Need lahtised 20-dollarilised lühikesed püksid peidavad tselluliiti paremini kui Spanx

Meil on iganädalased sidusettevõtted. Meile makstakse tasu, kui klõpsate lingil ja sooritate ostu. Lisateavet!

Suvine mood on lõbus mitmel põhjusel. Õitsevad lilled ja ilus päikesepaisteline taevas inspireerivad paljusid lisama meie garderoobi elavat värvi. Soojade ilmade mood pakub kindlaid lahendusi ka hooajalistele muredele. Lööbekaitsega ujumisriided kaitsevad päikesekiirguse eest. Niiskust imav stiil hoiab ära higiplekkide teket. Samuti on meelitavad lühikesed püksid, mis peidavad tselluliiti.

Seotud: Need 11-dollarilised mugavad Bermuda lühikesed püksid annavad täieliku Carrie Bradshaw tunde

Ja just nii, suvi on ametlikult käes! Kui olete HBO sarja Seks ja linn Sarah Jessica Parkeri Carrie Bradshaw sarnane, otsite uusi mugavaid (ja stiilseid) suverõivaid, et tasakaalustada kõndimisest paratamatult tekkivaid valusid. Linn kannul. pühendunu […]

Kui paljud meist mõtlevad tselluliidist vabanemisele, kipume valima populaarseid vormirõivabrände nagu Skims ja Spanx. Vormi liibuvad stiilid salenevad ja siluvad keha, varjates tselluliiti. Meile meeldivad need valikud sama palju kui järgmine fashionista, kuid on aegu, mil kergemad valikud pakuvad paremat katvust.

Hankige Amazonist üldised kõrge vöökohaga Bermuda lühikesed püksid vaid 20 dollari eest! Pange tähele, et hinnad on avaldamiskuupäeva, 4. juuni 2024 seisuga õiged, kuid võivad muutuda.

Võtke näiteks üldised kõrge vöökohaga Bermuda lühikesed püksid. Nendel venivatel lühikestel pükstel on elastne vöökoht, mis sobib nagu kinnas. Need on valmistatud kergest materjalist ja neil on šikkad voltid, mis muudavad need nii stiilseks Lisaks on need põlvedeni, nii et saate neid suvisel reedel tööl kanda. Kõige parem? Nad peidavad tselluliiti!

Nende mugavate lühikeste pükste kujundamisel saate palju nalja. Otsid boho šikki kleiti? Ühendage need lühikesed püksid õhulise pluusi ja turskete kiiludega. Kas soovite neid natuke riietada? Sisestage pikkade varrukatega särk vöökohale ja ühendage see lahtiste kontsade ja kotiga. ära muretse Saate selle ka riidesse panna! Need lühikesed püksid näevad suurepärase stiiliga välja koos graafiliste t-de ja tossudega laheda tüdrukute ansambli jaoks.

Hankige Amazonist üldised kõrge vöökohaga Bermuda lühikesed püksid vaid 20 dollari eest! Pange tähele, et hinnad on avaldamiskuupäeva, 4. juuni 2024 seisuga õiged, kuid võivad muutuda.

Muidugi on Amazoni arvustusi, mis kinnitavad, kui suurepärased need lühikesed püksid on. “Need lühikesed püksid on nii armsad! Ostsin need rannapuhkuseks,” jagas üks viietärniline arvustaja “Need on nii mugavad ja meelitavad.”[I] Armastan neid lühikesi pükse. Suurus oli täpselt paras,” jagasid nad. “[They have a] Korralik venitus ja [are] Hea pikkus. [The] Materjal pestakse hästi, ei kortsu.”

Ärge laske muredel tselluliidi pärast oma meeleolu sel suvel tappa. Bermuda lühikesed püksid on suurepärane alternatiiv vormiriietusele. See vapustav stiil on pälvinud Amazoni ostlejate heakskiidu, kes ei suuda lõpetada vaimustamist selle üle, kui mugav nad on!

Vaadake seda: hankige Amazonist üldised kõrge vöökohaga Bermuda lühikesed püksid vaid 20 dollari eest! Pange tähele, et hinnad on avaldamiskuupäeva, 4. juuni 2024 seisuga õiged, kuid võivad muutuda.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Pole päris see, mida otsite? Siit leiate lisateavet Genericist ja suurepäraste leidude jaoks vaadake kindlasti Amazoni igapäevaseid pakkumisi!

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *