Nolan Gold on “sisse”, kui kunagi toimus “Modern Family” kokkutulek

Nolan Gould. Kevin Winter / Getty Images

Nolan Gould Kaasaegne perekonna kokkutulek ei tea palju sellest, mis juhtuda võib – aga ta on selle pärast alla.

“Ma armastan seda perekonda. Ma armastan seda saadet. Kui midagi on töös, siis usute kõige paremini, et ma olen,” ütles Gold, 25, eranditult ajalehele Us Weekly, osaledes pühapäeval, 2. juunil Los Angeleses The Beehive’is toimuval Cameron Boyce’i fondi 3. aastagalal.

Hoolimata oma kaasaegsest perekonnast Autor: Jesse Tyler Ferguson Gould, kes mängis aastatel 2009–2020 sitcomis Luke Dunphyt, ütles oma Instagrami loos võtteplatsil, et ta “ei olnud midagi ülikonkreetset kuulnud”.

“Mul pole õrna aimugi. Võib-olla teeb. Ma ei tea, mida ta teeb,” selgitas Gould ja lisas, et ta “ilmub”, kui taaskohtumisest räägitakse, vaatamata sellele, et ta üritab kirjalikult ja näitlemisega “uuele territooriumile” tungida.

„See on tõesti raske, sest ühest küljest tahad sa oma karjääriga edasi minna ja sind nähakse kui midagi teistsugust. Alates saatest olen kirjutamise ja uute näitlemisvaldkondade juurde jõudmise nimel kõvasti tööd teinud, nii et tahad kõigile näidata, mida suudad. Kuid te kasutate võimalust uuesti läbi elada mõned oma elu parimad aastad ja tegelaskuju, kellega ma üles kasvasin,” jagas ta meiega.

Gould selgitas, et ta on endiselt lähedal ABC sitcomi näitlejatega, eriti Dunphy perekonnaga, kuhu ta kuulub. Ty Burrell, Julie Bowen, Ariel Winter Ja Sarah Hyland.

Nolan Gould arutleb võimaliku ABC

“Ma räägin Arieliga endiselt iga nädal. Ma räägin Ty ja Juliega. Julie on isik minu elus [who] Mulle meeldib alati nõu küsima saada,“ õhkab ta ja lisab, et Dunphy perekond on endiselt nagu tema „veider pseudoperekond“.

Pärast seda, kui 2020. aastal Modern Family lõppes, on Gould niivõrd keskendunud oma näitlemisele ja kirjutamisele, et on otsustanud isegi sotsiaalmeediast sammu tagasi astuda. Näitleja kustutas hiljuti oma Instagrami igast pildist ja videost.

“Mulle ei meeldi sotsiaalmeedia. … Ma võtan natuke aega, et välja selgitada oma suhe kõigega, mis mu elus on,” selgitas ta. “Alustame nullist ja seda on palju, millega tahan tuttavaks saada… nii et ma panen kõik ära, kuni olen valmis midagi näitama.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Gould ütles meile üritusel, et ta võib jagada fotot The Cameron Boyce Foundationi galast, mis austas hilist elu ja pärandit. Cameron Boyce Kes suri 2019. aastal 20-aastaselt.

“Pean suureks auks olla Cam’i sõber tema elus ja olla kutsutud ning olla siin, et toetada tööd, mida tema pere ja sihtasutus teevad, et hoida tema mälestust elus,” jagas Gould meiega. “Kahjuks kaotasime ta liiga vara, kuid sihtasutus suunab selle kaotuse tõeliselt heasse töösse ja mul on hea meel olla sellest väike osa ja anda sellele kõikvõimalik hääl ja platvorm. “

Lanae Brody aruandega

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *