Nicki Minaji Amsterdami kontsert tühistatakse nädal pärast tema vahistamist

Nicki Minaj Kevin Mazur / Getty Images for Live Nation

Nicki MinajTema sel nädalavahetusel toimuv Amsterdami kontsert on tema hiljutise vahistamise tõttu tühistatud.

“Möödunud nädala sündmuste tõttu ei toimu enam pühapäeval, 2. juunil Amsterdamis Zigo Dome’is toimuv Nicki Minaj show,” seisis reedel, 31. mail kontserdikorraldaja Mojo veebisaidil. “Piletid tagastatakse müügi ajal.”

41-aastane Minaj pidi esinema pühapäeval Zigo Dome’is oma maailmaturnee Pink Friday 2 kontserdiga. Ta ei käsitlenud tühistamist, mängides eelmisel reedel kontserdil Inglismaal Manchesteris.

Nädal tagasi vahistati Minaj Amsterdamis, kuid ei kinnitatud, kas see oli kontserdi ärajäämise põhjus. Räppar peatati Amsterdami Schipholi lennujaama juures pärast seda, kui ta leidis väidetavalt oma pagasist marihuaana eelrullid.

“Nad üritavad takistada mind igale saatele tulemast,” kirjutas Minaj eelmisel kuul Instagrami vahendusel. “Nad võtsid mu koti ära enne, kui ma neid nägin. Pange see lennukisse. Nüüd öeldes, et nad ootavad tolli. Nii näeb see välja, kui ppl-le makstakse suurt raha, et nad üritaksid tuuri saboteerida, kui kõik muu ebaõnnestub. See, mida nad on teinud, on ebaseaduslik.”

Nicki Minaj eelseisev juunikuine kontsert Amsterdamis on eelmise nädala sündmuste tõttu ära jäänud

Nicki Minaj Kevin Mazur / Getty Images for Live Nation

Minaj kasutas ka Instagram Live’i, et dokumenteerida hetke, mil politseiametnikud ta vahi alla võtsid.

“Ma ei lähe sinna,” ütleb Minaj videos. “Mul on juristi vaja. Ma ütlesin teile, et nad üritavad umbes neli kuni viis tundi seiskuda, sest see üritas mu etendust edasi lükata.”

Minaj istus lõpuks vabatahtlikult politseiautosse ja väitis, et narkootikumid kuulusid tema turvameestele. Mõne tunni pärast ta vabastati.

Nicki Minaj ajaskaala

Seotud: Nicki Minaj läbi aastate

Tema Majesteet! Nicki Minaj tegi oma räpikarjääriga muusikatööstuses silmapaistvuse – ja sellest ajast peale on ta asju tormiliselt võtnud. Trinidadi ja Tobago Vabariigis Onika Tanya Maraz sündinud Minaj kolis 5-aastaselt koos perega New Yorki Queensi. […]

“Vabastasime just 41-aastase ameeriklanna, kelle arreteerisime täna pärastlõunal Schipholis kahtlustatuna pehmete narkootikumide eksportimises,” ütles Hollandi kuninglik Maréchaux X avalduses, viidates arvatavasti Minajile. “Pärast konsulteerimist riigiprokuratuuriga on kahtlustatavale määratud rahatrahv ja ta võib oma teekonda jätkata.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Minajile määrati määramata summa trahv ja ta vabastati pärast seda, kui korrakaitsjad olid pidanud nõu prokuröridega.

Ameerika Ühendriikide välisministeeriumi andmetel loetakse marihuaanat ja hašišit Hollandisse reisimisel “kontrollitavateks aineteks” ning nende kasutamine on lubatud ainult kohalikes kohtades. Kontrollitavate ainete riiki või riigist välja viimine on aga ebaseaduslik.

Minaj juhtunut pikemalt ei käsitlenud. Us Weekly on varem kommentaaride saamiseks ühendust võtnud.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *