Nina Dobrev läbib operatsiooni pärast e-jalgrattaõnnetust ja haiglaravi

Nina Dobrev Nina Dobrevi / Instagrami loal

Nina Dobrev Näitlejanna teatas, et talle tehti pärast mais toimunud e-rattaõnnetust edukas operatsioon.

“Operatsioon õnnestus 🫶🏼,” kirjutas ta kolmapäeval, 5. juunil Instagrami vahendusel “Aitäh kõigile, kes saatsid häid sõnumeid, mõtteid, palveid ja häid vibreid. Tunnen tuge ja positiivset energiat. See tähendab rohkem, kui te kunagi teate.”

Eesnimi kommentaaris on sobivalt tema poiss-sõber Sean Whitekohta

“Me kõik armastame sind,” kirjutas 37-aastane White.

35-aastane Dobrev värskendas oma jälgijaid viimati pühapäeval, 2. juunil, postitades seeria fotosid ja videoid, sealhulgas üks, mis kujutab Elena Gilbertit, Dobrevi tegelast, keda mängib saates The Vampire Diaries, tantsimas valges kleidis.

Pealkirjas kirjutas ta: “Elu tundub viimasel ajal teistsugune. Vahetage “selfid” sõnaga “Leggy”. Olge valmis jalgade sisuks, sest see on kõik, mis mul tänapäeval kaamerarullis on.”

Breaking Bad näitleja Aaron Paul Kommenteeris: “Sa oled rockstaar!! Nii hea meel, et sa puhkad. Kahjuks peate puhkama, kuid teil on vähemalt parim hooldaja, mida planeet pakkuda saab.”

Vampiiripäevikute biograafia

Seotud: Juhend igale ekraanivälisele paarile “Vampiiripäevikute” universumist

Vampiiripäevikutes ei olnud ekraanil ainult lugematu arv paare – paljud näitlejad leidsid armastuse oma kaasosaliste või laiendatud frantsiisi liikmetega. Pärast seda, kui The Vampire Diaries 2009. aastal CW-s debüteeris, hakkasid vaatajad kiiresti pöörama tähelepanu Virginia osariigis Mystic Fallsi väljamõeldud linnas toimuvatele üleloomulikele sündmustele. A […]

Kui White pole oma tüdruksõbra õnnetusest avalikult rääkinud, siis 16. mail rääkis ta paari suhtest eranditult Meiega.

“Oli olnud väga tore koos aega veeta. Tavaliselt ma lõpetan võistlemise ja ta pildistab projekti või midagi… aga nüüd on meil natuke aega koos olla,” rääkis ta. «Käisime Antarktikas, Dubais, tema emal Prantsusmaal külas, Monacos, Indoneesias. Oleme kõik läbi.”

Nina Dobrev opereeriti pärast e-jalgrattaõnnetust ja viidi haiglasse ning operatsioon õnnestus

Nina Dobrev Jamie McCarthy / WireImage / Getty Images

Endine olümpialane polnud ainus kuulsus, kes kolmapäeval oma toetust avaldas. Alyssa Milano Dobrevi postitust kommenteerides kirjutas ta: „Tunne end varsti paremini! Ja ma tean, et see pole mõte – aga sa oled nii ilus.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

White ja Dobrev on kohtunud alates 2020. aastast, püsides koos läbi pandeemia kõrgperioodi, mil White otsustas esimest korda vaadata filmi The Vampire Diaries.

“Tead, see oli naljakas, sest Nina filmis Kanadas filmi ja mul ei lubatud Kanadasse minna – see oli karantiini ajal. Aastal 2022 paljastas ta TikToki kaudu, et ma ei saa teda kolm kuud näha “Mõtlesin, et oi, see oleks tore. Ma alustan saadet. Nagu ma näen teda ilma teda nägemata, ja külm oli, aga läks natuke pimedaks.

White ei ole meile avaldanud, kas kihlus on teel, kuid ta ütles, et paar suundub sel suvel koos Pariisi eelseisvatele olümpiamängudele.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *