Näete seda muljet “Teresa Giudice laulab Taylor Swiftit”.

Rachel Young ja Teresa Giudice Rachael Youngi/IG loal; Monica Schipper / Getty Images

Portlandis tegutsev koomik Rachel Young on nikerdanud endale Instagramis niši, luues hirmutavalt täpseid muljeid näitlejatest, kes on filmis The Real Housewives seinavälistes olukordades.

Youngil on oskus esineda vapruse kuulsustega, kuid see ei valmistanud meid ette tema viimaseks hitiks: New Jersey tõelised koduperenaised. Teresa Giudice laul Taylor SwiftSelle “antikangelane”. Noor Swift süstib hittidesse Teresa kalduvuse sõnu vulgariseerida ja valesti hääldada.

“Mina olen probleem, see on puu,” laulab noor Giudice oma nasaalses ja koheselt äratuntavas Jersey aktsendis.

Karaoke on Teresa Youngi videote sagedane teema, kusjuures koomik proovib kätt esitustes. Charli XCXSelle “Bhroom Bhroom” ja Lana Del ReySelle “Summertime Sorrow” sisaldab Giudice’i Garden State’i vokaali.

Swift tuleb pärast seda, kui Giudice (51) kohtus Coachella 1. nädalal piinatud luuletajate osakonna lauljaga. Giudice abikaasa Louis Ruelas RHONJ staar tegi Swiftiga foto ja jagas seda aprillis Instagrami kaudu

New Jersey tõelised koduperenaised, kus nad praegu on

Seotud: Endised “RHONJ” tähed: kus nad praegu on?

Frantsiis Real Housewives of New Jersey on näinud, et paljud selle staarid on viimase aasta jooksul Maalt lahkunud – ja Us Weekly reisib mäluteele ja uurib, kus nad praegu on. OG-i näitleja Caroline Manzo lahkus saatest 2014. aastal ja aastaid hiljem avas oma suhte. […]

Giudice ütles E! Pärast seda, et ta alguses “ei tahtnud popstaari pahandada”, veenis 49-aastane Ruelas teda seda tegema.

Jennifer Aydin [who’s] Minu saates armastab ta teda,” ütles Giudice. “Ma olen nagu “OK, ma teen seda Jennifer Aydini pärast.”

Giudice küsis 34-aastaselt Swiftilt, kas ta teadis enne pildistamist, kes ta on. Eras Touri täht Per Giudice tundis ta ära.

“Ta puudutab mu südant. On inimesi, kellega olen kohtunud – ma ei hakka ütlema, kellega –, kes käituvad nagu tema ja ma armastan teda. [Swift] oli nii maalähedane,” ütles Giudice.

Hiljuti jõudis Giudice pealkirjadesse, et visata mutrivõti Bravo reaalsusprogrammide tavalisse taasühinemisstruktuuri. RHONJi 14. hooaeg ei lõpe taaskohtumisega, nagu fännid lootsid, ja siseallikad räägivad meile, et Giudice ja Melissa Gorga “Shaw pantvangis hoidmine.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Teresa ja Joe Giudice tõusud ja mõõnad aastate jooksul

Seotud: Teresa ja Joe Giudice tõusud ja mõõnad aastate jooksul

Alates petmissüüdistustest kuni väljasaatmiskorraldusteni on Teresa ja Joe Giudice oma 20-aastase abielu jooksul läbi elanud palju tõuse ja mõõnasid. Tõsielustaarid sõlmisid sõlme 1999. aasta oktoobris ja tervitasid Giat 2001. aasta jaanuaris, Gabriellat 2004. aasta oktoobris, Milaniat 2006. aasta veebruaris ja Adrianat 2009. aasta septembris. […]

Andy Cohen kinnitas, et RHONJ-il ei ole esmaspäeval, 3. juunil SiriusXM-i intervjuu ajal lihtsat taaskohtumist.

“Kui kõik meie tootjad nägid lõplikku lõiget, jõudsime kõik erinevatele järeldustele ja siis rääkisime,” ütles ta. “Meil kõigil oli sama mõte, et lõpud on omamoodi lõpud ja taaskohtumised on sellised. See on Jersey absoluutselt teravate ja dramaatiliste finaalide suurepärases traditsioonis ja neil on viimane eepiline grupikohtumine, mis tundub palju nagu viimane õhtusöök ja nagu Jersey. Ja see on terav ja dramaatiline ja see on hämmastav telesaade. Ma ütlen teile, et kui sa seda näed, siis arvan, et tunned end terviklikuna.”

Kui see uudis teid RHONJ-st välja lülitas, on Young teid hõlmanud. Koomik uhkeldab sama muljetavaldava kehastamisega Meredith Marks Ja Lisa Barlow. Viimastel kuudel mängib ta Barlow’d Bridgertonis ja kehastab teda, öeldes Dune’i kõrbeplaneedi Arrakise elanikele, et ta on ennustatud Messias (“Lisa al Ghaib”).

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *