Miley Cyrus loodab, et Billy Ray Cyruse lahutus on “õiges suunas”

Miley Cyrus ja Billy Ray Cyrus Chris Polk/BBMA2017/Getty Images DCP jaoks

Miley Cyrus Loodetavasti on see tema isa Billy Ray Cyrus Tema lahutus võõrandunud naisest on õigel teel tuliroos.

“Miley, Noah ja nende õed-vennad ei mõistnud kunagi tegelikult suhet ja seda, miks Billy temaga nii ootamatult abiellus,” räägib allikas Us Weeklyle eranditult. “Keegi ei kiitnud abielu heaks.”

Billy Ray laps, keda ta jagab oma endise naisega Tish CyrusTema suhe on šokeeriv, kuid 31-aastane Miley loodab, et tema perekond saab oma draamast edasi minna.

“Miley loodab, et see annab perele rahu,” lisas sisering. “Ja ta arvab, et see on tema jaoks hea samm õiges suunas.”

Miley ja Billy Ray Cyrusel on aastate jooksul olnud tõusud ja mõõnad, alates Hannah Montanast kuni tänapäevani

Seotud: Miley ja isa Billy Ray Cyrusel on aastate jooksul olnud tõusud ja mõõnad

Vabandust, Hannah Montana fännid, ei paista Miley ja Billy Ray Cyrusel olevat sama tihe suhe, mis neil aastate jooksul ekraanil on olnud. Billy Ray ja endine abikaasa Tish Cyrus tervitasid 1992. aasta novembris tütre Miley (sündinud Destiny Hope). […]

Kinnitasime kolmapäeval, 11. juunil, et Billy Ray (62) on esitanud oma abielu 35-aastase Firerose’iga kehtetuks tunnistamise avalduse. Ta nimetas meie saadud kohtudokumentide lõhenemise põhjusteks lahendamata erimeelsusi ja “sobimatut abielukäitumist”. Nende lahkumineku kuupäevaks oli märgitud 22. mai 2024.

Billy Ray ja Firerose alustasid oma suhet muusikaliste koostööpartneritena 2021. aasta juulis, kui ta oli veel abielus 57-aastase Tishiga. Billy Ray ja Tish esitasid 2022. aasta aprillis lahutuse. Neli kuud hiljem teatasid Billy Ray ja Firerose, et nad on kihlatud. Nad lõid sõlme 2023. aasta oktoobris.

Miley Cyrus loodab, et lahutav isa Billy Ray Cyrus Firerose on õige samm

Miley Cyrus ja Billy Ray Cyrus Sameer Hussain / WireImage

Miley on olnud Tishi kõrval alates tema vanemate lahutusest. “Lillede” laulja oli isegi Tishi pulmas auteenija Dominic Purcell Aastal 2023. Miley õed-vennad Noah ja Bryson Cyrus Ei osalenud pulmatseremoonial. Hiljem kinnitasime, et 24-aastane Noah oli varem suhetes 54-aastase Purcelliga.

Mõni päev enne Billy Ray lahutusuudiste puhkemist avas Miley oma suhte kohta, kui rääkis mõlema oma vanemaga. David Letterman Minu järgmine külaline tema Netflixi saates ei vaja tutvustamist. 77-aastane Letterman küsis nende vestluses Mileylt, kas ta peab oma isa oma kangelaseks. Ta tunnistab, et tema emal on see roll, kuid tunnistab, et mõlemad vanemad aitasid tal jõuda sinna, kus ta praegu on.

“Ta andis mulle peaaegu selle kaardi ja see on kaart selle kohta, mida teha ja mida mitte teha, ning ta andis mulle mõlema kohta juhiseid,” ütles Miley. “Ilma isata ma tean…, kes ma inimesena olen, poleks olemaski. Sest mu isa loov- ja kunstnikuna ning tema ajutöö on pannud mind alati oma mõtetes turvaliselt tundma.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Miley naljatas, et lisaks Billy Ray muusikaliste annete pärimisele omandas ta ka mõned tema vinged omadused.

«Isalt olen ka nartsissismi pärinud,» kiusas ta. “Ma ei teadnud oma õdedest-vendadest midagi peale selle osa, mida mängisin. … ma kolisin LA-sse ja see on kõik, mida ma teadsin.

Amanda Williamsi reportaažiga

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *