Miks Gypsy Rose Blanchard ei osalenud Chiefsi mängul, et kohtuda Taylor Swiftiga

Mustlane Rose Blanchard Philip Faraone / Getty Images

Mustlane Rose Blanchard ristuvad Taylor Swift Pärast vanglast vabanemist kohtuvad nad vaatamata tema lootustele.

Mustlase probleemid tingimisi vabastamise ohvitseridega – tal on üks Missouris ja üks Louisianas – oli põhjus, miks ta pärast 2023. aasta detsembris vanglast vabanemist kunagi Kansas City Chiefsi mängul ei osalenud.

“Saime teate, et lähete sel nädalavahetusel Chiefsi mängule, kas see on õige?” küsis tema Missouri PO esmaspäeval, 3. juunil esilinastunud Gypsy Rose: Life After Lock Up esimese episoodi jaoks salvestatud telefonikõne ajal.

Gypsy selgitas, et tema plaan oli “jääda mõneks päevaks Kansas Citysse” pärast vanglast vabanemist vahetult enne 2023. aasta pühadehooaega. Pärast vabanemist rääkis Gypsy TMZ-le, et loodab kohtuda Swiftiga (34), Chiefsi mängijaga, kellega ta kohtab. Travis Kelce, aastavahetuse mängus. (Mustlane veetis pärast ema surma 2015. aastal teise astme mõrva eest seitse aastat vangis Claudine “Dee Dee” Blanchardkes teda väidetavalt kuritarvitas.)

“Mul oli see eelnevalt korras [Louisiana] Varem tingimisi vabastatud ohvitser,” selgitas Gypsy, kuidas ta tolleaegse abikaasa Ryan Scott Andersoniga autos telefoni teel jalgpalli mängis.

Gypsy Rose Blanchardi elu pärast sulgemist paljastab, miks ta jättis aastavahetusel Chiefsi mängu vahele

Taylor Swift Getty Images John Sheareri/TAS24/TASi õiguste haldamise jaoks

Algselt ütles Missouri PO, et Gypsy peab pärast puhkust andma “lahkumisteate”. Peagi helistas ta aga uuesti, paljastades, et talle ei antud Kansas Citysse jäämist heakskiitu.

“Te ei tohi sel nädalavahetusel Kansas City Chiefsi mängule minna,” selgitas Peo. „Sa pead minema Missourist otse Louisianasse. Ma annan teile praegu juhised. Kansas Citys ei saa peatuda. Minge otse Louisianasse.

Gypsy kohtub oma perekonna ja advokaadiga Mike Stanfield – ja saab kõne oma Louisiana peo’lt, kes ütleb, et teda “ei rikuta”, kuna ta ei teatanud sellest “otse”. Ta lisas: “Püüdke hoida nii madalat profiili kui võimalik.”

Gypsy Rose Blanchardi popkultuuri kohalolek selgitatud

Seotud: Gypsy Rose Blanchardi popkultuuri asjakohasus: telesaated ja palju muud

Seadus ja kuritegevus/YouTube’is Gypsy Rose Blanchard on jõudnud uudistesse rohkem kui lihtsalt mõrva teemadel. Gypsy vabanes vanglast 2023. aasta detsembris, olles kandnud seitse aastat 10-aastast karistust. Sama aasta septembris vabastati ta tingimisi. Gypsy tunnistas end teise astme mõrvas süüdi 2016. aastal, aasta pärast tema süüdistatud ema Claudine’i […]

Näib, et olukord eskaleerus pärast Gypsy vanglast vabastamist puudutavat meediatähelepanu.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Missouri PO järjekordne kõne, milles öeldakse Gypsyle, et ta peab “kohe” osariigist lahkuma, toob kaasa väikese rikke – ja pärast vanglast vabanemist veelgi kaost. “Mis siis, kui nad mind tagasi saadavad?” Teda on kuulda ütlemas läbi nutmise.

“See pidi olema hea päev ja ma tahan veeta head päeva kõigi teistega. Aga ma tahan teha seda, mida ma peaksin tegema tingimisi vangistuses. Ma ei saa aru, miks ma pean teistsugune olema,” Gypsy ütles kaamerale, nimetades oma vabastamist “tohutuks kultuuriks, mida nimetatakse “tõukejõuks”.

Filmi Gypsy Rose: Life After Lock Up uued osad esilinastuvad eluaegselt esmaspäeviti kell 21.00 ET.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *