Mõjutaja ja kuulsuste meigikunstnik Anka Molnar suri 35-aastaselt vähki

Rumeenia sotsiaalmeedia mõjutaja ja kuulsuste meigikunstnik Anca Molnar suri teisipäeval, 11. juunil 35-aastaselt ajuvähki pärast vähi hoiatusmärkide eiramist.

Molnar, kes oli kogunud Instagramis ligi 35 000 jälgijat, oli Daily Maili andmetel lähedase sõbra Alina Radi sõnul enne diagnoosi saamist “kogenud üha sagedamini ärevusega seotud peavalusid”.

“Alguses ei arvanud ta neist suurt midagi, sest sellised me oleme, kuid ta leidis end raskustes oma igapäevaste ülesannete järjekindla täitmisega,” jätkas Rudy neljapäeval, 13. juunil avaldatud intervjuus. “Seega otsustas ta minna spetsiaalsesse kontrolli. Ta ütles mulle, et tal on ajukasvaja.”

Mayo kliiniku andmetel on peavalud ajukasvajate kõige levinum sümptom.

“Umbes pooltel ajukasvajatega inimestel on peavalud,” selgitab fond. “Peavalu võib tekkida siis, kui kasvav ajukasvaja avaldab survet ümbritsevatele tervetele rakkudele. Või võib ajukasvaja põhjustada ajus turset, mis suurendab survet peale ja põhjustab peavalu.”

Anka Molnar Anka Molnari / Instagrami loal

2022. aastal pöördus Molnar onkoloogilise ravi poole Türgis pärast seda, kui Rumeenia arstid pakkusid tema kasvaja progresseerumise tõttu piiratud võimalusi. Talle tehti kaks ajuoperatsiooni ning mitu kiiritus- ja keemiaravi vooru. Kuid kasvaja progresseerus jätkuvalt ja Molnar suri pärast jätkuvat intensiivset ravi.

Molnar pole olnud häbelik oma hulljulgete teekondade osade dokumenteerimisega oma järgijatele. Mais avaldas ta TikToki videos oma abikaasale Claudiole tänu.

“Mu kõrval on kõige tugevam ja parim mees, nii headel kui ka halbadel aegadel. Aitäh, mu arm,” kirjutas ta oma ja Claudiost autos sõitva klipi pealkirjaks.

2024. aastal Tony Lo Bianco kuulsuse surm

Seotud: 2024. aasta kuulsuste surmad: tähed, kelle me sel aastal kaotasime

Hollywood leinas 2024. aastal paljusid kuulsusi. Kiirsõidustaar Christian Oliver (sünninimega Christian Klepser) hukkus 5. jaanuaril 51-aastasena hukkunud lennuõnnetuses. Oliver sõitis Kariibi mere puhkuselt koju koos oma kahe tütre — Madita ja Annickiga. Ta jagab abikaasa Jessica Klepseriga – 4. jaan. […]

Seejärel täitsid fännid oma toetusega kommentaaride osa.

“Nii palju valu… kaastunne omastele…. Turvalist teekonda Anka…. ❤️” kirjutas üks.

TikToki staar Anka Molnar suri 35-aastaselt pärast seda, kui tal olid tugevad peavalud pärast vähihoiatusmärkide eiramist

Anka Molnar Anka Molnari / Instagrami loal

Teine lisas: “😢 Mul pole sõnu ❤️ ❤️ ❤️.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Oma viimases Instagrami postituses jagas Molnar oma fännidele meeliülendavat sõnumit videoga lennukiakna taga taevas olevatest pilvedest.

«Tulin, elasin ilusti ja lahkusin teise maailma. Võitlesin nii hästi kui oskasin ja kogu oma jõuga … viimse lootusetilgani,” seisis Daily Maili tõlgitud pealdises.

Ta jätkas: “Mul on südames tänutunne selle eest, kui ilus mu elu on olnud. Olgu mu naeratus tunnistuseks, et elasin seda täiel rinnal. Annan teile viimase nõuande: elage ilusti ja elage täielikult!

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *