Mida Kendall Jenner nägi Golden Bachelor Gary Turneri telefonis

Gerry Turner. RB/Bauer-Griffin/GC foto

Lahendage mõistatus.

Kuldse bakalaureuse täht Gerry Turner Mis täpselt paljastab? Kendall Jenner Nähtud tema telefonis Kardashianidel: Theresa NistSelle kontaktandmed.

Lühidalt Hulu tõsielusaate eelseisvale osale oli Golden Bachelor superfänn Kendall (28) üllatunud, kui ema Kris Jenner 72-aastane mees kutsub Gerry õhtusöögile. Klipp jõudis eetrisse 30. mai episoodi lõpus.

Golden Bachelor kiusab Kendalli, nähes midagi Jerry telefonis! #kardashianshulu #bachelornation pic.twitter.com/Io28diHmL3

— zacharyreality (@zacharyreality) 31. mai 2024

Stseenid filmiti aga juba kuid tagasi – enne, kui vaatajad nägid, et Gary valis oma kihlatuks 70-aastase Theresa.

Mida nägi Kendall Jenner filmi

Seotud: Fännidel on teooriaid selle kohta, mida Kendall Jenner Geri Turneri telefonis nägi

Kendall Jenner luuras midagi Golden Bachelori staari Gerry Turneri telefonis – ja fännidel on teooriaid. Sotsiaalmeedia kihab The Kardashiansi viimase osa üle, mis algab neljapäeval, 30. mail. Treileri lõpus selgub, et Gerry, 71, teeb selle. […]

Klipis ütleb Kendall: “Kas sa ei näinud, mida ma nägin? Ma nägin tema telefoni. Ma nägin asju, mida ma poleks pidanud nägema.”

Teisipäeval, 4. juunil avaldatud artiklis rääkis Jerry TMZ-le, et Kendall ja Chris (68) suunasid tema telefoni tema tütrele Angiele helistama ja leidsid, et Theresa nimi, foto ja telefoninumber on tema kontaktidesse salvestatud, mis võib suure finaali ära rikkuda. . Kuldne bakalaureus.

Golden Bachelor Gerry Turner postitas esimest korda pärast Theresa Niste lahutust

Theresa Knist ja Gerry Turner Disney/John Fleenor

Gerry sõnul hoidsid Chris ja Kendall seda saladuses kuni Kuldse Bachelori 1. hooaja finaalini mullu novembris.

Koos õhtusöögiga vaatas kolmik Chrisi linastusruumis Kuldse bakalaureuse osa, ütles Geri.

Gerry ja Theresa sõlmisid 4. jaanuaril ABC pulmade erisaate. Aprillis teatasid nad aga oma otsusest lahutada vaid kolm kuud pärast uudise jagamist saates Good Morning America antud intervjuus.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“Teresaga rääkisime palju südamest südamesse ja vaatasime oma olukorda, eluolu hoolikalt ja jõudsime ühiselt järeldusele, et võib-olla on aeg meie abielu lõhkuda,” rääkis Gerry.

Sel ajal, kui paar polnud veel sisse kolinud, elas Gerry endiselt Theresas, Indianas ja New Jerseys, kus ta töötas finantsnõustamisfirmas vanemnõuete täitmise ametnikuna.

“Me vaatasime maju Lõuna-Carolinas, kaalusime New Jerseyt ja vaatasime lihtsalt maja maja järel,” ütles Theresa aprilli saates, “kuid me ei jõudnud kunagi sellele järeldusele.Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *