Miks on Sarah Ferguson pärast nahavähi diagnoosimist ravi teerajaja?

Sarah Ferguson Ta on ravil pärast seda, kui tal diagnoositi selle aasta alguses nahavähk.

“Pean käima regulaarselt kontrollis ja pean määrima oma näole kreemi, et päikesekahjustusest üle saada, mis tähendab suuri ville näole, rinnale ja kätele kolmeks nädalaks,” rääkis 64-aastane Ferguson väljaandele Hello! Oma pühapäeval, 2. juunil ilmunud kaaneloos. “Aga ma ei tee immunoteraapiat, ei võta mingeid ravimeid ega keemiaravi, mille eest olen väga tänulik.”

Yorki hertsoginna jaoks, kes on ema, on see juba teine ​​vähilahing aasta jooksul Printsess Beatrice Ja Printsess Eugeniee, tema tütred endiste abikaasadega Prints Andrew. Us Weekly kinnitas 2023. aasta juunis, et Fergusonil diagnoositi rinnavähk. Kuus kuud hiljem paljastas Fergusoni esindaja, et tal on diagnoositud pahaloomuline melanoom.

“Tema dermatoloog palus, et hertsoginna läbiks pärast mastektoomiat rekonstruktiivse operatsiooni, et eemaldada ja analüüsida korraga mitu mutti ning ühel neist diagnoositi vähk,” ütles kuningliku esindaja jaanuaris avaldatud avalduses.

Seotud: Kuninglikud inimesed, kellel diagnoositi vähk

Paljudel Briti kuninglikel peredel on alates nende perekonna valitsemisaja algusest diagnoositud erinevad vähivormid. Buckinghami palee teatas 2024. aasta veebruaris, et kuningas Charles III sai nädal pärast seda, kui ta lubati ühte Londoni kliinikusse eesnäärme suurenemise raviks, diagnoositud vähk. Kingi hiljutise haiglaprotseduuri ajal […]

Ferguson ütles oma Tere! Profiilid, mille kohaselt arstid on keelanud tal kasutada väljendit “vähivaba”, kuid pärast rinna- ja nahavähi võitmist säilitab ta oma tervise positiivselt.

Sarah Ferguson Tere

Sarah Ferguson Tere! ajakiri

“Mul on kõige erakordsem perekond ja mul on uskumatult suurepärane meeskond ja mul on tohutu võime saada õnnelikuks,” rääkis ta väljaandele, märkides, et rääkis tüdrukutele alati oma terviseteekonnast tõtt.

“Ma olen alati kasvatanud oma tüdrukuid nii ausateks ja avameelseteks, et nad teavad, et ütlen neile otse, ükskõik kui raske see ka poleks,” ütles Ferguson saates HELLO! “Niisiis, kui nad ütlesid: “Ema, räägi meile absoluutset tõtt – kas nad said kogu vähi välja?” Ja vastus oli jah, nad teadsid, et on ohutud.

Sarah Ferguson TereTere! ajakiri

35-aastane Beatrice paljastas hiljutisel teleesinemisel, et tema emal oli kõik korras.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Sarah Fergusoni tõusud ja mõõnad kuningliku perekonnaga

Seotud: Sarah Fergusoni kuninglikud tõusud ja mõõnad läbi aastate

Yorki hertsoginna Sarah Ferguson on elanud oma elu nii tähelepanu keskpunktis kui ka väljaspool. Ferguson sündis 1959. aasta oktoobris Londonis major Ronald Fergusoni ja Susan Barrentese peres. Autor lõpetas kursuse Queen’s Secretarial College’is, enne kui otsustas koolist lahkuda […]

“Ta on nii uskumatu ikoon. Ta on olnud emana hämmastav, ta on nii palju läbi elanud ja tema eesmärk ja vastupidavus hoiavad mind tõesti edasi,” ütles Beatrice 6. mai UK saates This Morning “Ta õitseb 64-aastaselt. ta on palju läbi elanud, kuid ma arvan, et ta on nüüd tõesti omaks saanud.”

Näib, et Ferguson nõustub oma tütrega.

“Ma arvan, et see äratas mind üles,” ütles ta Hello! Tema vähidiagnoosi kohta. “See andis mulle kiire hoobi tagumikku ja ütles mulle: “Olgu, kas sa hakkad nüüd 64-aastaselt elama või ei hakka üldse elama?” Sa ei pea olema see, mida kõik tahavad: lihtsalt ole sina ise.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *