Nava Mau ütleb, et “Baby Reindeer” näitlejad ei vaadanud “Päris Martha” intervjuud

Nava mou Cindy Ord/WireImage

Beebi põhjapõdra väidetav tõsielu Martha Scott, Fiona HarveyTa jõudis pealkirjadesse, kui rääkis avalikult saatest Piers Morgan: Uncensored

Kuid tema 9. mai intervjuu ei köitnud Netflixi sarja staari tähelepanu.

Nava moukes mängib Terit, paljastas, et näitlejad otsustasid mitte vaadata intervjuud 58-aastase Harveyga. Piers Morgan.

32-aastane Mou rääkis väljaandele Entertainment Tonight, et tema ja tema näitlejad, sealhulgas produtsent Richard Gadd Ja Jessica Gunningkes mängis saates Martha Scotti, on selle vaatamise lõpetanud

“Otsustasime seda mitte vaadata, seega me ei teinud seda,” ütles Mou teisipäeval, 4. juunil New Yorgis 2024. aasta Gothami teleauhindade jagamisel punasel vaibal.

Harvey teleintervjuu jõudis eetrisse veidi enam kui kuu pärast selle ilmumist 11. aprillil ja paljastas, et Harvey arvates on saade käitumise kujutamise osas “väljamõeldis”.

Harvey väitis ka intervjuu ajal, et ta on olnud tapmisähvarduste ja ahistamise sihtmärk alates sellest ajast, kui Interneti-uurijad avastasid, et ta on niinimetatud “tõeline Martha”.

Beebi Reindeer on adaptsioon 34-aastase Gaddi samanimelisest autobiograafilisest ühemehesaatest. Piiratud seeria põhineb Gaadi jälitamise ja seksuaalse ründe kogemusel.

GettyImages-2152137530-Jessica Gunning Richard Gadd ja Nava Mau

Beebi Reindeer Jessica Gunning, Richard Gadd ja Nava Mau Araya Doheny / Getty Images

Mou punane vaip täitus pärast seda, kui Gunning (38) kinnitas 21. mail avaldatud intervjuus ajalehele Radio Times, et ta “ei olnud seotud Beebi põhjapõdra tagajärgedega tegelikus maailmas”.

“Mul ja Richardil on nii lähedane suhe ja ma olen väga mures kõige pärast, mis võib teda häirida,” ütles ta väljaandele. “Ta on seksuaalse kallaletungi ohver ja teda tõugati ning ma arvan, et igasugune tõeliste inimeste otsimine vähendab seda veidi.”

Gad, kes kirjutas, juht produtseeris ja kujutas ekraanil endast väljamõeldud versiooni, rääkis omalt poolt sellest, kuidas ta ei taha, et fännid leiaksid, mis tegelasi inspireeris.

“Inimesed, keda ma armastan, kellega ma töötan ja keda imetlen…, on sattunud ebaõiglaselt spekulatsioonide alla,” kirjutas Gad esmaspäeval, 22. aprillil Instagrami Story vahendusel, vahendab The Hollywood Reporter. “Palun ärge arvake, kes inimesed päriselus olla võivad. See ei ole meie saate teema.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Mida Richard Gadd ja tema näitlejad rääkisid sarja inspireerinud põhjapõdrabeebi kohta

Seotud: Mida räägib “Beebi põhjapõdra” osatäitja tõeliste inimeste kohta, kes etendust inspireerisid?

Beebipõhjapõdrafännid tahavad innukalt tuvastada Netflixi hittsarja inspireerinud päriselu inimesi, kuid saate loojad soovitavad mitte üks-ühele võrdlusi teha. Beebi Reindeer peaosas on Richard Gadd ja see põhineb tema samanimelisel autobiograafilisel saatel. See kirjeldab tema varasemaid kogemusi naissoost jälitaja ja mehega […]

Vaatamata vaidlustele on Mou saate edu üle uhke ja kirjeldas punasel vaibal oma tundeid.

“Ma ütlesin Richardile pidevalt, et kes tahab saadet näha, see näeb seda saadet ja seega arvan, et paljud inimesed tahavad seda saadet näha,” ütles Mou oma intervjuus väljaandele Entertainment Tonight. “Olen selle vestluse eest väga tänulik. Inimesed tegelevad asjadega, mis on… tead, et need on rasked asjad.

Ta jätkas: “Me räägime väärkohtlemisest, me räägime traumast, me räägime häbist ja on tore näha, et nii paljud inimesed osalevad nendes vestlustes oma keeles, oma inimestega. See on õnnistus.»

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *