Michelle Obama ema Marian Robinson suri 86-aastaselt

Malia Obama, Sasha Obama, ämm Marian Robinson, esimene leedi Michelle Obama ja president Barack Obama livier Douliery-Pool/Getty Images

Michelle Obama ema, Marian RobinsonSuri 86-aastaselt.

Endine presidendiproua kinnitas uudist reedel, 31. mail. “Mu ema Marian Robinson oli minu kivi, alati olemas, mida iganes vajasin,” kirjutas Michelle X vahendusel. “Ta oli kogu meie pere jaoks sama vankumatu kaitsja ja me teatame täna tema lahkumisest valusalt.”

Endine president Barack Obama Jagas ka oma eraldi avaldust, kirjutades: „Marian Lois Shields Robinson – meie ema, ämm ja vanaema – oskas elutõdesid ühe või kahe sõnaga kokku võtta, võib-olla kiire fraas, mis pani kõik peatuma. ja mõtle. Tema tarkus tuli peaaegu kaasasündinud, mis ta oli kaasa sündinud, kuid tegelikult oli see raskelt välja teenitud, mis on loodud tema sügavast mõistmisest, et maailma karmimad servad saab alati väikese armuga maha lihvida.

Lisaks austusavaldusele jagasid Michelle ja Barack linki oma perekonna avaldusele, mille kirjutasid paar ja Michelle’i vend, Craig Robinsonja tema naine, Kelly Robinson, ja Mariani lapselapselapsed: Avery, Leslie, Malia, Sasha, Austin ja Aaron. Avalduses kinnitati, et Robinson möödus reede hommikul rahumeelselt.

2024. aasta kuulsuste surm

Seotud: 2024. aasta kuulsuste surmad: tähed, kelle me sel aastal kaotasime

Hollywood on 2024. aastal leinanud paljusid kuulsusi. Kiirsõidustaar Christian Oliver (sünninimega Christian Klepser) hukkus 5. jaanuaril 51-aastasena hukkunud lennuõnnetuses. Oliver sõitis Kariibi mere puhkuselt koju koos oma kahe tütre – Madita ja Anniquega. Ta jagab abikaasa Jessica Klepseriga – 4. jaan. […]

“Marian Lois Shields Robinson – meie ema, ämm ja vanaema – oskas elutõed ühe või kahe sõnaga kokku võtta, võib-olla kiire fraas, mis pani kõik tema ümber seisma ja mõtlema,” algab avaldus. Midagi, millega ta sündis, kuid tegelikkuses oli see raskelt väljateenitud, mille sepistas tema sügav arusaam, et maailma karmimad servad saab alati väikese armuga maha lihvida.

Perekond kutsus Mariani oma “tagasihoidjaks, meie võidukäikude ja komistamiste rahulikuks ja hinnangutevabaks tunnistajaks” ja kellekski, kes “alati oli kohal, olenemata sellest, kuhu me reisisime, meid selle sügava ja püsiva armastusega vastu võtmas”.

Nad kiitsid matriarhi nii ämma kui vanaemana tema elus, aga ka “õde, tädi, nõbu, naabrit ja sõpra paljudele”.

Michelle Obama ema Marian Robinson suri 86-aastaseltKarwai Tangi/traadi kujutis

“Me kõik jääme teda väga igatsema ja loodame, et ta on siin, et anda meile perspektiivi, parandada meie raskeid südameid annuse naeru ja oma tarkusega.” „Ometi lohutab meid arusaam, et ta on tagasi oma armastava Fraseri käte vahel, et ta on torganud telekaaluse oma lamamistooli, kõlgutades nende highballi prille, kui ta meenutab talle lugusid sellest metsikust ja ilusast sõidust. Ta igatses teda nii väga.”

Robinson sündis 1937. aastal Chicago lõunaosas. Seal kasvatas ta koos abikaasaga kahte last, Fraser Robinsonkes suri 1991. aastal pärast võitlust hulgiskleroosiga.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Marian kolis 2009. aastal Washingtoni, et aidata pärast 2008. aasta presidendivalimisi oma lapselapsi Sasha ja Malia eest hoolitseda. Temast sai Baracki kaheksa-aastase ametisoleku ajal Valge Maja kandik. Kuigi hoidis sageli madalat profiili, nähti teda aeg-ajalt East Roomis puhkuseüritustel, välisreisidel ja kontsertidel.

“Mulle tundus, et see saab olema nende mõlema jaoks väga raske elu,” rääkis ta 2019. aasta intervjuus CBS-ile oma otsusest kolida oma lapselaste jaoks Chicagost DC-sse. “Ja ma olin mures nende turvalisuse pärast ja ma olin mures oma lastelaste pärast. See sundis mind DC-sse kolima.”

Robinsonist jäid maha tema kaks last ja viis lapselast.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *