Miks Celine Dion lõpetas jäiga inimese sündroomi diagnoosimise kohta valetamise?

Celine Dion Avastas, mis ajendas teda pärast aastaid kestnud vaikides kannatusi oma jäiga inimese sündroomi diagnoosiga välja tooma.

“Ma ei saanud enam hakkama,” ütles 56-aastane muusik Hoda Kotb Uues klipis tema eelseisvast Today Show intervjuust. “Mida sa tahad mulle öelda? … Me ei teadnud, mis toimub.”

Dion tunnistas, et ta “ei võtnud aega”, et oma tervisevõitlusega leppida. “Ka minu abikaasa võitles oma elu eest,” jätkas naine. (Tema abikaasa ja kauaaegne juhataja, Rene Angelil, suri 2016. aasta jaanuaris 73-aastaselt pärast pikka võitlust vähiga.) „Ma pidin oma lapsi üles kasvatama. Ma pidin peitma. Ma pidin proovima olla kangelane. Tunne, et mu keha lahkub minust, klammerdudes unistuste külge.”

Ta selgitas: “Valetamine, koorem oli minu jaoks liiga suur. Ma olen praegu seal, kus ma olen, valetades inimestele, kes mind said. Ma ei suutnud seda enam taluda.”

Seotud: Celine Dion ja tema perekond tsitaate kange inimese sündroomiga võitlemise kohta

Celine Dion ja tema lähedased on pakkunud tervisevärskendusi keset tema võitlust jäiga inimese sündroomiga. Dion paljastas 2022. aasta detsembris, et pidi tervisehirmu tõttu mitu esinemist edasi lükkama. “Tere kõigile. Vabandust, et teiega ühenduse võtmine nii kaua aega võttis. Ma igatsen teid nii väga ja ma […]

Dion avaldas oma diagnoosi 2022. aasta detsembri Instagrami videos, jagades, et ta oli mõnda aega võidelnud “väga haruldase neuroloogilise häirega”. “Mul oli tõesti raske nende väljakutsetega silmitsi seista ja rääkida kõigest, mida läbi elasin,” ütles ta.

Miks Celine Dion lõpetas jäiga inimese sündroomi diagnoosimise kohta valetamise 2

Celine Dion Jose Perez/Bauer-Griffin/GC foto

Dioni sõnul mõjutab see seisund umbes ühte inimest miljonist ja põhjustab krampe, mis “mõjutavad minu igapäevaelu kõiki aspekte, muutes mõnikord kõndimise raskeks ega võimalda mul kasutada oma häälepaelu nii nagu ma tavaliselt. tahaks.” Ma oskan laulda. Olen harjunud.”

Sel ajal oli Dion sunnitud oma ringreisi edasi lükkama, kuni ta kosub. “Minuga töötab suurepärane arstide meeskond, et aidata mul paremaks saada ja aidata mu kalleid lapsi, kes on mulle toeks ja annavad mulle lootust,” jätkas ta. “Teen iga päev kõvasti tööd oma spordimeditsiini terapeudiga, et oma jõudu ja esinemisvõimet uuesti kasvatada, kuid pean tunnistama, et see on olnud võitlus.”

Dionil on abikaasa Angeliliga poeg René-Charles (23) ning kaksikud Nelson ja Eddie (13). Terve oma tervisevõitluse jooksul on ta oma lastega mõnel korral avalikult esinenud, tuues hiljuti poisid Rolling Stonesi kontserdile Las Vegases.

Dioni emotsionaalne istumisintervjuu langeb kokku tema peatselt ilmuva Prime Video dokumentaalfilmi I Am Celine Dion väljaandega, mis debüteeritakse hiljem sel kuul. Varasemas klipis oma vestlusest Kotbiga kirjeldas Dion laulmise tunnet oma sitke mehe märkide kaudu.

“Tundub, et keegi suruks niimoodi su kõri/neelu,” selgitas ta ja lisas, et tundub, et “keegi lämbutab sind”.

Krambid võivad tekkida kogu kehas. “See on kramplik, kuid te ei saa neid lahti võtta,” ütles Dion. “Mingil hetkel murdsin ribi, sest mõnikord, kui see on liiga raske, võib see mõne ribi murda.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Kuigi ta võttis oma tervisele keskendumiseks aega tähelepanu keskpunktist, ütles allikas Us Weeklyle 2023. aasta detsembris, et Dion loodab kunagi uuesti esineda.

“Celine on võitleja. Tal ei ole nii palju kontrolli oma lihaste üle kui varem, kuid ta töötab koos arstide ja füsioterapeutidega, et paremaks saada,” rääkis siseringi teadlane meile. “Celine võtab aja maha, et keskenduda oma tervisele, kuid plaanib lavale naasta pärast seda, kui meditsiinimeeskond on talle luba andnud.”

Eelvaade Dioni intervjuust Kotbiga on eetris täna, teisipäeval, 11. juunil, millele järgneb täispika aja erisaade kell 22.00 ET.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *