Netflix lõpetab teise ja kolmanda põlvkonna Apple TV toetamise

Netflix on saatnud mõnele oma kliendile meili, teatades, et lõpetab peagi teise ja kolmanda põlvkonna Apple TV-de toetamise.

Netflix on otsustanud säilitada “parima võimaliku kogemuse”, suunates oma tähelepanu seadmetele, mis on võimelised toetama uusimaid värskendusi ja funktsioone.

Apple TV

Apple’i teise põlvkonna teleritel oli esimene alumiiniumist Apple’i kaugjuhtimispult ja must korpus – värskendatud välimus, mis oli kontrastiks 2007. aastal turule toodud valge ja hõbedase Apple TV-ga. Selle toiteallikaks oli 720p eraldusvõimega A4-kiip ja seda müüdi aastatel 2010–2012, umbes sel ajal, kui Apple andis välja oma kolmanda põlvkonna 1080p eraldusvõimega ja A5-kiibiga teleri. Mõlemal telerimudelil oli enne tvOS-i iOS-i varajane versioon, samas kui mõlemal puudus App Store ja Apple peab neid nüüd aegunuks. Netflix on endiselt saadaval neljanda põlvkonna Apple TV HD-s ja nende 4K-telerimudelites

See jõustub 31. juulil 2024 Netflix soovitab järgmistel päevadel minna üle teisele mudelile või kasutada seadmeid, millel on juurdepääs nende teenusele, näiteks Roku voogesitusseadmed või muud nutitelerid.
Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *