Nagu tütar nagu ema! Kuidas Zara Tindall sai printsess Anne’i moememo koos tema rõivaste korrapärase taaskasutamisega – Cheltenhami kleitidest jõulumantliteni

Printsess Anne on juba ammu tuntud oma raske töö ja püüdluste poolest olla võimalikult maalähedane.

Seda omadust iseloomustab tema armastus taaskasutatud rõivaste kui uute rõivaste vastu.

Kuid tema tütar Zara Tindall (43) tõestab regulaarselt, et õun ei kuku puust kaugele.

Teda on korduvalt nähtud asjatundlikult kandmas sama kleiti, mantlit ja isegi sandaale – nagu need pildid näitavad.

Järgmisel aastal taaskasutas ta oma paari Royal Ascoti jaoks, seekord vahetades oma võluri laia äärega mütsi vastu.

Printsess Anne on juba ammu tuntud oma raske töö ja püüdluste poolest olla võimalikult maalähedane. Seda omadust iseloomustab tema armastus taaskasutatud rõivaste kui uute rõivaste vastu. Ülal: Ann lillemustriga jakis, mis oli 2011. aastal tütre Zara pulmas (vasakul) korallidega kaetud kleidi peal. Järgmisel aastal taaskasutas ta oma paari Royal Ascoti jaoks, vahetades seekord oma võluri laia äärega mütsi vastu.

kreemjas kleit

Eelmise kuu Buckinghami palee aiapeo jaoks kaunilt elegantne Zara Tindall lõikas oma Laura Green Londoni kleidis vapustava figuuri.

Kleidil “Isobel” on ilusad roosad nööbid, mis sobivad ideaalselt tema Sarah Kenti mütsi ja Amy kingadega.

Zara kandis viimati puhvisvarrukate ja vööga vööga satiinviimistlusega kleiti Ascotis 2022. aastal.

Sel korral olid sellel fuksianööbid, mis olid kooskõlas tema Justin Bradley-Hilli mütsiga, ja roos Karen Milleni pumpadel.

Eelmise kuu Buckinghami palee aiapeo jaoks kaunilt elegantne Zara Tindall lõikas oma Laura Green Londoni kleidis vapustava figuuri. Zara kandis viimati puhvisvarrukate ja vööga vööga satiinviimistlusega kleiti Ascotis 2022. aastal.

Eelmise kuu Buckinghami palee aiapeo jaoks kaunilt elegantne Zara Tindall lõikas oma Laura Green Londoni kleidis vapustava figuuri. Zara kandis viimati puhvisvarrukate ja vöökohaga satiinviimistlusega kleiti Ascotis 2022. aastal (paremal).

triibuline kleit

Zara astus eelmisel aastal Wimbledonis välja triibulises maksisärkkleidis firmalt Me + Em.

Ta andis nööbile suvise keerutuse Jess Collette’i panamamütsi, Saint Laurent’i espadrillide kiilude ja Aspinal of London raffiakoti abil.

Kuus kuud hiljem varustas ta seda Austraalia Pacific Fairi kaubanduskeskuses teistsuguse Aspinall of Londoni crossbody koti ja valgete spordijalanõude paariga.

Zara astus eelmisel aastal Wimbledonis välja Me + M triibulises maksisärkkleidis Kuus kuud hiljem Austraalias Pacific Fairi kaubanduskeskuses varustas ta teistsuguse Aspinall of Londoni crossbody koti ja paari valgeid jalatseid.

Zara astus eelmisel aastal Wimbledonis välja triibulises maksisärkkleidis firmalt Me + Em. Kuus kuud hiljem Austraalias Pacific Fairi kaubanduskeskuses varustas ta teistsuguse Aspinall of Londoni crossbody koti ja paari valgeid jalatseid.

valge kleit

2022. aasta Wimbledonis kandis Zara Ralph Laureni linast särkkleiti mustade Casterneri kiiludega ja Aspinall of London tepitud kotti.

Aasta hiljem reisis kuninglik perekond uuesti alla, kui tema abikaasa Mike võistles saates I’m A Celebrity.

Ta võttis oma šiki suvise kostüümi kaasa, kuid vahetas mustad aktsendid juhuslikumate märjade dressipluuside ja AM Eyeweari roosade päikeseprillide vastu, mis sobisid suurepäraselt Austraalia päikesepaistele.

2022. aasta Wimbledonis astus Zara välja Ralph Laureni linasest särkkleidist, mis oli varustatud mustade Casterneri kiiludega, ja Aspinall of London tepitud kotiga. Aasta hiljem reisis kuninglik perekond uuesti alla, kui tema abikaasa Mike võistles saates I'm A Celebrity.  Ta võttis oma šiki suvise rõivastuse kaasa, kuid vahetas mustad aktsendid vabamate märjade treenijate ja AM Eyeweari roosade päikeseprillide vastu.

2022. aasta Wimbledonis kandis Zara Ralph Laureni linast särkkleiti mustade Casterneri kiiludega ja Aspinall of London tepitud kotti. Hiljem samal aastal (paremal) rändas kuninglik perekond uuesti alla, kui tema abikaasa Mike võistles saates I’m A Celebrity. Ta võttis oma šiki suvise rõivastuse kaasa, kuid vahetas mustad aktsendid vabamate märjade treenijate ja AM Eyeweari roosade päikeseprillide vastu.

Hall kalasabakasukas

Zara tõestas oma vastupidavat meisterlikkust, astudes tänavusele Cheltenhami festivalile taaskasutatud, kuid laitmatu istuv- ja helendava mantliga, mis oli kaetud Holland Cooperi kampsuni ja saapadega.

Ta täiendas välimust smaragdrohelise Juliet Botterilli peakattega.

Varem kandis Zara lemmikbrändi LK Bennetti mantelkleiti – eelmisel aastal Cheltenhami festivalil.

Kuid selleks puhuks andis ta mustvalgele Somerseti ilufedoraga ühevärvilise ilme.

Ja 2022. aasta jõulupühal sidus Zara mantli Christian Louboutini pumpade, Lalage’i koti ja teise etendust peatava Juliette Botterilli võluriga.

Zara tõestas oma vastupidavat meisterlikkust, astudes tänavusel Cheltenhami festivalil õmblusteta liibuva mantliga, mis oli kihiti Holland Cooperi kampsuni ja saabaste peale. 2022. aasta jõulupühal sidus Zara mantli Christian Louboutini pumpade, Lalage'i koti ja teise etendust peatava Juliette Botterilli võluriga.

Zara tõestas oma vastupidavat meisterlikkust, astudes tänavusele Cheltenhami festivalile õmblusteta liibuva mantliga, mis oli kaetud Holland Cooperi kampsuni ja saapadega. 2022. aasta jõulupühal (paremal) sidus Zara mantli Christian Louboutini pumpade, LaLage’i koti ja teise etendust peatava Juliette Botterilli võluriga.

Lilleline kleit

Zara Tindall esitles eelmisel aastal Monaco Grand Prix’l vapustavat lillelist moeansamblit.

Ta kandis Zimmermanni kleiti, Socki päikeseprille ja Londonist pärit Aspinalli kotti.

Zara valis kleidi varem 2022. aasta plaatina juubelivõistluse jaoks. Sellel on midi-ääris ja pikad tekstuuriga varrukad, millel on kokkusurutud vöökoht.

Ainus erinevus Zara riietuses oli erinev päikeseprillide valik. Ta valis Elesteva paari 2022. aastal.

Ta kandis seda uuesti Monaco Grand Prix'l Zara kandis seda Zimmermani kleiti 2022. aasta plaatinavõistlusel

Zara Tindall kandis eelmise aasta Monaco Grand Prix’l (vasakul) uhke lillelise moepildi Zimmermanni kleidis, Socki päikeseprillides ja Londonist pärit Aspini kotis. Zara valis kleidi varem 2022. aasta plaatina juubelivõistluse jaoks. Sellel on midi alläär ja pikad, tekstureeritud varrukad koos kokkusurutava vöörihmaga

Sinine hagijahammas kasukas

Zara Tindall nägi välja elegantne sinises, kui ta saabus eelmisel aastal Cheltenhami festivali teisel päeval Rebecca Vallance’i sinakaspunases mantlis.

Tundlikku hagijashammast täiustasid eritellimusel valminud Juliet Botterilli müts, Aspinal of London kott ja Holland Cooperi saapad.

Hiljem Cheltenhami novembri koosolekul võttis Zara mantli taaskasutusse.

Kuid seekord valis ta Hicks & Browni fedora ja Fairfax & Favor saapad, andes paarile rohkem mugavust.

Zara nägi selles sinakaspunases Rebecca Valance'i mähismantlis välja soe ja stiilne Hiljem Cheltenhami novembri koosolekul võttis Zara mantli taaskasutusse

Zara Tindall nägi välja elegantne sinises, kui ta saabus eelmisel aastal Cheltenhami festivali teisele päevale (vasakul) Rebecca Vallance’i sinakaspunases mantlis. Hiljem Cheltenhami novembrikoosolekul võttis Zara mantli taaskasutusse

Must pitsist kleit

Kui Zara 2018. aasta jaanuaris oma beebipunniga debüteeris – Gold Coastil toimunud Magic Millionsi poloüritusel – kandis ta musta minikleiti, millel oli White Label Noba pitsdetailid.

Zara Equa-Andino panamamütsiga ühendatud riietus müüdi koheselt läbi.

Mõni kuu hiljem kasutas Zara oma riietust uuesti väljasõiduks Royal County Berkshire’i poloklubisse, mis oli tema esimene avalik esinemine pärast Lena sünnitamist.

Ta sidus selle uuesti sama paari Michael Korsi sandaalidega, näidates, kuidas mitmekülgne riietus võib raseduse ajal ja pärast seda töötada.

Zaral oli väljamüüdud efekt, kui ta kandis seda White Label Noba pitsdetailidega musta minikleiti Ta kandis samu sandaale, kuid kleit miinus müts ja nägi endiselt stiilne välja

See oli Zara jaoks väga hea välimus raseduse ajal ja pärast seda ning on lihtne mõista, miks see välja müüdi!

Burgundia mantel

Alati kuningliku stiiliikoon Zara Tindall säras 2023. aasta Cheltenhami festivali esimesel päeval Karen Milleni burgundipunases mantlis, mille kuninglikud fännid ära tunnevad.

Kuningliku stiili ikoon Zara Tindall säras, kui ta osales 2023. aasta Cheltenhami festivali esimesel päeval Karen Milleni burgundipunases mantlis, mille kuninglikud fännid ära tunnevad. Zara kandis mantlit vaid paar kuud tagasi Westminster Abbeys toimuval Together for Christmas Caroli jumalateenistusel.

Alati kuningliku stiiliikoon Zara Tindall säras 2023. aasta Cheltenhami festivali esimesel päeval Karen Milleni burgundipunases mantlis, mille kuninglikud fännid ära tunnevad. Zara kandis seda mantlit vaid mõni kuu tagasi Westminsteri kloostris jõululaulu jumalateenistusel Together.

Struktureeritud mantlil olid laiad õlad ja vöökoht, mis lõi täiusliku liivakella silueti.

See oli ühendatud merevärvi The Fold pükste, Amy pumpade ja Juliet Botterilli mütsiga, mis näitab selle mitmekülgsust.

Zara kandis mantlit vaid paar kuud tagasi Westminster Abbeys toimuval Together for Christmas lauluteenistusel.

Jõuluretke ajal jahmatas Zara taas, kui ta pani riietuse Erdemi trükitud kleidi, läbipaistvate sukkpükste ja Emmy pumpade peale.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *