Miranda Derrick saab pärast 7 miljoni dokumendi avaldamist surmaähvardused

Miranda Derrick Kevin Winter / Getty Images

Miranda Derrick Netflixi dokumentaalsarjad Dancing for the Devil: The 7M TikTok Cult väidab, et tema elu on pärast ilmumist “ohus”.

27-aastane Derrick on kolmeosalise sarja keskmes, mis esilinastus mai lõpus ja uurib tema perekonna väiteid, et 7M tantsija sattus kultusse, mida juhtis Los Angelese Shekinah kiriku pastor ja 7M asutaja Robert Sheen. Filmid, mis jälgivad tema tantsukarjääri.

“Enne seda dokumentaalfilmi, mu abikaasa [fellow 7M dancer James Derrick] Ja ma tundsin end turvaliselt,” ütles Derrick esmaspäeval, 10. juunil Instagrami videos. “Nüüd, kui see dokumentaalfilm on väljas, tunneme, et meie elu on ohus. Meid mõlemaid on meie autodes järgitud, oleme saanud vihapostitusi, tapmisähvardusi, inimesed on saatnud meile sõnumeid, et end tappa, ja meid on jälitatud.”

Mitmeid näiteid tuues väitis ta: “Keegi ütles: “Kui ma sind tänaval näen, siis ma toon su ära, et saaksite rohkem kaitset.” Keegi ütles ka: “Kui ma näen teid kõnniteel kõndimas, siis ma tulen ja löön teid oma auto pakiruumi.”

Õdede Miranda Derricki ja Melanie Wilkingi tõusud ja mõõnad

Seotud: Miranda ja Melanie Wilkingi tõusud ja mõõnad

Gregg DeGuire/FilmMagic Sisters ja mõjutajad Miranda Derrick (neiuna Wilking) ja Melanie Wilking on eduka ühise TikToki konto haldamisest eraldatud ning neil on selle juhtumise kohta vastuolulised lood. Miranda ja Melanie kasvasid Michiganis üles ühise tantsuarmastusega. Kui nad saavad täiskasvanuks, otsustavad nad mõlemad sinna kolida […]

Dancing for the Devil süvendab Derricki konflikti tema vanematega, pastor Ja Kelly Wilkingja tema õde, Melanie vallaline. “Ma ei saa aru, kuidas [they] Arvasin, et see dokumentaalfilm aitab mind või meie suhet mingil moel,” rääkis Derrick. “Olen isiklikult viimased paar aastat oma perega kokku tulnud, et meie suhte kallal töötada, asju parandada ja katki läinud asju parandada. . Mulle meeldib koos olla, naerda, üksteise seltskonda nautida. Ja see dokumentaalfilm teeb jätkamise väga keeruliseks.”

Sari jälgib mitut tantsijat ja nende perekondi, kes otsivad vastuseid Sheeni kohta, keda süüdistavad mitmed naised seksuaalses rünnakus. Tema kirikuteenistuste salvestistel on kuulda, kuidas Sheen mõjutas liikmeid katkestama sidemeid pereliikmetega, kes organisatsiooni ei kuulu. Teda süüdistatakse ka sotsiaalmeediastaaride rahalise ärakasutamises, mõnel juhul käskis neil annetada 70 protsenti oma sissetulekust Shinile ja Shekinah’le.

Netflix lisas dokumendi lõppu avalduse, mis oli järgmine: “Sheeni vastu pole kriminaalsüüdistusi esitatud. Ta on varem eitanud ühegi Shekinah liikme või 7M kliendi seksuaalset kuritarvitamist. Tsiviilasi on pooleli. Robert ja tema abilised eitavad nende vastu esitatud nõudeid. Juhtumit on kavas arutada 2025. aastal.

Teisipäev, 4. juuni, Derrick Tema vaikus katkes Dokumendis märgib ta, et ta “ei ole ohver”, “ei ole kahjus” ja “ei ole väärkohtlemise ohver”.

Miranda Wilking ja James Derrick LL

Seotud: 7M tantsija Miranda Wilkingi ja James Derricki suhete ajaskaala

Miranda Wilkingi elu koos abikaasa James Derrickiga näeb tema sotsiaalmeedias kohaloleku põhjal pildiline välja, kuid tema pereliikmed väidavad, et loos peitub palju enamat. Miranda vanemad ja õde Melanie Wilking väitsid 2022. aasta veebruaris Instagrami otse-eetris, et Miranda oli kaasatud kultusse, mis oli suunatud tantsijatele. Murelik perekond […]

„Alustuseks tahan öelda, et hindan teie muret minu heaolu pärast. Tulenevalt pooleli olevast kohtuvaidlusest, milles olen laimamisasja hagejaks, ei ole mul kohane konkreetseid väiteid kommenteerida Kuigi ma ütlen, et ma ei salli väärkohtlemist mingil moel,” kirjutas Derrick, kes on varem eitanud end kultusse, Instagrami Story vahendusel.

Ta nimetas 7M-i kajastustes filmi Dancing for the Devil “ühepoolseks”.

“Ma armastan oma ema, isa ja Melaniet ning nad jäävad igaveseks osaks minu elust. Tõde on see, et me lihtsalt ei näe praegu silmast silma. Usun, et see dokumentaalfilm on ühepoolne lugu,” kirjutas Miranda. “Andsin 2020. aastal oma elu Jeesusele Kristusele ja soovisin, et mu perel oleks ruumi, et koguda oma mõtteid ja läbida oma uus teekond Jumalaga.”

Hiljuti meiega antud intervjuu ajal ütles doci režissöör Derek Donin, et lavastus teatas Derekile filmimise ajal, et tema perekond osaleb.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“Ma tean, et oli palju mõelnud, kuidas seda rääkida, aga neil oli see vestlus ja me kindlasti kutsusime Miranda paar korda osalema ja jutustama lugu tema vaatenurgast,” rääkis ta. “Ma arvan, et need emotsioonid on väga laes ja on ilmselt endiselt olemas, kuid me ei taha nende eest rääkida.”

)

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *