvige “Ametliku suvekokteili” täielikku retsepti:

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Pantalones Organic Margarita

Materjalid
2 untsi Pantalonese orgaanilist tequilat,
1 unts orgaanilist laimimahla,
0,5 untsi orgaanilist agaavinektarit,
Orgaaniline laimiratas (kaunistused)

juhiseid
Ääristage kiviklaasi äär laimikiiluga, kastke serv soola sisse, nagu viiksite jootraha basseini, ja asetage kõrvale. Lisa Pantalones Organic Tequila, orgaaniline laimimahl ja orgaaniline agaavinektar jääga šeikerisse. Sega, kuni see on hästi jahtunud. Kurna värske jääga ettevalmistatud klaasi. Täiendage oma suvist ekstravagantsust laimirattaga.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *