Meghan McCain ütleb, et Jennifer Lopez oli saates “The View” “sügavalt ebameeldiv”

Meghan McCain ja Jennifer Lopez Jason Laverys/FilmMagic; Adrian Monroy / Media Y Media / Getty Images

Meghan McCain Ei mingeid meeldivaid mälestusi Jennifer Lopez Kui nende teed The View’s ristusid.

39-aastane endine View saatejuht rääkis Lopezi külaskäigust neljapäeval, 7. juunil oma “Citizen McCaini” podcasti päevases jutusaates, öeldes, et Lopez tõi kaasa tohutu saatjaskonna ja “ei olnud kena”.

“Ta on sügavalt ebameeldiv inimene,” ütles McCain. “See oli suurim meeskond, mida ma kunagi näinud olen. rohkem Kim Kardashian ja president. Ma lihtsalt ei saa aru, miks seda vaja oli.”

Ta lisas: “Olin The View saatejuht, ta ei olnud ilus. Sa ei pea alati nii ilus olema, kuid oli hämmastav, et sellised inimesed nagu Kim Kardashian ei saaks olla meeldivamad. Kui sa tuled saates 10-minutilise lõigu jaoks … võltsige seda, kuni jõuate 10 minutit.

Meghan McCain klõpsab kuumal teemal Whoopi lõikamise reklaamklipis

Seotud: Meghan McCaini kõige dramaatilisem hetk “Vaade”.

Päevane telesaade on täis suurepäraseid hetki – ja Meghan McCain on olnud paljude inimeste keskmes pärast 2017. aasta The View’ga liitumist. Pärast kolmekuulist puhkust oma esimese tütre tervitamiseks naasis McCain 2021. aasta jaanuaris saates osalemise ajal päevasesse jutusaatesse, poliitikakommentaator. […]

McCaini külaline, tõsielutelevisiooni produtsent Carlos King54-aastane mees võttis Lopezi kaitsmiseks hetke. Ta J. 2001. aastal. meenutas aega, mil ta Lowe’iga kohtus ja leidis teda võluvana.

“Ta oli väga kena ja tal polnud suurt saatjaskonda,” ütles King. “Olen Jayga Vegases. Käis Lot vaatamas ja – 5 parimat saadet, mida ma oma elus näinud olen… ta esines ja tantsis otse 90 minutit – ilma vaheajata. Ta on kõva tegija ja ma olin šokeeritud, et inimesed ei ostnud pileteid.”

J. Lowe ise on viimastel nädalatel kogu teda ümbritsenud negatiivsuse puhh-puhh Tema abielu kohta käivad kuulujutud loll Ja nad olid alles pärast tema turnee ärajätmist püsivamad. (Ta tühistas eelmisel kuul planeeritud This Is Me… live ringreisi, et “oleks koos oma laste, pere ja lähedaste sõpradega”, selgub piletiomanikele saadetud meilist.) 5.

“Võib tunduda, et maailmas on praegu palju negatiivsust, kuid ärge laske väheste häältel summutada tõsiasja, et seal on nii palju armastust,” kirjutas ta.

Ben Affleck ja Jennifer Lopez: Algse Jennifer Lopezi romantika ajaskaala

Seotud: Ben Affleck ja Jennifer Lopez: Jenniferi romantika ajaskaala

Sõna “beefer” võib hõlmata tagasivaateid härmatise huuleläike ja liblikaklambrite juurde, kuid lõpuks tuleb kõik tagasi stiili. Ben Affleck ja Jennifer Lopez said pärast peaaegu 20 aastat taas kokku ja nende romantika vallutas esmakordselt kogu maailma. Paar lõi esimest korda kokku õnnetu Gigli võtteplatsil 2002. aastal. filmi […]

McCain omalt poolt räägib sageli oma ajast The View’s ja tema nimi tuleb endiselt üles ABC saates, mida ta juhtis aastatel 2017–2021. Lühike mainimine McCaini vastuseisust Valge Maja endisele peaarstinõunikule Anthony Fauci Neljapäeval, 6. juunil oli ta sunnitud X-i vahendusel irvitama

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“Need naised ei jäta mind kunagi maha,” kirjutas ta.

McCain hüppab sageli The View’s vanade argumentide juurde. Eelmise aasta detsembris ütles ta, et plaanib saates osalemise ajal “hullude vanade inimeste” elu lõpuni “vägistada”.

“The Viewiga on see, et ma ei teadnud ABC-ga lepingut sõlmides, et see on igaveseks ajaks, et kogu ülejäänud elu kiusatakse, karjutakse, kuritarvitatakse ja kasvatatakse. Aastast aastasse, ” ütles McCain taskuhäälingusaate “Your Welcome” saatejuhile. “Ma pole selles saates olnud aastaid ja ma lihtsalt üritan oma elu elada.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *