Miks võrdleb Kimberly Perry Johnny Costello abielu “Bonnie ja Clyde’iga”

Pärast kolmeaastast abielu, Kimberly Perry Ja Johnny Costello Nad on alles mesinädalate faasis.

“Oleme täiesti rahul, kuid sellest ei puudu mesinädalate tunne,” ütles 40-aastane Perry reedel, 7. juunil CMA Festis ajalehele Us Weekly. “Ma arvan, et me peame olema tõesti tahtlikud ja oleme olnud nagu “Peame selleks nädalavahetuseks lapsehoidja leidma ja sel nädalavahetusel peame kõik välja käima.”

Ta jätkas: “Me kohtusime Texase osariigis Dallases palavikus ja kaheksa kuud pärast kohtumist me kihlusime ja siis põgenesime Vegases ning ma armastan seda vaimu meie juures.”

Perry ja Costello abiellusid 2021. aasta juunis ja sünnitasid 2023. aasta augustis poja Whiti, kes on nüüdseks 9 kuud vana.

Seotud: Kantrimuusika suurim paar

Olgu keskkooli kallikesed või teine ​​võimalus armastuseks, selle riigi paarid on selles pikas perspektiivis. Faith Hillil ja Tim McGrawil on olnud armastuslugu läbi aegade. Nad sõlmisid 1996. aastal sõlme ning tervitasid vastavalt 1997., 1998. ja 2001. aastal tütreid Gracie, Maggie ja Audrey. vaatamata […]

“Me oleme nagu Bonnie ja Clyde, aga nagu need, kes autoõnnetustes ei sure,” õhkab meile endine bändi Perry esinaine. “Või [we are like] Romeo ja Julia, kes saab 90-aastaseks, tead? Tundub, et see metsik vaim ja me püüame seda elus hoida.”

See metsik triip inspireeris Perry uut tätoveeringut.

“Ma sain “J” alles eelmise aasta novembris,” ütles ta reedel. “Nüüd ma ütlen, et tal on kätel ja jalgadel palju tätoveeringuid, [but] Sellel pole Kimberlyt ega K-d [initial]. Tal on tätoveeritud oma ema nimi ja vanaema nimi ning meie poeg vaatas neid [the other day because] Ta arvab, et need on kleebised. Ma ütlesin: “Küsi isalt, mis onu nimi on?” Niisiis, ta peab selle saama.”

Kimberly Perry ja abikaasa Johnny Costello on endiselt mesinädalate faasis: nagu

Kimberly Perry ja Johnny Costello Axel/Bauer-Griffin/FilmMagic

Perry loodab, et Whitt “saab kantrikunstnikuks” ja järgib tema jälgedes

“Ma mõtlesin, et see on teie valik, aga kantrimuusika,” naljatas ta. «Tõsiselt öeldes oli ta algusest peale muusikast väga inspireeritud. Mäletan, kui ta oli 2-kuune, mängis Johnny kitarri. Ta mängis seda molli akordilugu ja Whit hakkas nutma, nagu oleks ta sellest nii emotsionaalne. See puudutas teda väga sügavalt.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Perry saavutas kuulsuse bändis The Band Perry, mille ta alustas 2005. aastal koos oma vendadega Reed Perry35 ja Neil Perry35. Õed-vennad läksid 2023. aasta märtsis tööpausile

“Ma arvan, et paus kosmoses on olnud väga tore,” ütles Kimberly meile reedel. “Ma igatsen ka poistega mängimist, nagu me teame lapsest saati. Ma arvan, et tänapäeval on muusika suurepärane asi selles, et saate minna kõikidesse erinevatesse suundadesse, teha seda, mida armastate, ja lasta sellel kõigel Kimberly The Band Perry vihmavarju all, Kimberlys. [as a] vallaline [artist]”

Jeremy Parsonsi reportaažiga

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *