Miks Below Decki Kate Chastain pärast poeg Sullivani tervitamist ei kohta?

teki all Kate Chastain Pärast poeg Sullivani vastuvõtmist pole kohtingud olnud prioriteet.

“Ma ei tee seda, sest mul pole aega,” ütles 41-aastane Chastain ajalehele Us Weekly eranditult, reklaamides oma partnerlust Dramamine’iga. “Ja ausalt öeldes, kui ma tahan lapsehoidjale maksta, kasutan tavaliselt teda, et saaksin massaaži minna. [or] Mine basseini äärde pikali.”

Chastain märkis, et teeb siiski erandi, lisades: “See peab olema keegi väga eriline, kellega ma saan maksta 30 dollarit tunnis, et koos hängida.”

Aasta pärast Sullivani sünnitamist mõtleb Chastain ikka veel, kuidas keegi uus oma ellu lasta.

Seotud: Tekialused beebid: vaadake, millised meeskonnaliikmed on sünnitanud

Hannah Ferrier, Kate Chastain ja teised Below Decki näitlejad tegelevad lapsevanemaks olemisega. Ally Dore teatas omalt poolt oma ja poiss-sõbra Benny Thompsoni rasedusest 2021. aasta juunis Instagrami kaudu, kirjutades: “Olen nii põnevil selle uue seikluse pärast teie ja meie väikese merelapsega.” Paari pisipoeg saabus kaks kuud hiljem, Dore kirjutas: “Me oleme siin […]

“Me ületame selle silla, kui sinna jõuame. Aga ausalt, tema esimesed neli eluaastat – kas ta tõesti mäletab sellest midagi? Ei,” ütles ta. “Nii et kui ta hakkab asju mäletama, olen ma kindlasti ettevaatlikum, kui see juhtub.”

Miks Ken Decki vilistlane Kate Chastain pärast poeg Sullivani tervitamist ei kohta?

Kate Chastain Gabe Ginsburg / Getty Images

Chastain teatas, et ootab last 2022. aasta detsembris Enne Chastain Sullivani tervitamist 2023. aasta mais avaldas ta oma plaanid last üksinda üles kasvatada. Pärast pere laiendamist ütles Bravo isiksus meile, et tal pole praegu plaanis rohkem lapsi saada

„Tunnen end oma perekonnana – tunnen, et see on nüüd perekond. “Enne laste saamist arvasin oma koerast kui oma lapsest, aga nüüd on see nagu pere tunne,” rääkis ta, kas tal oleks veel lapsi.[I] Ärge jätke ilma vastsündinute nuusutamist, sest ka need väikelaste särgid on päris armsad.”

Chastain on vaatamata suurtele elumuutustele muutunud oma lähedastega lähedasemaks, lisades:[My advice to fellow mothers], ma ütleksin, et proovige olla nii lähedal kui võimalik oma perele või kellega iganes, kes saab teid aidata, sest soovite läbi murda ja arvate, et saate kõigega hakkama. Kuid rohkem käsi, rohkem täiskasvanuid muudab selle palju lihtsamaks.”

Allpool on juhend, kes kellega kohtus

Seotud: “Teki all” osatäitjad läbi aastate: juhend selle kohta, kes kellega kohtus

Filmi Below Deck ja selle spinoff-sarja näitlejad teevad armastuse nimel kõike… või vähemalt lõbusa meeskonnaga liitumise nimel. Pärast Bravo sarja seitset hooaega – enam kui 100 osaga – on romantikat küllaga. Lisage vahemerelisi flinge teki alla ja tekipurjede alla […]

Pärast oma poja esimese sünnipäeva tähistamist mõtiskles Chastain oma hiljutiste verstapostide üle.

Miks Ken Decki vilistlane Kate Chastain pärast poeg Sullivani tervitamist ei kohta?

Kate Chastain Kate Chastaini / Instagrami loal

“Ta on valmis kõndima. Olen 12-päevasel reisil, nii et ma ei oleks üldse üllatunud, kui ta teeb oma esimesi samme siis, kui mina olen ära,” naljatas naine. “Ja see on okei, sest ma lähen neist ette.”

Chastain tasakaalustab praegu emadust tööreisimisega, mistõttu tegi ta Dramaine’iga koostööd, et käivitada nende No Drama on Deck Sweepstakes. Loosimine pakub kahele võitjale – ja nende sõpradele – võimalust kogeda oma privaatset jahtide rentimist Floridas.

Bravo teatas uuest sarjast, mille peaosades on kapten Lee ja Kate Chastain

Seotud: Endised “Below Deck” tähed: kus nad praegu on?

Below Deck ja selle spinoff-seeriad pole pärast frantsiisi käivitamist kunagi suutnud tuua draamat Bravo fännidele kõikjal. Algne seeria esilinastus 2013. aastal, dokumenteerides tšarterlennuhooajal luksusjahtide pardal viibivate meeskonnaliikmete igapäevaelu. Iga hooajaga hakkas meeskonnaliikmete isiklik elu nende vahel üle minema […]

“Ilmselt tunnevad paljud mind sellest ajast, kui ma tekkide all elasin, ja draamast ei puudu. Kui ma ristlesin, oli Dramaine alati kaup. Alati, kui külalised hakkavad tundma liikumishaigust või midagi muud – ja ma soovin, et saaksin neile draama või isegi mõne oma kolleegi jaoks Dramamine’i anda,” muigab Kate. „Seega tundus see tõesti loomuliku partnerlusena.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Ta jätkas: “Olen nii põnevil, et saan aidata neil tähistada. Ajavahemikus 2. septembrini toimub loosimine ja inimesed saavad osaleda, et võita reis jahiga – millega olen ise paljudel jahtidel käinud –, see on suurepärane. kogemus.”

Dramaine’i No Drama on Deck Sweepstakes on nüüd avatud.

Christina Garibaldi reportaažiga

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *