Meie nädala uued lemmikpaarid: “Maxton Hallist” kuni “Bridgertonini”

Alates Maxton Halli Rubyst ja Jamesist kuni Bridgertoni Colini ja Penelopeni on telepaarid meid sel aastal toitnud.

Meil on 2024. aastal väga palju väljamõeldud suhteid, kuid parimad üllatused on tulnud paaridelt, kellest me ei osanud sel aastal armuda.

Prime Video Maxton on suurepärane näide. Sari esilinastus vaikselt maikuus, enne kui see plahvatuslikult plahvatas, kuna juhtelementide vahel oli uskumatu keemia: Damian Hardung Ja Harriet Harbig-Matten.

Maxton Hall tutvustab Ruby Belli (Herbig-Matten) kui maineka Ühendkuningriigi ülikooli stipendiumiüliõpilast, kes saab teadmatusest tunnistajaks saladusele, mis paneb ta jõuka Beauforti perekonna tähelepanu alla. James Beaufort (Hardung) on ​​Rubyl eriti silma peal, kui ta mõistab, et naine teab midagi, mis võib tema perekonna hävitada. Kuid nende rivaalitsemine arenes vaieldamatuks seoseks, mille kohaselt Ruby ja James olid otsustanud tööd teha, hoolimata sellest, et nende taust tekitas neile pidevalt takistusi.

Esimene hooaeg lõppes sellega, et James ja Ruby olid oma tuleviku suhtes optimistlikud – kuni kaljulaine taas pöörab asjad pea peale. Õnneks saavad fännid – kaasa arvatud meie – rahulikult olla, teades, et pärast Prime Video uuendab sarja nädala jooksul pärast selle ilmumist, on meie teele tulemas rohkem episoode.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Bridgerton on veel üks edukas sari, mille on loonud Romantic Love. 3. hooaeg, tõuge Colin Bridgerton (Luke Newton) tähelepanu keskpunktis, kui ta hakkas kahtlema oma sõpruses kauaaegse sõbra Penelope Featheringtoniga (Nicola Coughlan) oli midagi enamat.

Spoileri hoiatus, see kindlasti oli ja nüüd, kui Colin ja Penelope on abielus, lubab sarja teine ​​pool pakkuda rohkem magusaid hetki ja seksistseene.

Jätkake meie 2024. aasta lemmiktelesaadete kerimist:

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *