Nico Tortorella teemal, miks “Mattachini perekond” oli “emotsionaalne olümpiamäng”

Huckleberry Media, kõik õigused kaitstud

jaoks Nico TortorellaMattachine’i perekonnas tegutsemine oli midagi enamat kui lihtsalt töö – see oli teraapia.

haldab Andrew ValentineFilm järgib Thomast (Tortorella) ja Oscarit (Juan Pablo de Pace), õnnelikus abielus geipaar, kes satuvad ristteele pärast seda, kui nende esimene kasulaps naaseb oma ema juurde. Thomas, keda isadus esialgu veidi ei huvitanud, näeb vaeva hüvastijätmisega, mis paneb ta mõistma, kui väga ta isaks saada tahab. Oscar on vahepeal rohkem keskendunud oma algavale karjäärile.

See on Valentine’i isiklik lugu, mis on sündinud režissööri “tõelistest vestlustest” tema enda abikaasaga isaduse teemal ja “milline tunne see kahe gei jaoks on”. Tortorellat tõmbab ka Thomase lugu üllatavalt, kui mitte pisut erinevatel põhjustel; See võimaldas tal viljatusvõitlust oma naisega töödelda, Bethany Meyers.

“Lugesin stsenaariumi ja see oli minu jaoks väga emotsionaalne. Ma nägin selles loos palju iseennast. Minu enda kogemus, minu enda teekond,” rääkis 35-aastane Tortorella Us Weeklyle filmi üle arutledes. “Ja kodus olin ma mitmel viisil kivi, pidin lihtsalt kindlust all hoidma, samal ajal kui Bethany sai kogeda viljatuse emotsionaalseid tõuse ja mõõnasid. Olin suur piltide unistaja. Nagu: “See juhtub ükskõik mida.” Küsimusi ei esitatud. Ja kui selle filmi jaoks võtetele jõudsin, sain kogeda kõike seda, mida kodus filmisin. Ma võiksin ikka ja jälle nutta selle lapse hinge pärast, keda olin viimase aasta plussis kanaldanud.”

Juhend 2024. aasta suve suurimate kassahittide filmide kohta Twister Deadpool ja Wolverine ning 086 muud

Seotud: Meie täielik juhend suve suurimate kassahittide kohta

Jay Maidment/20th Century Studios/MARVEL; Dan McFadden/CTMG, Inc; Alates universaalsetest märuseiklustest kuni südantlõhestavate romantikateni – sellel aastal leidub suviseid kassahitte igat tüüpi kinefiili jaoks ja meie nädalalehes on nende täielik juhend. Hooaja potentsiaalselt oodatuim film Furiosa: Mad Maxi saaga on viies. […]

Pärast üle aasta kestnud rasestumist tervitas paar 2023. aasta märtsis lõpuks oma esiklapse, tütre Kilmer Dove’i. Aprillis teatas paar, et ootab oktoobris oma teist last.

Mattachine’i perekond filmiti 2021. aasta sügisel lühikese perioodi “20 mõned paaritu päeva” jooksul. Nüüd tagasi vaadates usub Tortorella, et Thomase roll oli “valmistatud”. [them] Olla isaks” rohkem, kui ta eales ette kujutada oskas.

“Selles filmis kogesin kõige madalamaid ja kõrgeimaid tõuse väga lühikese aja jooksul,” selgitas ta. “Nagu, see oli King’s Passionate Olympics. See oli maraton, mis tegi seda kõike iga päev, liikudes tõeliselt naljakatest stseenidest tõeliselt emotsionaalseteks stseenideni mõne tunniga. Ja minu jaoks oli kõige olulisem see, et lapsevanemaks olemine muudab sind. Kui see on absoluutne, kui teate, et vajate seda ja jõuate selleni, olete sellest välja tulnud teistsugune inimene.”

Nagu Thomas, muutis isadus Tortorella jaoks kõike, kes ütles meile, et ta ei ole seesama inimene, kes ta oli enne Tara Kilmer Dove’i maailma.

Mattachine Family_Press10, NIco TortorellaHuckleberry Media, kõik õigused kaitstud

“Minu prioriteedid, soovid, unistused, mu kunst, töö, kuidas ma tulevikku planeerin, kodune elu, kus ma käin, kus elan, kellega koos aega veedan, miski pole endine,” rääkis näitleja Tortorella. et ta lisas mõned Ärge “muutke” oma uut elu enne, kui teete: “See ei tähenda, et see pole tõsi – kuningas on mõnikord raske, sest see on nii.”

Mõõnad pole aga kõrgetega võrreldes midagi. Tortorellal ja Meyersil “ei olnud aasta ja kolm kuud lapsehoidjat”, otsustades selle asemel veeta “iga päev” oma tütrega, mida Tortorella sõnul “ei oleks saanud osta, kui ma oleksin tahtnud”.

“See oli unistus, et saan perega nii palju aega veeta ja päriselt aluse panna,” selgitas ta. “Sellised me oleme ja nii hoiame üksteise jaoks ruumi. Ja läheb lahti.”

Lapsevanemaks olemisest on saanud selgelt prioriteet, kuid see ei tähenda, et Tortorella kirg oma töö vastu oleks vähenenud. Seetõttu võib näitleja ennast näha nii Thomases kui ka Oscaris: ta suhestub mõlema vaatenurgaga.

Mattachine Family_Press6, Nico TortorellaHuckleberry Media, kõik õigused kaitstud

“Seal on nagu töö- ja eraelu tasakaal, eks? Üks neist on näitleja, üks tahab last saada. Ma saan neist kahest asjast väga-väga hästi aru. Nii sain ma võtte ajal näha mõlemat vaatenurka. ,“ selgitas Tortorella ja lisas, et usub, et mõlemal tegelasel – kes lõpuks lasevad sellel olla oma sidemed – on õigus end esikohale seada.

Kuigi mõned võivad näha, et tegelaste lahkulöömisel puudub õnnelik lõpp, tõstab Tortorella The Mattachine’i perekonna loo reaalsust esile, märkides, et inimestel lastakse kogu elu jooksul “lahti kukkuda”. “See ei ole midagi, millest me oma ühiskonnas räägime või päriselt vastu ei võta, aga see on OK. Inimestel lastakse nii-öelda oma tee leida,” ütles ta.

Film jätab Thomase ja Oscari tuleviku tõlgendamise hooleks, kuna Thomas – koos oma uue pisitütre Evega – ilmub viimases stseenis sööklasse, mida publik võib vaid eeldada, et see on Oscari oma. Tortorella ütles, et koos kasvamine on teine ​​asi, millega ta saab oma elus suhestuda.

Mattachine Family_Press1, Nico TortorellaHuckleberry Media, kõik õigused kaitstud

“Kui ma vaatan oma suhet Bethanyga, siis ma mõtlen, et oleme 19 aastat järjekindlalt valinud oma tee iga päev. Ja alles siis, kui hakkasime last püüdma, pidime tõesti olema samal teel ja suunama kogu oma energia konkreetse eesmärgi poole, ”ütles ta. “Ja perekond muudab teid sel viisil.”

Muidugi on palju viise, kuidas maailma elu tuua, sealhulgas Thomase enda valik üksikisaks. “Thomas teadis, et see on see, mida ta peab tegema. Küsimusi ei esitata,” rääkis Tortorella meile oma tegelase otsusest. “Ja mis tahes eesmärgi poole püüdlemine suure uhkuse, sihikindluse ja pühendumusega, näiteks rekvisiidid.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Popkultuuri ajaloo magusaim LGBTQ armastuslugu – punane valge ja kuninglik sinine

Seotud: Popkultuuri ajaloo magusaim LGBTQ armastuslugu

Armastus on armastus! Sarjad nagu Schitt’s Creek, Modern Family ja The Fosters on asetanud LGBTQ-romantika esiplaanile ja lummanud vaatajaid oma tegelaste armastuslugudega. Armastatud pop-telesarjas Sheets Creek kujutab kirjanik ja produtsent Dan Levy väikelinnas armastuse leidmise keerukust. […]

Lõppkokkuvõttes ei ole Mattachine’i perekonna missioon kellelegi öelda, kuidas nad peaksid või ei peaks oma elu elama. Selle sõnum on täiesti vastupidine. Film kirjeldab kaunilt lõputuid viise, kuidas on võimalik armastada ja eksisteerida, tuletades publikule meelde, et vaatamata meie erinevustele oleme me kõik sarnasemad, kui arvata oskame.

“Jah [this movie] jaoks [queer] kogukond? Mis see on neile, kes meist aru ei saa? Kas see on mõeldud vanematele? Kas see on mõeldud neile, kes ei taha olla lapsevanemad? Lähtun alati ühest ja samast asjast, et see film räägib jagunemisest ja kahendkoodide kokkuvarisemisest ning tõestamaks, et me oleme kõik rohkem sarnased kui erinevad,” selgitas Tortorella. “Elu loomiseks pole õiget viisi. Elu elamiseks pole õiget viisi.”

Mattachine’i perekond on nüüd laenutamiseks/ostmiseks saadaval kõigil digiplatvormidel.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *