Miks Jessica Capshaw’le esimest korda “Greysi” näitleja Camilla Luddington “ei meeldinud”

Jessica Capshaw, Camilla Luddington. Getty Images (2)

Grey anatoomia kostaar ja isehakanud BFF Jessica Capshaw Ja Camilla Ludington Ei olnud kiired sõbrad – ja sellel on palju pistmist burgeriautoga.

“Kui ma teiega esimest korda kohtusin, ei meeldinud sa mulle,” ütles 47-aastane Capshaw oma taskuhäälingusaate “Call It What It Is” esimeses osas, mis ilmus esmaspäeval, 3. juunil. (40-aastane Ludington kehastab Josephine Wilsonit.)

“See, mis juhtus, oli see, et kui ma teiega esimest korda kohtusin, oli mul tõenäoliselt laps ja ma tulin tagasi tööle ning tundsin end peaaegu kõige suhtes väga ebakindlalt,” selgitas Capshaw. “Kui olete ebakindel, ei ole te maailmale vastuvõetav ja kahtlete kõigis ja kõiges teie ümber, kuid enamasti iseendas. Ma arvan, et võib-olla sellepärast ei näinud ma sinuga esimest korda kohtudes kogu hiilgust sinus. Olin lihtsalt keskendunud oma ebakindlatele tunnetele.”

Capshaw, kes jagab abikaasaga nelja last Christopher Gavigan, märkis, et ta ei võtnud väga pikka rasedus- ja sünnituspuhkust, naases suhteliselt kiiresti võtteplatsile. “Sa lahkud haiglast ja asute teele, nagu Ubered,” katkestas Ludington. Capsh naeris ja ütles: “Ma olen lauale kukkunud!”

Grey anatoomia kulisside taga Draama Ajaskaala

Seotud: “Grey anatoomia” lavatagune draama: ajaskaala

Grey anatoomia on vaatajaid köitnud alates 2005. aasta märtsi esilinastusest, kuid kohati oli sarja telgitagune dramaatilisem kui see, mis toimus Gray Sloani mälestushaigla väljamõeldud koridorides. “Ma annan endast parima ja me kõik anname endast parima. See on tegelikult olnud päris pikk teekond […]

Capshaw liitus Grey anatoomiaga saate viiendal hooajal 2009. aastal, Ludington aga 9. hooajaks 2012. aastal.

Jessica Capsh selgitab, miks talle alguses Disney / Anne Marie Fox

“Võib-olla ilmun kohale ja inimesed olid segaduses, et saatesse tuleb mõni ilus uus naine,” meenutas Capshaw Ludingtoni saabumist. “Võib-olla ma ei tundnud end kõige teravamalt ja kõige paremini ning ma arvan, et need asjad juhtuvad nii, et äkki vaatan jälle seda ilusat noort naist ega tunne ennast. Ma olin nagu: “Ma ei tunne seda.” ma ei tea, kas ta mulle meeldib.

Vahepeal jagas Ludington, et tal polnud aimugi, et Capshaw’l on temaga probleeme. “Ma olen siin lihtsalt selleks, et oma asju ajada ja hea välja näha,” ütles ta. „Ja siis sain kiiresti aru, et ma ei meeldi sulle. Nimetagem seda 2012. aasta Burger Trucki intsidendiks.

“Burger Gate,” täpsustas Capshaw. “Siit peaks see lugu algama.”

Ludington selgitab, et Grey on looja Shonda Rhimes “Üks reede” on teadaolevalt maksnud toiduautode eest näitlejate ja meeskonna jaoks verstapostide tähistamiseks [or] 200. episood” ja tõi ühel päeval võtteplatsile burgeriauto.

“Seal oli armas burgeriauto ja ma mõtlesin: “Ma pole kunagi näinud toiduautot võtteplatsil,” meenutas Ludington ja lisas, et ta “tegi veoautost pilti”, et postitada 54-aastasele Rhimesile tänu. Twitter žesti eest.

Capshaw aga ei hinnanud Ludingtoni viisakuskatseid.

“Ma istun ja tegelen oma asjadega, pilt on postitatud,” selgitas Ludington. “Jessica tuleb kohale ja ta küsib: “Kes postitas pildi?” (Capshaw kirjeldab oma käitumist naerdes “tulekahju briifinguna”.) Selgub, et Ludingtoni fotol oli meelitav pilk Capshaw’le, kes “hingab” burgerit sisse. .

“Ma olin uus ja hirmunud ja see oli Jessica Capshaw ja ma mõtlesin:” Okei, ta vihkab mind täiega,” ütles Luddington, millele Capshaw vastas: “Ma ei vihka sind, ma ei vihka. Mida sa mulle ei meeldinud.”

2023. aasta suvine telesaadete eelvaade: vaatamiseks uued ja naasvad saated

Seotud: Kuulsused, kellest said oma kostaaridega BFF-id

Kõik armastavad võtteplatsi – ja need paarid pole erand! Mindy Kaling, BJ Novak, Hilary Burton ja Sophia Bush on vaid mõned staarid, kes on päriselus kostaaridega parimateks sõpradeks saanud. Michelle Williams ja Busy Phillips kohtusid näiteks Dawson’s Creeki filmimise ajal. Oscari nominent kehastab Jane’i […]

Kui lõhe põhjustas burger, siis sushi viis nad kokku. Kuigi “vibe’id ei olnud mõnda aega head”, sai paar lähedaseks tänu ühistele sõpradele Grey’si võtteplatsil. Ühel õhtul plaanib grupp minna Katsuya restorani, kuid Capshaw ja Ludington on ainsad näitlejad, kes kohale ilmuvad.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Jessica Capsh selgitab, miks talle alguses Camilla Ludingtoni / Instagrami loal

“Jessica ja mina jäime Katsuyas ühisele kohtingule kinni ja siis me lihtsalt armusime,” rääkis Luddington. “Ja see oli meie esimene aasta koos töötades.” Pärast seda ütles Capshaw, et temast ja Ludingtonist said “koheselt” sõbrad ja nad on sellest ajast saati olnud sõbrad

Nende taskuhäälingusaade keskendub nende sõprusele, kuna nende eesmärk on jagada oma tugisüsteemi kuulajatega, kes tegelevad kõigega, alates “äitest” kuni “petvate” partneriteni.

Gray’s Anatomy esitas oma 20. hooaja finaali 30. mail ja sellest ajast alates on seda uuendatud 21. hooajaks. Capshawi ja Luddingtoni taskuhäälingusaade “Call It What It Is” jõuab eetrisse igal esmaspäeval.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *