Mike Tyson oli sunnitud pärast “haavandi ägenemist” võitlust Jake Pauliga edasi lükkama

Mike Tyson Sharif Ziadat / Getty Images

Mike Tyson Ja Jake Paul Veel üks päev võitluseks.

57-aastane Tyson teatas reedel, 31. mail, et tema 20. juuli matš 27-aastase Pauliga tuleb edasi lükata, kuna tal tekkis selle kuu alguses haavand.

“Neljapäeval meditsiinitöötajatega peetud järelkonsultatsioonil seoses tema hiljutise haavandi ägenemisega soovitati Mike Tysonil teha järgmise paari nädala jooksul minimaalselt kerget treeningut ja seejärel naasta täielikule treeningule ilma igasuguste piiranguteta,” teatas ametlik avaldus. alates Tysoni meeskond jagas seda sotsiaalmeedias.

Võitluste uus kuupäev kuulutatakse välja 7. juunil, toimumiskohaks on endiselt määratud AT&T staadioni esialgne asukoht Texases Arlingtonis. Nagu varem teatatud, võitleb paar kaheksa kaheminutilist raundi ja kannab 14-untsiseid kindaid, kuid kumbki ei kanna peakatteid. Matšist loodeti otseülekannet teha Netflixis, kuid pole kinnitatud, kas striimija valib uue kuupäeva.

Pohmelli näitlejad Kus nad praegu on Zach Galifianakis Bradley Cooper Ed Helms

Seotud: Osatäitjad “Pohmellus”: kus nad praegu on?

Hangover jäädvustab suurepäraselt ühe mehe nädalavahetuse, mis läks kohutavalt valesti – ja käivitas selle käigus mõned suured Hollywoodi karjäärid. 2009. aasta film jälgib Dougi (Justin Bertha) ja tema kolme sõpra (Bradley Cooper, Ed Helms ja Zach Galifianakis), kui nad riskivad sellega Dougi poissmeesteõhtu ajal Las Vegases. Võtke siiski üks asjadest […]

Avalduses märgiti, et Tyson ja Paul on mängukeelu osas ühel meelel, lisades: “On aus, et mõlemad sportlased saavad võrdselt treenimisaega, et valmistuda selleks tähtsaks matšiks ja võistelda kõrgeimal tasemel.”

Pärast teadet võttis Tyson aega, et tänada oma fänne nende “toe ja mõistmise” eest taastumise ajal.

“Kahjuks soovitas arst minu haavandi ägenemise tõttu mõnenädalaseks puhkuseks ja taastumiseks treeninguid kergendada,” ütles Tyson ESPN-i vahendusel. “Mu keha on üldiselt paremas vormis kui 1990ndatel ja peagi naasen oma treeninggraafiku juurde. Jake Paul, see ostis sulle aega, kuid lõpuks jääd poksist siiski lõplikult välja. Hindan kõigi kannatlikkust ja ei jõua ära oodata, et saaksin selle aasta lõpus unustamatu etteaste teha.”

Mike Tyson oli pärast haavandi ägenemist sunnitud oma võitlust Jake Pauliga edasi lükkama

Mike Tyson ja haavandite ägenemised Cooper Neal / Getty Images Netflixi jaoks

In Touch teatas esmaspäeval, 27. mail, et Tyson kannatas Miamist Los Angelesse reisides lennu ajal hädaolukorras. Väidetavalt astusid parameedikud lennukile pärast lennuki maandumist Los Angelese rahvusvahelises lennujaamas.

“Lend andis arstile teadaande enne parameedikute saabumist – sõnum ilmus isegi kõigi ekraanile,” rääkis üks pealtnägija väljaandele.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Tysoni meeskond ütles pärast intsidenti Us Weeklyle, et poksijal läks pärast tervisehirmu “hästi”, selgitades: “Ta oli 30 minutit enne maandumist haavandi ägenemise tõttu iivelduse ja pearingluse tõttu. Ta on tänulik meditsiinipersonalile, kes aitas teda

Küsimused jäävad selle kohta, kas Tyson võitleb Pauliga nende kauaoodatud võitluses pärast seda, kui Tyson kirjutas teisipäeval, 28. mail Tyson X kaudu: “Tunne on nüüd 100%, kuigi mul pole vaja Jack Pauli võita.” Siiski tundub, et poksija võtab järgmistel nädalatel rahulikult.

Tysoni profipoksi karjäär kestis aastatel 1985–2005. Paul alustas oma poksijakarjääri 2018. aastal pärast sotsiaalmeedias kuulsuse kogumist.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *