Melanie Wilkingil oli lootusrikkaid uuendusi, enne kui Miranda 7M doki kallale pani

Lily Lawrence / Getty Images kunstnikuprojekti jaoks

Melanie Wilking Ta oli optimistlik selle suhtes, kus ta oma õega seisis Miranda Derrick Dancing for the Devil: 7M enne TikToki kultusliku dokumentaalfilmi kritiseerimist.

“Õnneks oleme alates 2022. aasta väljatulekust taaskohtunud mu õega, kes isegi minu pulmas käis,” kirjutas Wilking 2. juunil oma Instagrami loos. “Usume, et ühel päeval mõistavad mu õde ja teised ohvrid nende armastust. Nende perekondi ja usku kasutati ära. Kui see juhtub, oleme nende jaoks siin ilma kohtuotsuseta.”

Ta jätkas: “Me kõik oleme haiget saanud, kuid usume, et meie pered saavad sellest üle, inimesed on teadlikumad ja haritumad kõrgete kontrollrühmade kohta ning õiglus jalule seatakse.” Tänan veel kord kogu teie armastuse ja toetuse eest. Ilma selleta poleks me kunagi hakkama saanud.”

Wilking ja Derrick Tiktok kogusid kuulsust tantsijatena. Õdede vahel oli aga pingeline suhe, mida tõsteti esile Netflixi dokumendis 7M kohta, Shekinah kiriku pastori asutatud mõjutajate haldusfirmast. Robert Sheen.

Miranda Wilking ja James Derrick LL

Seotud: 7M tantsija Miranda ja James Derricki suhete ajaskaala

Miranda Wilkingi elu koos abikaasa James Derrickiga näeb tema sotsiaalmeedias kohaloleku põhjal pildiline välja, kuid tema pereliikmed väidavad, et loos peitub palju enamat. Miranda vanemad ja õde Melanie Wilking väitsid 2022. aasta veebruaris Instagrami otse-eetris, et Miranda oli kaasatud kultusse, mis oli suunatud tantsijatele. Murelik perekond […]

Selle kuu alguses Steami eetris läinud filmis Dancing with the Devil süüdistati Sheenit kultuse juhtimises, millesse Derricki perekond väidab, et ta on lõksus. Sheen eitas süüdistusi, mis sisaldusid dokumendi lõpus

“Sheeni vastu pole kriminaalsüüdistusi esitatud. Ta on varem eitanud ühegi Shekinah liikme või 7M kliendi seksuaalset kuritarvitamist,” seisis avalduses. “Tsiviilasi on pooleli. Robert ja tema abilised eitavad nende vastu esitatud nõudeid. Juhtumit on kavas arutada 2025. aastal.

Kuigi Wilkingi viimane sõnum oli lootusrikas, avaldas Derrick avalduse oma perekonna väidete kohta kolmeosalises dokumentide sarjas, jagades, et ta ei ole “ohver”, “ei ole kahjus” ja “ei ole väärkohtlemise ohver”.

Õdede Miranda Derricki ja Melanie Wilkingi tõusud ja mõõnadGreg DeGuire / FilmMagic

“Ma tahan alustuseks öelda, et hindan teie muret minu heaolu pärast,” kirjutas Derrick oma Instagrami Story vahendusel. «Pooles oleva kohtuasja tõttu, milles olen laimamisasja hagejaks, ei ole mul kohane konkreetseid väiteid kommenteerida. Kuigi ma ütlen, et ma ei salli väärkohtlemist mingil moel.

Derrick jagas, et eriline jäädvustas ainult ühe tema perele kuulunud loo poole.

“Ma armastan oma ema, isa ja Melanie’t ning nad jäävad igaveseks osaks minu elust. Tõde on see, et me lihtsalt ei näe praegu silmast silma. Usun, et see dokumentaalfilm on ühekülgne,” kirjutas ta. “Andsin 2020. aastal oma elu Jeesusele Kristusele ja soovisin, et mu perel oleks ruumi, et koguda oma mõtteid ja läbida oma uus teekond Jumalaga.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Parimad kuulsuste TikToki kontod, mida 2024. aastal jälgida: Kim Kardashian, Joe Jonas, rohkem

Seotud: Parimad kuulsuste TikToki kontod, mida 2024. aastal jälgida: Joe Jonas, rohkem

Kim Kardashian, Jack Black ja Olivia Rodrigo on vaid mõned kuulsused, kellel on ettevõtte parimad TikToki kontod. Sotsiaalmeediarakendusest on saanud üks A-listide armastatumaid platvorme, kus staarid jagavad kõike alates meigita välimusest ja mugavatest rõivastest ning lõpetades lugude, retseptide ja muuga. Joe Jonas […]

Ta jätkas: „Minu perekond ei austanud ruumi, mida ma tahtsin, ja ma nägin nende teist poolt, mida ma polnud kunagi varem näinud. Ausalt öeldes ajas see mind marru, pettumuseks ja tüütuks, et nad olid nii sõnakuulmatud ja kaootilised.”

Enne doktori eetrisse jõudmist distantseeris Miranda end oma perest ja abiellus 7M kaastantsijaga. James Derrick. Kuid Miranda ja Wilking jätsid oma erimeelsused ilmselt kõrvale eelmise kuu lõpus, kui tema ja James osalesid Wilkingi pulmas jalgpalluriga. Austin Eckler.

“Väljas tore oma õe pulmas✨💍,” kirjutas Miranda mais Instagrami vahendusel koos pulmafotoga.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *