Natalie Portman tänab “sõpru, kes mind pärast lahutuse lõpetamist üles tõstavad”.

Natalie Portman on pärast lahutust toetunud sõpradele Benjamin Millepied.

“Sel aastal, oma sünnipäeval, tahan tähistada oma tänulikkust oma sõprade eest, kes mind ikka ja jälle üles tõstavad,” kirjutas Portman pühapäeval, 9. juunil Instagrami postituse pealkirjaks, tähistades oma 43. sünnipäeva ja jagades fotoseeriat oma lähimast. sõbrad.

Ka mõned Portmani kuulsad sõbrad kommenteerisid postitust magusalt.

“Palju õnne sünnipäevaks, ilus mees,” Kerry Washington kirjutas, lisades punase südame emotikon. Reese WitherspoonVahepeal nimetas Portman teda “mehe uskumatuks teemandiks”.

Näitlejanna sünnipäeva tähistamine mais-detsembris toimus mitu kuud pärast seda, kui tema lahutus 46-aastasest Millepiedist märtsis lõpule jõudis. Us Weekly kinnitas 2023. aasta augustis, et endine paar – kellel on ühised lapsed Aleph (12) ja Amalia (7) – läks pärast 11 aastat kestnud abielu vaikselt lahku.

Kaks kuud enne nende lahkuminekut levisid kuulujutud, et Millepiedil on suhe kliimaaktivistiga. Camille Etienne. Väidetava truudusetusega pole veel tegeldud, kuid Portman on rääkinud avameelselt tema abielu ümbritsevast avalikust dieedist.

“See on kohutav ja mul pole kavatsust sellele kaasa aidata,” ütles Portman veebruaris väljaandele Vanity Fair, märkides, et ta “kujutab ette”, et ajakirjanikel oli raske spekulatsioonide kohta küsida.

Seotud: Natalie Portmani ja Benjamin Millepiedi suhete ajaskaala

Ilus armastuslugu. Natalie Portman ja tema abikaasa Benjamin Millepied kohtusid tema filmi Black Swan võtetel 2009. aastal. “Tundsin end nagu unenägudemaal. Nii et see oli ilus … see tundus kogu aeg päris lõbus,” rääkis Portman oma abikaasaga tutvumisest psühholoogilise põneviku tegemise ajal. […]

Sama intervjuu ajal kiitis Portman ka oma sõpru, paljastades, kuidas nad teda maa peal hoiavad.

Natalie Portman tänab sõpru, kes mind mitu kuud pärast Benjamin Millipede'i lahutust üles võtsid

Benjamin Millepied ja Natalie Portman Unikaalne Nicole / Getty Images

“Ma elan LA-s Hollywoodi idaosas. Mul on mõned sõbrad, kes on meelelahutustööstuses, aga palju sõpru, kes ei ole, ja kui me aega veedame, siis me ei tegele tööstuse asjadega,” selgitas ta. “Me ei lähe Hollywoodi peole, vaid sööme aias õhtusööki.”

Allikas ütles meile selle kuu alguses, et Portmanil on “kergem samm” ja ta tunneb pärast lahutust Millepiedist “rohkem rõõmu”.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Omadused – Natalie Portmani tutvumislugu

Seotud: Natalie Portmani tutvumislugu

Natalie Portman on aastate jooksul olnud romantiliselt seotud mitme A-nimekirjaga. Portmanil oli lühike suhe Jake Gyllenhaaliga 2006. aastal, kolm aastat enne seda, kui nad osalesid 2009. aasta psühholoogilises draamas “Vennad”. Samal ajal kui ta tekitas armusuhteid Gael Garcia Bernali, Nathan Bogle’i ja Devendra Banhartiga, lükkas Portman 2019. aastal ümber muusik Moby väited. […]

“Natalie on temas kindel [again]” lisas siseringi. “Tal võttis pärast lahutust naeratuse tagasi saamine aega, kuid ta on nurga all.”

Mai lõpus kergitas Portman kulme, kui teda sigaretti suitsetamas märgati Paul Mescal Väljaspool Inglismaal asuvat baari fotol, mille hankis Page Six.

“Ta hakkab tõesti omaks saama,” ütles allikas, kinnitades, et Portman ei käi praegu kellegagi. Selle asemel “keskendus Portman oma lastele ja töötab nüüd” ning “hakkas sõpradega väljas käima ja oma parimat elu elama”.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *