Need 49-dollarilised “mugavad” kahe rihmaga sandaalid sobivad ideaalselt kõigi teie suverõivaste jaoks

Meil on iganädalased sidusettevõtted. Meile makstakse tasu, kui klõpsate lingil ja sooritate ostu. Lisateavet!

Kui te ei teadnud, siis meile meeldivad siinkandis oma sandaalid. Olenemata sellest, kas juhite lapsi suvisteks koolivälistes tundides või soovite puhkusel lõõgastuda, on vastupidavad ja hingavad sandaalid hädavajalikud. Meil on mugavad ja moodsad sandaalid, mis teile kindlasti meeldivad – ja need maksavad Walmartis vaid 49 dollarit!

Seotud: 10 villivaba sandaali, mis on mugavad ja armsad

Niipea, kui ilm hakkab soojenema, ei jõua ma ära oodata, millal saan oma üksluised talveriided oma elurõõmsate ja rõõmsate suverõivaste vastu välja vahetada. Olen täiustanud peaaegu kõiki oma sooja ilmaga riidekapi aspekte. . . Ilma sandaalideta. Võrreldes teiste kingatüüpidega on sandaalid kurikuulsad hõõrdumise ja villide tekitamise poolest. rääkida […]

Madden Girl’i naiste kahe rihmaga lameda jalaga sandaal on stiilne ja taskukohane variant populaarsele kahe rihmaga siluetile. Need sandaalid on mugavad ja neil on reguleeritavad rihmad täiendava toe ja juurdepääsetavuse tagamiseks. Lisaks saate neid hõlpsalt jalga ja ära libistada ning oleme kindlad, et neist saavad teie uued lemmikjalatsid sooja ilmaga

Hankige Walmartis Madden Girl’i naiste kahe rihmaga lameda jalaga sandaalid hinnaga 49 dollarit!

Nende sandaalide kujundamiseks võite toetuda nende pingevabale olemusele ja siduda need t-särgi ja lühikeste pükstega. Või võite neid raputada imelise midikleidiga, mis tagab hingavuse ja mugavuse. Meile meeldib, et need kingad on ülimugavad ja piisavalt mitmekülgsed, et kanda koos kõigega, mis sul juba kapis on. Lisaks on need sandaalid neljas värvitoonis – meile meeldivad valge ja must patendivariandid – ning nende suurus on 6–11.

Nende funktsionaalsete ja armsate sandaalide kohta märkis üks õnnelik Walmarti klient: „Need on armsad ja mugavad. See on suurepärane, et saate neid sobivaks kohandada. Teine lisas: “Nad näevad palju kallimad välja kui nad on. Suurepärane väärtus!”

Lisaks on suvi peaaegu käes. Seega, kui vajate oma garderoobi elavdamiseks uut paari, võivad need Madden Girli kahe rihmaga sandaalid asja ära teha!

Tutvuge: hankige Walmartist Madden Girl’i naiste kahe rihmaga lameda jalaga sandaalid hinnaga 49 dollarit!

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Mida sa otsid? Vaadake Madden Girli kohta lisateavet siit ja vaadake kindlasti Walmarti müügiosa, et leida rohkem suurepäraseid leide!

Seotud: 15 gladiaatorisandaali, mis lisavad sel hooajal igale riietusele pitsat

Kui kannad palju kingi, mis pole tossud, siis ilmselt tead, kui maagilised võivad olla gladiaatorisandaalid. Nad näevad täiesti jumalikud välja, kui ühendate need kleidi, seeliku või muu suvise riietusega, mis vajab veidi lisavarustust. Aga kui te ei tea, kuidas nad teie välimust parandada saavad, siis see on kõik […]

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *