Meghan Markle ütleb, et on oma uue Nigeeria nime üle sügavalt alandlik ja tänab Joruba monarhi, et ta tervitas teda ja prints Harryt isiklikus kirjas.

Meghan Markle ütleb, et on oma uue Nigeeria nime üle sügavalt alandlik, kui tänab Joruba kuningat, et ta isiklikus kirjas teda ja prints Harryt kodus tervitas.

39-aastane hertsog ja 42-aastane Sussexi hertsoginna alustasid eelmisel kuul Nigeeria sõjaväe kutsel kolmepäevast poolkuninglikku ringreisi riigis.

Reisi ajal kohtus paar – kes õppis rohkem hertsoginna Nigeeria pärandi kohta – joruba kuninga Oluwoga.

Valitseja kinkis hertsoginnale – kes hiljuti avastas, et ta on geenitesti abil 43% nigeerlane – joruba nime Adetokunbo, mis tõlkes tähendab “võõralt maalt pärit kroon või kuningriik”.

Mai lõpus kirjutas Megan juhile, et tänada teda külalislahkuse ja Nigeeria nimega austamise eest.

Pildil: Sussexi hertsog ja hertsoginna saabuvad Lagose osariigi kuberneri majja oma kolmepäevase visiidi ajal Nigeeriasse

Joruba monarh – kes oli ainus joruba monarh, kes kutsuti koos hertsogi ja hertsoginnaga vastuvõtule – on nüüd jaganud Meghani kirja oma 174 000 Instagrami jälgijaga.

Kirjas seisis: „Tänan teid sooja vastuvõtu eest Nigeeriasse.

„Olen ​​sügavalt alandlik teie õnnistuse üle traditsioonilisele joruba nimele Adetokunbo.

„Hindan seda nime ja hindan teie usaldust minu vastu, et kannan seda armu ja väärikalt.

„Meie reis Nigeeriasse oli oluline mitmel põhjusel, muu hulgas seetõttu, et see andis meile võimaluse uurida ja mõista minu pärandit, mis ulatub meie lasteni.

“Ootame varsti koju naasmist.”

Visiidi ajal tänas Meghan nigeerlasi, et nad tervitasid teda “minu riiki” ja ütles juhtide tippkohtumisel naisele, et ta loodab, et suudab “eeskujuks” olemise suhtes “õigust anda”.

Küsimusele, mida ta tundis pärast seda, kui ta avastas geenitesti abil, et ta on 43% nigeerlane, vastas Meghan esimese asjana “helistas mu emale, sest ma tahtsin teada, kas ta on sellest teadlik”.

Foto: Meghan Markle kohtub oma poolkuninglikul visiidil Nigeeriasse Yoruba kuningaga (paremal)

Foto: Meghan Markle kohtub oma poolkuninglikul visiidil Nigeeriasse Yoruba kuningaga (paremal)

Meghan Markle kirjutas selle kirja joruba monarhile, kes austas teda oma visiidi ajal traditsioonilise Nigeeria nimega

Meghan Markle kirjutas selle kirja joruba monarhile, kes austas teda oma visiidi ajal traditsioonilise Nigeeria nimega

Meghan ütles ka: “Olen afroameeriklane, on osa sellest, et te ei tea nii palju teie esivanemate või tausta kohta, kust te konkreetselt pärit olete.

“Ja meile mõlemale oli põnev rohkem avastada ja mõista, mida see tegelikult tähendab. Mitte kunagi miljoni aasta pärast poleks ma sellest nii palju aru saanud kui praegu.

“Minu pärandi kohta rohkem teada saamine on olnud tõeliselt silmiavav ja alandlik ning teadmine, et see on alles selle avastuse algus.”

Defineerides Nigeeria naisi kui “julgeid, vastupidavaid, julgeid, tugevaid, ilusaid”, ütles Meghan: “Selles seltskonnas olemine on teie seltskonnas olemine kõige meelitavam.”

Turnee eesmärk on peamiselt Invictus Gamesi reklaamimine ja järgneb Harry kohtumisele Nigeeria meeskonna ja kindral Musaga eelmise aasta võistlusel Saksamaal Düsseldorfis.

Prints Harry ja Meghan Markle seisavad Nigeerias Abujas Nigeeriaga peetud ürituse ajal God Save the King eest

Prints Harry ja Meghan Markle seisavad Nigeerias Abujas Nigeeriaga peetud ürituse ajal God Save the King eest

Prints Harry kingib pärast tuuri ajal Lagoses Ikoyi poloklubis peetud heategevuslikku polomatši medali

Prints Harry kingib pärast tuuri ajal Lagoses Ikoyi poloklubis peetud heategevuslikku polomatši medali

Nigeeria sõjavägi on Invictuse mänge reklaaminud kui sellist, mis võiks aidata rehabiliteerida tuhandeid sealseid töötajaid, kes on võidelnud kodumaiste Boko Harami islamiäärmuslaste ja nende rühmituste vastu alates 2009. aastast, mil nad mässu algatasid.

Visiidi ajal teatas Sussex partnerlusest Archewell Foundationi ja Nigeeria heategevusorganisatsiooni Ginko Foundationi vahel, mis juhib kirurgilisi missioone, edendab emade tervist ja annab stipendiume terrorismi ohvriks langenud noortele naistele.

Kuninglik ekspert Michael Cole ütles eelmisel kuul MailOnline’ile, et kuigi paar oli “kahe kuningliku tegelase erareisil”, olid nad “oma kuningliku staatuse piirini ära kasutanud ja püüdnud igal viisil jätta muljet, et see oli tõeline tehing”. ‘

Ta ütles, et kuigi “visiit” Sussexi ei olnud riigivisiit, ametlik visiit ega kuninglik visiit, näis see olevat “Buckinghami palee pakutud ja Briti valitsuse poolt heaks kiidetud visiit”.

Ta lisas, et paar oli “edukad niivõrd, et nad naasevad Californiasse rahulolevalt kolme päevaga Nigeerias”.

Hr Cole jätkas: „See on monarhia võlu. Nigeeria iseseisvus Suurbritanniast 1960. aastal ja sai kolm aastat hiljem vabariigiks.

“Kuid tänu kroonile ajaloolistele sidemetele ja kiindumusele kuningliku perekonna vastu on Aafrika rahvarohkeim riik Sussexi hertsogile ja hertsoginnale piisavalt käed avanud, kusjuures mõned on isegi nimetanud Meghanit “printsessiks” – mis talle ilmselgelt meeldis.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *