Need lenduri päikeseprillid näevad välja nagu 100 dollarit, kuid maksavad ainult 16 dollarit

Meil on iganädalased sidusettevõtted. Meile makstakse tasu, kui klõpsate lingil ja sooritate ostu. Lisateavet!

Meile meeldib, kuidas aksessuaarid muudavad meie lemmikrõivaid! Need on üks lihtsamaid viise, kuidas lisada igapäevasele igapäevasele välimusele elegantsi ilma täiendavate pingutusteta. Aksessuaarid on võtmetähtsusega, olenemata sellest, kas panete ehteid kihiti, kandke klanitud käekotti või kannate stiilseid kõrvarõngaid. Ja soojematel kuudel on klassikalised päikeseprillid kohustuslikud

Seotud: Slay Selena Gomezi kassisilma päikeseprillid hinnaga 14 dollarit Amazonis

Us Weekly’l on siduspartnerlussuhted, mistõttu võime saada hüvitist teatud toodete ja teenuste linkide eest. Selena Gomez on lisanud meie soovide nimekirja uue stiili päikese. Rare Beauty asutaja astus kolmapäeval, 24. aprillil New Yorki, et osaleda Time100 tippkohtumisel, kus ta esines. […]

Sunny pole mitte ainult praktiline aksessuaar, vaid ka šikk viis oma suvise stiili täiustamiseks. Ükskõik, kas lebate basseini ääres või jalutate linnas, peaks teie riidekapis alati paar käepärast olema. Kas te pole leidnud paari, keda armastate? Anna meile abi. Sozose klassikalised Aviatori päikeseprillid näevad nii kallid välja, kuid Amazonis maksavad need vaid 16 dollarit!

Hankige Amazonist Sozos Classic Aviatori päikeseprillid Amazonist vaid 16 dollari eest! armu Kahjuks Hinnad kehtivad avaldamiskuupäeva, 10. juuni 2024 seisuga, kuid võivad muutuda.

Sojos klassikalised aviator päikeseprillid on selline aksessuaar, mille leiate ootamatult mitmekülgseks. Päikeselised on klassikalise aviaatori kujuga ümara raami ja saledate “käevartega”. Lisaks elegantsele esteetikale pakuvad need prillid ka valikulist kaitset teie silmadele – läätsed on valmistatud pimestamisvastase tehnoloogiaga, mis blokeerib 99,99% UV-kiirtest. Lisaks filtreerivad nad ka päikesevalgust peegelduvat sära, mis kaitseb silmi pikaajaliste UV-kahjustuste eest.

Sel kuul on päikeseprille ostnud üle 500 ostja ja kokku on nad teeninud üle 20 000 hinnangu! Arvustajad armastavad, kui “vapustavad” raamid on, ja paljudele meeldib, kui taskukohased need on.

Seotud: Ostke Amazonist alla 9 dollari eest It Girl päikeseprille

Päikeseprillid on mitmekülgne aksessuaar, mida saab kanda igaüks. Veelgi enam, igaüks võib neid kanda ja neis hea välja näha. Kuid mitte kõik päikeseprillid pole võrdsed. Mõned neist on moekamad kui teised – jättes mulje nagu noorem it girl – ja mõned on teistest odavamad. […]

“Raske leida toredaid, mitte liiga suuri lendajaid,” ütles üks. “Need on tõesti kena kujuga, kenad peegelläätsed, õrnroosa värv. Nad tunnevad end hästi ja näevad selle hinna kohta korralikud välja.”

“Need on ülimugavad,” kirjutas teine. “Ma ei pidanud midagi kohandama. Ei mingit peavalu, sest need näpistavad mu kõrvade taga, ei mingeid jälgi, sest need on ninal liiga pingul. Ideaalne sobivus.”

Üks lõplik ostja kirjutas: “Olen olnud Ray Bansi tüdruk 30 aastat. Otsustasin, et tahan aviatori välimust, kuid lamedate läätsedega, nii et ma kasutasin nende võimalust. Mul on nii hea meel, et olen omast välja jäänud. Minu vana kaubamärgiga mugavustsoon.

Päikeseprillid meelitavad mitut näokuju ega kuku maha joostes, matkates ja paljusid tegevusi nautides. Kõik need funktsioonid vaid 16 dollari eest muudavad selle Amazoni üheks parimaks leiuks! Kiirusta ja haara paar (või kaks) neid, kuni saad.

Hankige Amazonist Sozos Classic Aviatori päikeseprillid Amazonist vaid 16 dollari eest! armu Kahjuks Hinnad kehtivad avaldamiskuupäeva, 10. juuni 2024 seisuga, kuid võivad muutuda.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Kas otsite midagi muud? Ostke Sozosest rohkem siit ja vaadake kindlasti kõiki Amazoni igapäevaseid pakkumisi, et saada rohkem häid leide!

Seotud: Nendes vintage aviator päikeseprillides näed sa välja nagu superstaar – nüüd müügil

Aksessuaarid on iga riietuse kirsiks tordil. Kõrvarõngad, mitmekihilised kaelakeed, väikesed vööd ja päikeseprillid tugevdavad teie kiikitavat trendi. Olenemata sellest, kas olete tänavastiili moetegija või tagasihoidlik luksushuviline, on aksessuaarid viimane lihv, mis tõstab lihtsad ansamblid it-girl’i poolt heaks kiidetud välimuse juurde. Nüüd, kui kevad on käes, on päikeseprillid ühelt nihkunud […]

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *