“Mustlasroos: elu pärast sulgemist” Ryan Scott Andersoni pulmade üksikasjad

Ryan Anderson ja Gypsy Rose Blanchard igavesti

Mustlane Rose Blanchard Vabanes vanglast 2023. aasta detsembris ja jätkas näiliselt õnnelikku abielu Ryan Scott Anderson. Kuid Lifetime’s Gypsy Rose: Life After Lock Up räägib teist lugu.

Gypsy ja tema nüüdseks võõrdunud abikaasa Anderson abiellusid 2022. aastal, kui ta oli veel vanglas. Aprillis andis Gypsy Andersonist ametlikult sisse lahutuse. (Mustlane läks pärast ema surma teise astme mõrva eest vangi Claudine “Dee Dee” Blanchard, kes väidetavalt põdes volikirja järgi Münchauseni sündroomi. Ta teenis seitse aastat enne vabastamist.)

“Ma arvan, et see oli pikka aega olnud ebakindlus,” rääkis Gypsy väljaandele Us Weekly eranditult, reklaamides oma eluaegseid dokumentaalfilme. Pärast tema ja Andersoni lahkuminekut taastab Gypsy oma armusuhte oma endise kihlatuga. miks urkar.

“Keni kasvatati järjekindlalt nii, et ta ei lase kunagi oma tunnetest lahti, kuid ma panin need tahaplaanile, et teha seda, mis minu abielu jaoks parim oli,” rääkis ta meile. “Ja seega oli vaidlusküsimuseks olemine läbivalt teema, kuid ma ei jätnud Ryanit Kane’i pärast.”

Gypsy Rose Blanchardi popkultuuri kohalolek selgitatud

Seotud: Gypsy Rose Blanchardi popkultuuri asjakohasus: telesaated ja palju muud

Seadus ja kuritegevus/YouTube’is Gypsy Rose Blanchard on jõudnud uudistesse rohkem kui lihtsalt mõrva teemadel. Gypsy vabanes vanglast 2023. aasta detsembris, olles kandnud seitse aastat 10-aastast karistust. Sama aasta septembris vabastati ta tingimisi. Gypsy tunnistas end teise astme mõrvas süüdi 2016. aastal, aasta pärast tema süüdistatud ema Claudine’i […]

Mustlasroos: elu pärast sulgemist:

Andersoni tunded mustlase vastu

“Gipsyga abiellumine polnud lihtne,” tunnistas Anderson 3. juuni esilinastuses, kus ta küsis Gypsy isalt, Rod Blanchard“Kinnita” enne. “Praegu tahan lihtsalt selle kallal töötada. Kõik annavad meile 50-50 löögi, kuid teate, ma arvan, et see on 100 protsenti.”

Lukusta üksikasjad Ryan Scott Anderson Gypsy Rose Elu pärast abiellumist

Ryan Anderson ja Gypsy Rose Blanchard igavesti

Anderson nimetas end “õnnelikuks”, sest ta suutis Gypsy vanglast välja saada. “Paljud inimesed tahtsid seda au, ma sain selle. Ma ei tea, kuidas,” jätkas ta. “Ma näpistan ennast mõnikord.”

Ken Anderson “eraldati” oma endistest

“Ma arvan, et mu endistega armusid nad minu ideesse rohkem kui minusse,” selgitas Gypsy ja lisas, et kõik teised “jooksesid” tema emotsionaalse pagasi eest. “Ta ei teinud seda.”

Öö, mille ta vabastas – ja abielu tarbimine

Andersonit nähti pärast kella kolme öösel vanglasse minemas, et Gypsyle järele tulla. Pärast taasühinemist võib paari kuulda ütlemas “Ma armastan sind” ja suudlemas. Autos olles pakkus Anderson Gypsyle oma abielusõrmust – mille naine rõõmuga vastu võttis. Olles tagasi oma hotellitoas, arutas paar oma suhte kõiki “uusi” osi nüüd, kui naine oli vaba.

Gypsy Rose Life Lock Up Detailid Ryan Scott Andersoni pulm 02

Mustlane Rose Blanchard igavesti

“Sa näed kogu mu kummalist hiilgust,” ütles mustlane. Anderson oli kõige elevil oma naisega “armatseda”.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“Peame pulmad lõpule viima,” paljastab Gypsy järgmisel hommikul, kui kaamera üles tõmbab. “See on kõik üksikasjad, mida saate.”

Mustlase seksuaalelu Andersoniga

Anderson jagas, et Gypsy oli alguses “nii närvis”. “Ta ütles alati: “Ma olen dünamo” ja ma olen, iga mees ütleb seda,” lisas Gypsy. “Noh, ta on dünamo.”

Filmi Gypsy Rose: Life After Lock Up uued osad esilinastuvad eluaegselt esmaspäeviti kell 21.00 ET.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *