Nicola Coughlan vastas oma keha puudutavale kommentaarile lõbusalt

Nicola Coughlan. Andrea Renault/AFP/Getty

Bridgertonist Nicola Coughlan “Täiusliku rinnakogukonna” uhke liige.

Iiri näitlejanna reageeris reedel, 6. juunil Iirimaal Dublinis toimunud fännide linastusel tema keha puudutavale kommentaarile lõbusalt ja jultunult pärast seda, kui ta oli “väga julge” mängida Penelope Fetheringtoni Regency perioodi draamas. tema alastuse pärast

Coughlan võttis kommentaari tõsiselt ja irvitas: “Tead, see on raske, sest ma arvan, et minu kehatüübiga naised – täiuslike rindadega naised – ei näe me end ekraanil piisavalt.”

“Ma olen Perfect Breastsi kogukonna väga uhke liige ja ma loodan, et teile meeldib neid näha,” jagas näitlejanna X-i vahendusel Light House Cinemasse kogunenud publiku aplausi ja naeru saatel video järgi.

Tema turtsatus alguses 😭 pic.twitter.com/dinBsi5acR

— Bell (@ccutiny) 6. juuni 2024

37-aastane Coughlan ütles, et enne Bridgertoni 3. hooaja 2. osa erieelvaadet leidis ta saate alastusest ja seksistseenidest “võimu andvad”, vahendab The Irish Times. Siiski ei oota ta oma auravaid stseene koos perega Luke Newton – kes mängib uutes osades Penelope’i armuhuvilist Colin Bridgertonit

“Seda on liiga palju… Mu õde on täna siin ja ta oli julge ja karm. Ma mõtlesin: “Võib-olla panen silmad kinni, mul pole midagi teha.” Nad tõesti mõtlesid neid stseene vaadata, see on kõige ägedam, ma ütleksin ilmselt,” ütles ta enne 5. osa linastust.

Bridgertoni 3. hooaja treiler on Penelope Colleeni armastuslugu Nicola Coughlan Luke Newton 3

Nicola Coughlan Penelope Featheringtonina ja Luke Newton Colin Bridgertoni rollis. Liam Daniel / Netflix

“Ma arvan, et teate mida, mida me teeme? Ma lasen neil seda näha. Ma ei ole seal. Ja siis me lihtsalt teeskleme, et seda pole kunagi juhtunud – natuke Natuke iiri stiili, kui ma koju jõuan, unustame selle hetke,” lisas Coughlan.

Coughlan paljastas hiljuti, et ta palus 3. hooajal olla kaamera ees “väga alasti” vastuseks negatiivsetele kommentaaridele oma keha kohta.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Penelope ja Collins Steamy Bridgerton 3. hooaeg, hetked nende esimesest suudlusest vankristseenini

Seotud: Penelope ja Colini aurav “Bridgerton” hooaja 3 hetked

Bridgertoni fännid soovisid Colini ja Penelope vahelisi stseene – ja Netflix tegi just selle. Neljapäeval, 16. mail voogedastust alustanud kolmanda hooaja esimesel poolel avastavad Colin (Luke Newton) ja Penelope (Nicola Coughlan) end muutumas sõpradest armastajateks. Kuigi Penelope alustas hooaega otsingutega […]

“Ma palusin konkreetselt lisada teatud read ja hetked,” ütles Coughlan ajakirjale UK Stylist. “Seal on stseen, kus ma olen kaamera ees väga alasti, ja see oli minu arvates minu valik. See tundus minu keha ümber kõigist vestlustest kõige suurem “f-k you”; See andis hämmastavalt jõudu.”

«Tundsin end hetkel ilusana,» lisas ta. “Ja ma mõtlesin: “Kui ma olen 80-aastane, tahan sellele tagasi vaadata ja meenutada, kui kuum ma välja nägin!”

Bridgertoni hooaja 3. osa 2 esilinastub Netflixis neljapäeval, 13. juunil.Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *