Mul on palju disaineri rahakotte, kuid ma ei saa lõpetada selle lihtsa 22-dollarise crossbody kandmist

Meil on iganädalased sidusettevõtted. Meile makstakse tasu, kui klõpsate lingil ja sooritate ostu. Lisateavet!

Disainerkotid võivad olla suurepärased ja kõik, kuid mõnikord soovite midagi lihtsat ja taskukohast, ilma kellade ja viledeta. Võib arvata, et te ei saa elada ilma Coachi või Louis Vuittoni kotita, kuid see on ainult sellepärast, et peate järgima trende. Võin rääkida oma kogemusest, kuna olen säästnud ja ostnud mitu disainerkotti ning enamasti on mul kodust lahkudes kaasas Amazonist 22-dollarine kott ja ma olen selle üle palju õnnelikum.

Seotud: 17 vargusvastast Crossbody kotti neile, kes armastavad väljas käia

Kui olete kunagi öösel (või isegi päeval) üksinda väljas klubitamas, ostlemas või jalutamas käinud, on alati mure, et teie asjad võidakse varastada. See on kahetsusväärne reaalsus! Kuid on olemas viis, kuidas saate vastu võidelda, ja see ei pea seda tegema […]

FashionPuzzle Triple Zip Crossbody kott on Amazoni lemmik ja üks parimaid crossbody kotte platvormil. Seda ei ole mitte ainult väga erinevates värvides, vaid see on piisavalt suur, et hoida midagi teie küljes, alates teie telefonist ja rahakotist ja lõpetades meigiga, varuakuga või isegi väikese pehmekaanega. Selle ristkülikukujulisel sahtlil on kena, vastupidav tõmblukk, mille mõlemal küljel on kaks lisataskut, nii et teil on ka natuke rohkem ruumi.

Hankige Amazonist FashionPuzzle Triple Zip Crossbody kott vaid 22 dollari eest!

Teile meeldib kanda seda ülipika reguleeritava rihma, musta-valgetriibulise sisemuse ja üldise kvaliteediga kotti. Olen seda kasutanud iga päev ja puhkusel üle aasta ning pole kunagi olnud kulumisjälgi, välja arvatud see, et otsustasin Korea grillrestoranis õhtusööki nuusutades osta uue – aga see on minu, mitte koti süü.

Hankige Amazonist FashionPuzzle Triple Zip Crossbody kott vaid 22 dollari eest!

Kui teil ei ole vaja palju kaasas kanda, on see suurepärane valik, mille pärast te ei kahetse kunagi, et olete raha kaasa võtnud. Ja selle hinna eest, mida soovite disainerkoti eest maksta, saate neid väikseid mehi tonnide viisi. See on iga kuu jaoks erinev värv. Soovi korral iga paari nädala tagant. See on hea asi, eks?

Hankige Amazonist FashionPuzzle Triple Zip Crossbody kott vaid 22 dollari eest!

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Kas otsite midagi muud? Avastage rohkem FashionPuzzle’i siit ja ostke siit muid moetooteid! Suuremate leidude saamiseks vaadake kindlasti kõiki Walmarti pakkumisi!

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *