Naomi Watts ja Billy Crudup lõid taas sõlme!

Naomi Watts Ja Billy Crudup Tähistasid oma esimest aastapäeva stiilselt, korraldades teise pulmatseremoonia.

Paar, kes sõlmis sõlme 9. juunil 2023 New Yorgi kohtumajas, korraldas laupäeval, 8. juunil Mehhikos suure pulmatseremoonia peredele ja lähedastele sõpradele. 55-aastane Feudi näitlejanna kandis lihtsat valget kleiti. Wattsi venna ja fotograafi jagatud fotode järgi nägi samuti 55-aastane Crudup klassikalises tumedas ülikonnas lopsakas välja. Ben Watts Sotsiaalmeedias.

“Nad on Naomi x Billy x perekond #benwatts #scrapbooking,” kirjutas Ben videole Naomi ja Crudupist koos lastega liftis. Naomi lapsed Kai (15) ja Sasha (16), keda ta jagab endise abikaasaga Liev Schreiber, võib näha koos õetütre Rubyga. Crudupi poeg William (20), keda ta jagab oma endise abikaasaga Mary Louise ParkerOsalege ka pidustustel.

Kai ja Ruby olid pruutneitsid, kandes paelteta alasti hommikumantleid, samas kui Sasha ja William kandsid ülikondi.

Ben jagas ka videoid saatest, märkides, et tema ja Naomi ema Myfanwy “Mive” oli “arusaadavalt natuke emotsionaalne”. Kuulsuste külalistega Justin Theroux ja tema tüdruksõber, Nicole Brydon BloomJa Nicole Kidman Videos on näha.

Seotud: Naomi Wattsi ja Billy Crudupi suhete ajaskaala

Naomi Watts ja Billy Crudup on aastate jooksul loonud oma romantikale tugeva aluse. Paar kohtus 2017. aastal, aasta pärast seda, kui Watts ja Liev Schreiber oma 11 aastat kestnud suhte lõpetasid. Eksistel on ühised pojad Sasha ja Kai. Tol ajal rääkis Watts, kus ta Schreiberiga seisis. “Ma olen üksi. Ma olen koos vanematega,” ütles ta […]

Billy Folchetty, pulmakorraldaja, postitas ka must-valgeid fotosid toimumispaiga seest. Tseremoonial olid uhked kandelinad, samal ajal kui külalised einestasid rippuva lilleväljapaneku all. Tantsupõrandat kaunistasid uhked lilled ja sädelev diskopall.

Naomi Watts ja Billy Crudup tähistavad aastapäeva eel perega oma teist pulma MehhikosBilly Folchetti/IG loal

Naomi jagas oma Instagram Storiesis uuesti mitut postitust nädalavahetuse varasematest sündmustest, sealhulgas tema stilisti ja teise postituse tehtud pilti Crudupiga. DJ Prince01.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Paari vastuvõtul kandis Naomi kollast lillelist kleiti ja ütles külalistele Beni jäädvustatud armsas kõnes: „See on meeldetuletus elust. Armastuse tunnustamine on üks lihtsamaid asju, kuid kõige olulisem.”

Naomit ja Crudupi seostati 2017. aasta Netflixi sarja Gypsy võtetel, kuid nad hoidsid oma suhet vaka all kuni nende esimese ühise punase vaiba jalutuskäiguni SAG Awardsil 2022. aastal.

Naomi rääkis nende suhte kohta Kelly Ripa Ja Mark Consuels Elage jaanuaris: “Kunagi pole liiga hilja, eks? Me leidsime teineteist palju hiljem… jah, hilises eas. Ja see on tõesti eriline asi.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *