Meie 10 parimat Walmarti puhkuseriiete valikut alates 10 dollarist

Meil on iganädalased sidusettevõtted. Meile makstakse tasu, kui klõpsate lingil ja sooritate ostu. Lisateavet!

Tõenäoliselt pole teist korda, kui leiate nii palju fotosid endast puhkusel olles kui suvel. Nii palju kui võtate päikest, soovite nautida kõiki mälestusi oma pere või sõpradega. Mida te ei taha teha, on neile mälestustele tagasi vaadata ja oma rõivaid vihkada, mistõttu on oluline varuda paar armsat puhkuseriietust, mis aitavad teil igal fotol šikk välja näha.

Kuna kulutate juba praegu lisaraha lendudele, hotellidele ja puhkusekogemustele, on reisimiseks säästmine muutunud hädavajalikuks – ja tänu Walmartile on see lihtne. Walmartil on terve osa pühadekleitidele ja praegu on need kõik müügil See, et need on allahinnatud, ei tähenda, et neid ka stiililt allahinnatakse Tegelikult oleme koondanud mitu populaarset pühadeaegse kleidi stiili, nagu kerged linased kleidid, maxi boho numbrid ja loomulikult ka lillelised stiilid. Jätkake kerimist, et säästa Walmarti suvist stiili!

1. Linased rõivad kuni 40% soodsamalt

Meie absoluutsed lemmikud: Ülim rannapuhkuse kleidi stiil, see Yotami maksikleit on valmistatud hingavast linasest kangast, on pingevaba ja voolava istuvusega ning sellel on isegi taskud – säästate 40%!

Pole sinu stiil? Vaadake kõiki Walmarti linaste rõivaste pakkumisi!

2. Lilleliste kleitide allahindlus kuni 60%.

Meie absoluutsed lemmikud: Kui pakid midagi pühadeks kaasa, siis valmista see Dokotoo minikleit, millel on mitu ilusat lilleprinti ja -värvi – säästate 13%!

Pole sinu stiil? Vaadake kõiki Walmarti lilleliste kleitide pakkumisi!

3. Boho kleidid kuni 65% soodsamalt

Meie absoluutsed lemmikud: See boho stiili austajatele loodud rätiprindiga maksikleidil on kaunid tutidetailid, kunstiline print ja mitmetasandiline alläär – säästate 62%!

Pole sinu stiil? Vaadake Walmartis kõiki boho rõivaste pakkumisi!

4. Triibulised riided kuni 50% soodsamalt

Meie absoluutsed lemmikud: See minimalistlik stiil Alsol Lemesa Bodycon Midi kleidil on kootud kangas ja lihtne triibuline disain – säästate 36%!

Pole sinu stiil? Vaata kõiki triibuliste kleitide pakkumisi Walmartis!

5. Graafilise prindiga kleidid kuni 70% soodsamalt

Meie absoluutsed lemmikud: Paistke Euroopa tänavatel silma selle graafilise mustriga, pilkupüüdva ja värvika disainiga maksikleidiga – säästate 14%!

Pole sinu stiil? Vaadake kõiki Walmarti graafilise trükiga kleidi pakkumisi!

6. Ombre kleidid kuni 75% soodsamalt

Meie absoluutsed lemmikud: Sobitage oma kuurordipuhkuse päikeseloojanguga selles mugavas Pimoxvi maksikleidis, millel on pehme polüesterkangas, t-särgi stiilis disain ja taskud – säästate 14%!

Pole sinu stiil? Vaadake Walmartis kõiki ombre-kleidi pakkumisi!

7. Lipsuga esikleitidelt kuni 65% soodsamalt

Meie absoluutsed lemmikud: Näete välja nagu Kreeka jumalanna selles Pudcoco voolavas maksikleidis, millel on kaunid lipsudega esidetailid, v-kujuline kaelus ja kokkusurutud pihik – säästate 24%!

Pole sinu stiil? Vaadake Walmartis kõiki lipsuga esikleitide pakkumisi!

8. Tikitud kleitidelt allahindlus kuni 40%.

Meie absoluutsed lemmikud: Seda mitmekülgse stiiliga Abossere’i aasaga tikitud minikleiti saab kanda kõigega alates kontsadest kuni tenniseni – säästate 10%!

Pole sinu stiil? Vaadake Walmartis kõiki tikitud rõivaste pakkumisi!

9. Hõlmikkleitidelt kuni 50% soodsamalt

Meie absoluutsed lemmikud: Ideaalne päevaks vaatamisväärsustega tutvumiseks – siduge see uhke JustVH hõlmikkleit gladiaatori sandaalide, kootud koti ja mõne helmestega ehetega – säästate 18%!

Pole sinu stiil? Vaadake kõiki Walmarti Ginghami kleidi pakkumisi!

10. Teksakleidid kuni 60% soodsamalt

Meie absoluutsed lemmikud: Muutke oma keskmist puhkusestiili selle Nine teksamaksikleidiga. Kaheksas on ilus paisley muster, mitmetasandiline seelik ja ruudukujuline kaelus – säästate 22%!

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Pole sinu stiil? Vaadake kõiki Walmarti teksariiete pakkumisi!

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *