Mis tegelikult juhtus Ciara ja Westi vahel suvemajas? jagatud kirjeldus

Ciara Miller ja West Wilson Braavo (2)

Ciara Miller Ja Lääne Wilson paljastas, et nende suvine põnn muutus sügisromaaniks – kuid ainult üks neist nutab lahkumineku pärast.

“Ta oli naljakas. Ma armastan naljakat meest,” ütles Ciara West neljapäeval, 6. juunil, suvemaja 8. hooaja finaali 1. osas, kui temalt küsiti nende vahetu keemia kohta. “Ma ei tea, sain natukene. “

28-aastane Ciara andis hiljem mõista, et 28-aastane West tabas teda ikkagi pärast seda, kui kaamerad enam ei veerenud. “Ta mängis minuga mängu,” väidab naine.

Leppimise edenedes peremees Andy Cohen Paarilt küsiti, mis juhtus pärast seda, kui nad 2023. aasta suvel Hamptonsis suhte lõid.

Suvemaja näitlejate tutvumisajalugu Lindsey Hubbard Kyle Cook Paige DeSorbo ja teiste staaride armastuse elud 723

Seotud: “Suvemaja” näitlejate tutvumisajalugu

Hamptonites toimuv jääb sinna harva – vähemalt kui rääkida Suvemaja näitlejatest ja nende romantikast. Tegelikult on mõned saate suurimad staarid, sealhulgas Lindsay Hubbard ja Carl Radke, oma kaasosalistega kohtamas käinud. Lindsay alustas oma aega Bravo 1. hooajal koos oma poiss-sõbra Everettiga […]

Endise paari sõnul käisid nad tolle aasta septembrist novembrini. West paljastas, et nad “jätsid asjad käima kuni detsembrini”, mil nad sellest loobusid.

Vahepeal šokeeris Ciara mõnda oma majakaaslast, kui ta selgitas, et nad mitte ainult ei seksinud 2023. aasta sügisel, vaid nad “käisid tema vanemate majja. Läksime ja jäime tema venna juurde Chicagosse. Käisime pulmas. “

West tunnistas, et nad käisid “põhimõtteliselt” kohtamas, täpsustades: “Ma ei usu, et me läheme poiss-sõbrana ringi. Me veetleme iga päev.”

Mis tegelikult juhtus suvemaja Ciara Milleri ja West Wilson 2 vahel

Ciara Miller, West Wilson, Danielle Oliveira ja Kyle Cook. Clifton Prescod/Bravo

Ta väitis, et neil ei olnud “eksklusiivseid” vestlusi, kuid märkis, et ta ei rääkinud teiste tüdrukutega “hilissügisel”.

Kui West rääkis Sierra parimale sõbrale Paige DeSorbo Saates, et ta polnud sel suvel teiste naistega seksinud, tunnistas ta taaskohtumisel, et magab Ciaraga suhete “esimestel” päevadel teiste inimestega.

“Kas arvate, et West mängib teiega mängu?” 56-aastane Cohen küsis Ciaralt, kes vastas: “Muidugi”, märkides, et “The Game” moodustas tema äsja saavutatud kuulsus tõsielusaatjana.

Kui Ciara seadis kahtluse alla Westi siiruse seoses nende suhtega, solvus ta, öeldes: “Ma arvan, et meie suhe on selline, nagu see oli. Mul olid tunded. sul olid tunded See ei olnud võlts.”

31-aastane Paige astus Ciara kaitseks ja väitis, et West “ei vajanud teda enam”, kui “kaamerad alla läksid” ja et ta oli sel hetkel “veidi väljas”. West eitas pärast filmimist Ciarast loobumist, selgitades, et asjad kadusid enne nende õhtusööki 2023. aasta detsembris.

“Ma arvasin, et oleme ühel lainel,” meenutas naine lahkuminekuvestlust. Ciara mäletas õhtusööki teisiti, öeldes: “Ta oli valmis järgmisesse baari minema ja ma läksin koju nuttes, sest sa ütled mulle, et te ei saa pühenduda peamiselt etenduse tõttu.”

Suvemaja 8. hooaja märgid, et Karl Radke ja Lindsay Hubbard olid teel lahkuGabby Prescodi/instagrami loal

Hoolimata oma tunnetest Ciara vastu tunnistab West, et ei tea, kuidas tüdruksõpra “navigeerida” ja kogu Bravo fännide tähelepanu.

“See oli võib-olla, ma ei tea, nimetada seda nartsissistlikuks või millekski… meid märgiti või postitati, nagu “Ciara ja Newbie, mis iganes”,” tunnistas West, et ma lihtsalt küsin olla mingi f-kuningas kutt, kes saatesse tuli, ja olla kogu aeg lihtsalt Ciara nukk?”

Suvemaja näitlejad ei ostnud Westi selgitusi, eriti kuna paljud neist olid suhetes ja neil ei olnud naisfännide “võrgutamise” probleemi.

“Ma arvan, et kasutasite saadet ettekäändena, sest teil on kohustus,” Gabby Prescod Ciara nõustus ja ütles oma endisele endisele: “Ma arvan, et seda saadet oli lihtne kasutada ettekäändena, et kogu asi ära visata.”

Ciara Miller ühes päevas minu elus 913 suvemajas

Seotud: Ciara Miller suvemajast: Päeva sees minu elus

Suvemaja staar Ciara Miller on Bravo tõsieluseriaalist näinud omajagu draamat, kuid kui ta parasjagu ei filmi, on tema igapäevane rutiin tegelikult üsna jahe. 28-aastane Miller kirjeldab ajakirja Us Weekly ajakirja viimases numbris ainult ühe päeva oma elus – fotosessioonidest räpaste martinideni. […]

Tagantjärele mõeldes paljastas Ciara, et oli põhjusega ettevaatlik, kuna West ei maganud temaga terve suve.

“Ma ei püüa tegelikult oma postituses sälku teha. See pole minu stiil,” selgitas Ciara, enne kui oma kommentaarid Westile otse adresseeris. “Ma ütlesin teile kõigile, kui tahtlik ma olen. … Sa tahtsid terve suve minuga magada. Sa said minult kõik, mida tahtsid, ja mina sain miinimumi.”

Kuigi Lääne lähedane sõber Jesse Solomon Märkides, et West “ei petnud” Ciarat, ei meeldinud enamikule meeskonnast, kuidas West temaga pärast etendust mängis.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“Keegi ei süüdista teid saates osalemises, see pidi eetrisse jõudma, see on naispublik, neile meeldivad uued poisid. Me saame sellest ahvatleda,” ütles Page. Kuid me oleme ka tema sõbrad. Nii et me näeme tema armumist. … Me ei saanud aru, kuidas kuulsus, tuled ja kaamerad olid teie tegelikust elust palju köitvamad. “

West vabandas Ciara ees ja väitis, et ta ei tahtnud ilmumisest hoolimata alati juhuslik olla. “Ma tunnen end halvasti,” ütles ta. “Ma ei kavatse kellelegi haiget teha, kuningas.”

Suvemaja 8. hooaja kokkutuleku 2. osa on eetris neljapäeval, 13. juunil kell 21.00 ET saates Bravo.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *