Modell Trish Goughi poeg Naima Ward suri 27-aastaselt

Trish Goffs ja Naima Ward Getty Images (2)

Naima WardKes on modellipoeg Trish GoughSuri 27-aastaselt.

“Naima Lee Ward Ocalast (Florida) astus siia maailma 2. jaanuaril 1997, saades elada oma elu,” seisis Wardi veebipõhises järelehüüdes. “Ta lahkus sellest 29. mail 2024, olles elanud raevukalt, armastanud sügavalt ja loonud mälestusi sellise innuga, mida suudab vaid noormees, kes pole kunagi võõrast kohanud.”

47-aastane Gough tervitas Naima 1997. aastal koos endise naisega Aaron Ward. Surma põhjust ei loetletud. Temast jäid maha tema vanemad, vanavanemad, tädid, onud, nõod ja sõbrad.

Nekroloog jagab, et Naima, kelle nimi tähendab “päike”, oli tema vanemate maailma keskpunkt.

Näitleja Tom Bower suri 86-aastaselt

Seotud: 2024. aasta kuulsuste surmad: tähed, kelle me sel aastal kaotasime

Hollywood on 2024. aastal leinanud paljusid kuulsusi. Kiirsõidustaar Christian Oliver (sünninimega Christian Klepser) hukkus 5. jaanuaril 51-aastasena hukkunud lennuõnnetuses. Oliver sõitis Kariibi mere puhkuselt koju koos oma kahe tütre – Madita ja Anniquega. Ta jagab abikaasa Jessica Klepseriga – 4. jaan. […]

“Pole kahtlust, et kui ta sündis, oli ta päike kogu vanemate Aaron Wardi ja Trish Goffi süsteemile,” ütles Obit. “Ta on seal olnud kogu oma elu.”

Nagu tema emagi, tegi Naima modellikarjääri ja jagas ka armastust looduse vastu. Lisaks modellitööle on Goff ka loomaaktivist.

“Ta oli maailmapoiss, reisis palju, kellest sai maamees, ta armus põllumajandusesse ja loomadesse ning ajas oma unistust Californiast Floridasse,” jätkati sõnumis. «Naima ei tohtinud leida teepervelt elusalt hulkuvate loomadega ega küsinud emalt loomahooldusnäpunäiteid. Talle meeldis vesi, ta valis päevaks paadis alati saapad ja teksad ning läks igal võimalusel välja.

Lisaks armastusele looduse ja selle loomade vastu tundis Naimer sügavat armastust ka oma pere ja sõprade vastu, kes olid levinud üle maailma. Kuigi vahemaa ei lase tal veeta suurt osa ajast oma lähedastega, näeb ta “kõigiga pikki ja sisukaid perioode”. Olukord “sobis talle suurepäraselt”, sest talle meeldisid “sügavad, praegused seosed”.

“Ainus asi elus, mis vastab tema kasvule, on tema armastus sõprade ja pere vastu,” seisis austusavalduses. “Ei jätnud kasutamata võimalust oma rahvale kinnitada, et ta armastab neid või hoiab oma rahvaga ühendust.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Gigi Hadid, Gisele Bundchen ja rohkem supermodelle, kes on emad

Seotud: Modell ema! Gigi, Gisele ja teiste supermodelllaste juhend

Lennurajast mängutoani on paljud tuntud supermodellid õppinud oma karjääri tasakaalustama pisikute kodus kasvatamisega. Gigi Hadid sai emaks 2020. aasta septembris, kui ta ja tollane elukaaslane Zayn Malik tervitasid oma tütart Khaid. (Hadid ja Malik kohtusid 2015. aasta alguses, enne kui nad lõplikult lahku läksid […]

Naimerite perekond soovib, et lillede asemel tehtaks Naimeri mälestuseks annetused Florida Wildlife Corridor Foundationile.

Naima ja tema ema püsisid läbi aastate lähedased. Nii Naima kui ka Gough jagasid sotsiaalmeedias oma imetlust üksteise vastu.

“Tagasivaade lapsepõlvest, kui ma kogu aeg oma madriididega karjusin! Armastan sind, ema,” kirjutas Naima 2016. aasta veebruaris Instagrami vahendusel koos mustvalge fotoga, millel ta on koos emaga võtteplatsil tehtud fotosessioonilt, kui ta oli laps.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *