Miks Gypsy Rose Blanchardi endine arvab, et “väline mõju” viis lahutuseni

Ryan Anderson ja Gypsy Rose Blanchard. igavesti

Mustlane Rose Blanchardvõõrandunud abikaasa, Ryan Scott AndersonTa lahutab selle, mis tema arvates viib nende lahkuminekuni.

“Mul on mõned ideed,” ütles 37-aastane Anderson E! Neljapäeva, 6. juuni uudised. “Isiklikult arvan, et sellega olid seotud välismõjud. Ja ma ei taha seda veel märkida, sest ma veel töötlen, aga ma tahan tööle minna ja siis läheb ta mõistus lihtsalt metsa. Ja ma üritan ikka veel aru saada, kuidas see nii kiiresti juhtus?”

Andersoni meelest muutsid 32-aastase Blanchardi lähedased oma suhte kulgu. “Ma mõtlen tema lähiringi inimesi, sellised asjad tulid talle pähe,” selgitas ta. “See lihtsalt keeras asja ümber.”

Andersoni jaoks oli lahkumineku tempo üllatav. “See on minu asi, kui ma ütlen, et olen pimedaks jäänud – tõesti, ma olen pimestatud sellest, kui kiiresti asjad juhtuvad,” ütles ta. “Lihtsalt sadas lumepalli ja ma ei suutnud seda peatada. See on üks neist asjadest, kus see jätkub.”

Gypsy Rose Blanchardi popkultuuri kohalolek selgitatud

Seotud: Gypsy Rose Blanchardi popkultuuri asjakohasus: telesaated ja palju muud

Seadus ja kuritegevus/YouTube’is Gypsy Rose Blanchard on jõudnud uudistesse rohkem kui lihtsalt mõrva teemadel. Gypsy vabanes vanglast 2023. aasta detsembris, olles kandnud seitse aastat 10-aastast karistust. Sama aasta septembris vabastati ta tingimisi. Gypsy tunnistas end teise astme mõrvas süüdi 2016. aastal, aasta pärast tema süüdistatud ema Claudine’i […]

Blanchard ja Anderson sõlmisid sõlme 2022. aastal, kui ta oli veel vanglas. (Mustlane läks 2015. aastal vanglasse oma rolli eest oma ema mõrvas, Claudine “Dee Dee” Blanchard.)

Aprillis esitas naine mehest abielulahutuse ja paar päeva hiljem esitas ta tema suhtes lähenemiskeelu. Gypsy selgitas maikuus ajalehele Us Weekly eranditult, et lähenemiskeeld põhineb ainult rahal ja see ei ole kontaktivaba keeld.

Gypsy Rose Blanchardi võõrandunud abikaasa Ryan Scott Anderson arvab, et

Chris Jericho, Gypsy Rose Blanchard ja Ryan Scott Anderson. Ryan Scott Andersoni / Instagrami loal

Pärast Andersonist lahkuminekut sütitab Gypsy uuesti oma armusuhte oma endise kihlatuga. miks urkar – kuid ta ütles meile, et ta “ei olnud tegelikult” põhjus, miks ta Andersonist lahutuse sisse andis.

“Ma arvan, et see oli liiga kaua kestnud ebakindlus,” ütles ta mais. «Helistasin Kenile kaks nädalat enne pulmi. Ken on järjekindlalt toonud esile tõsiasja, et ma ei saa kunagi oma tunnetest lahti lasta, kuid jätan need tahaplaanile, et teha seda, mis on minu abielu jaoks parim. Ja nii, see on olnud läbivalt vaidluskoht, kuid ma ei jäta Ryanit selle pärast, miks. See oli lihtsalt omamoodi arusaam [of]”Hei, me armastame üksteist pärast tõsiasja.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Gypsy Blanchardi ja Ken Urkersi suhete ajaskaala

Seotud: Gypsy Rose Blanchardi ja Ken Urkeri suhete ajaskaala

Gypsy Rose Blanchard ja Ken Urker alustasid oma suhet kirjasõpradena. Pärast 2017. aasta HBO dokumentaalfilmi Mummy Dead and Dearest kirjutas Urker Blanchardile vanglas viibimise ajal “toetuskirja”. Nad pidasid ühendust ajal, mil Blanchard oma vanglakaristust kandis, ja jagasid nalja, kui ta lõpuks teda vanglas külastas. (Ta […]

Nüüd saavad vaatajad aimu Gypsy abielust Andersoniga eluaegsete dokumentaalseriaalide „Gypsy Rose: Life After Lock Up“ kaudu. Esmaspäeval, 3. juunil eetris olnud esilinastusepisoodi ajal tunnistas Anderson, et mustlasega abiellumine “ei olnud lihtne”.

“Praegu ma lihtsalt tahan, et see toimiks,” ütles ta. “Kõik annavad meile 50-50 löögi, kuid teate, ma arvan, et see on 100 protsenti.”

Filmi Gypsy Rose: Life After Lock Up uued osad esilinastuvad esmaspäeviti kell 21.00 ET kanalil Lifetime.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *