Need 11-dollarilised mugavad Bermuda lühikesed püksid annavad täieliku Carrie Bradshaw tunde

Meil on iganädalased sidusettevõtted. Meile makstakse tasu, kui klõpsate lingil ja sooritate ostu. Lisateavet!

Ja just nii, suvi on ametlikult käes! Kui sa oled nagu Carrie Bradshaw, siis mänginud Sarah Jessica Parker HBO hittsarjas Seks ja linn otsite uusi mugavaid (ja stiilseid) suverõivaid, et tasakaalustada valu, mis paratamatult kaasneb kontsadega linnas jalutades. Saate fännid teavad, et suvel valis Bradshaw mugavad Bermuda lühikesed püksid mitte ainult ühel korral, vaid mitu korda esimese kuue hooaja jooksul.

Arvame, et kui noor Bradshaw oleks täna tegelane, lisaks ta kindlasti oma Amazoni kärusse tavalised põlvikud Bermuda lühikesed püksid. Need sobivad tema pingutuseta esteetikaga ja on sama soodsa hinnaga kui säästlik leid, Amazonis hinnaga 11 dollarit.

Hankige Amazonist põlvepikkused Bermuda lühikesed püksid vaid 11 dollari eest! Pange tähele, et hinnad on avaldamiskuupäeva 3. juuni 2024 seisuga õiged, kuid võivad muutuda.

Seotud: 17 luksusliku välimusega lühikesi pükse hinnaga 70 dollarit ja alla selle

Kevad on lõpuks käes! Saabuvad soojad ilmad nõuavad õhulisi rõivaid, mis hoiavad teid stiilselt jahedana! Sõltumata sellest, kas eelistate lohvakaid kleite või õhulisi toppe, on kevad ideaalne aeg oma garderoobi soojemateks kuudeks ette valmistada. Lühikesed püksid on mitmekülgne rõivas, mis sobib suurepäraselt oma säärte näitamiseks ja annab palju volüümi […]

2024. aasta suve suur trend – Bermuda lühikesed püksid on tagasi ja see Bradshaw’st inspireeritud stiil on suurepärane valik oma kappi lisamiseks. Need on ülimugavad, valmistatud pehmest ja venivast puuvillase, polüestri ja elastaani segust ning on mugava sirge jalaga. Kuna ühegi fashionista jaoks pole stiilivalikutest puudust, on neil 39 värvi- ja mustrivalikut ning lai valik suurusi: S-8X.

Kui tegemist on lühikeste pükste kujundamisega, saate jäljendada Bradshaw kõrget-madalat stiili, riietades need kontsapaari, voogava suvepaki ja pearätiga. Või võite anda täieliku sportliku vürtsi, ühendades need paari sportliku tennise, graafilise tee ja pesapallimütsiga. Kui olete päeva lõpetanud ja valmis koju tulema, merel lebama ja võib-olla mõnda SATC-i osa vaatama, saate need mugavuse huvides siduda tavalise T-särgi või dressipluusiga.

Seotud: Ümmarguse suveriietuse jaoks vajate igat tüüpi lühikesi pükse

Suvist garderoobist leiab küllaga, kuid minu meelest valitsevad lühikesed püksid. Pole ühtegi teist riideeset, mis hooaega paremini jäädvustaks. Kui teie kollektsioonis on ainult üks paar teksapükse, siis sellest ei piisa. Nagu näete, on neli lühikeste pükste kategooriat, mis moodustavad mitmekülgse suvegarderoobi, […]

Bradshawi tsitaat, mis mulle neid 11-dollarisi Bermuda lühikesi pükse nähes pähe turgatas, oli: “Kaasahinnatud riietega mõistsin, et ma ei saa oma tundeid allahinnata.” Ärge hinnake oma armastust nende Bradshaw’st inspireeritud Bermuda lühikeste pükste vastu ja lisage need võimalikult kiiresti ostukorvi.

Vaadake seda: hankige Amazonist üldised põlvepikkused Bermuda lühikesed püksid vaid 11 dollari eest! Pange tähele, et hinnad on avaldamiskuupäeva 3. juuni 2024 seisuga õiged, kuid võivad muutuda.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Kas otsite midagi muud? Avastage Genericu rohkem siit ja ostke siit rohkem naiste lühikesi pükse! Suuremate leidude saamiseks vaadake kindlasti kõiki Amazoni igapäevaseid pakkumisi!

Seotud: Need klassikalised Levi’s lühikesed püksid on mu kevadised uued lemmikud

Kevad on käes, mis tähendab, et on aeg koguda kokku kõik oma kehavabad ja ülimugavad tükid, et läheneda soojemate ilmadega! Olenemata sellest, kas eelistate varrukateta toppe või jalgu demonstreerivaid lühikesi pükse, peaksite kohe leidma oma 2024. aasta kevadgarderoobi põhitoote! Kas otsite uusi täiendusi? Leidsin oma lemmikpaari neutraalsed lühikesed püksid – […]

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *