Millie Bobby Browni sportlikud “naise” lühikesed püksid pärast pulmi abikaasa Jake Bongioviga

Millie Bobby Brown ja uus abikaasa Jake Bongiovi tähistasid oma hiljutisi pulmi Universal Orlando kuurordis, kus Netflixi staar kandis “peo naise” mütsi. MillieBobbyBrown / Instagram

Naise asi.

Millie Bobby Brown ja uus abikaasa Jake Bongiovi näivad tähistavat oma mesinädalaid Floridas ning “Stranger Things” staar postitab fotod paarist hiljutisest külastusest Universal Orlando kuurorti.

Ja 20-aastane Brown ei kandnud mitte ainult ühte, vaid kolme tükki, mis noogutasid tema äsja abiellumise staatuse, sealhulgas “Pidunaise” rekkamüts ja paar ilusaid teksapükse, millel oli kiri “Wife”.

Ta kohandas teksapükste paari sõnaga “naine”. MillieBobbyBrown / Instagram

Paar hoidis teemapargis käest kinni. MillieBobbyBrown / Instagram

Fännid saavad veebist Mills Shortsis (55 dollarit) tema räige Firenze kohandamata versiooni.

Ta kaunistas helmestega käevõru, millele oli kirjutatud – mida veel? – “Naine.”

Kuigi pole selge, mida staari loosung tee ütles, naljatles üks fänn, et tõenäoliselt on see “miski ka naiseks olemisest”.

“Stranger Things” staar kandis isegi “Wife” käevõru. MillieBobbyBrown / Instagram

Paar tõi mesinädalate reisile sõbrad, nautides veeliumäge. MillieBobbyBrown / Instagram

“Ma arvan, et ta on nüüd naine, aga ma pole nii kindel,” ironiseeris teine.

22-aastane Bongiovi kandis paaripäevaks koos sõpradega teemapargis Ameerika lipupükse koos halli T-särgi ja ülisuurte päikeseprilledega, sealhulgas peatus Honu Ika Moana veeliumäel.

Brown abiellus eelmisel kuul salaja Jon Bon Jovi pojaga “madala romantilise suhtega nende lähisugulastega”, nagu teatas The Sun – ja kuigi väidetavalt plaanivad nad sel aastal teist tseremooniat, pole nad juba häbelik. oma uue blingi näitamise kohta.

Ostke Postitaga

Säästke aega ja raha viimaste pakkumiste, allahindluste, trendide, ülevaadete ja muuga.

Täname registreerumast!

Vahetult pärast “I Dos” välgatasid Brown ja Bongiovi fotograafidele oma abielusõrmuseid, kui nad Hamptonsis oste tegid, pastelne kabriolett, mis oli nende “midagi sinist”.

Jon Bon Jovi poeg Bongiovi tegi näitlejannale abieluettepaneku mullu aprillis pärast kaheaastast kohtingut. Jacobongiovi / Instagram

Pärast nende intiimset pulma eelmisel kuul korraldavad nad selle aasta lõpus suurejoonelised pulmad. Jacobongiovi / Instagram

Nahahoolduse asutaja näitas oma uut sõrmusepakki ka selle nädala alguses Instagramis oma brändi reklaamivas videos.

“Nad on fantastilised, nad on täiesti fantastilised,” rääkis 62-aastane õde Jovi oma poja pulmadest BBC-le. “See oli väga väike perekondlik pulm ja pruut nägi ilus välja ja Jack oli sama õnnelik kui ta oli.”

“Enola Holmesi” staar ja tema uus abikaasa tekitasid esmakordselt kuuldused romantikast 2021. aasta juunis ja teatasid kihlusest 2023. aasta aprillis pärast kaheaastast kohtingut.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *