Normani jagab, kuidas tema vanema vähivõitlus albumi viivitust mõjutas

Normani Ainulaadne Nicole/FilmMagic/Getty Images

NormaniSelle albumit on tehtud pikka aega – tegelikult kuus aastat.

Endine Fifth Harmony liige säutsus esmakordselt, et otsustas oma albumi pealkirja kasuks 2018. aastal, samal aastal, kui tema ja ülejäänud grupi liikmed — Ally Brooke, Lauren Jauregui Ja Dina Jane – on läinud oma teed. (Camila Cabello (lahkus grupist 2016. aastal.) Oma sooloartistina alustas ta samal aastal looga “Love Lies”. Khalid.

Järgnevatel aastatel ühines Normani meeskonnaga Sam Smith naasnud 90ndate R&B juurde looga “Inspiration” loole “Dancing With Strangers”, mille avalugu Ariana Grande Magusaine on maailmatuuril ja väljaspool seda Täkk Megan Filmi “Diamonds” jaoks röövlindude heliribalt.

Kas ta tegi sel ajal tööd? Avalda album.

Fifth Harmony Kus nad praegu on?

Seotud: Endised Fifth Harmony liikmed täna: soolokarjäär, tõsielutelevisioon ja palju muud

Nagu teatud 2010. aastate poistebänd, moodustas Fifth Harmony tõsielusaadete sarjas – ja nagu see seltskond, on ka nemad pärast vaheaega hõivatud olnud. Fifth Harmony lugu sai alguse 2012. aastal, kui selle viis liiget – Ally Brooke, Camila Cabello, Normani, Dinah Jane ja Lauren Jauregui – esinesid prooviesinemisega. […]

Normani hoidis fänne rippumas kuni 21. veebruarini 2024. Samal päeval jagas ta lõpuks projekti pealkirja Dopamiin koos kunstiteostega. Kaks kuud hiljem jagas Normani albumi esimest singlit “1:59”. korrutada.

Normani ütles Ellele 2024. aasta aprilliintervjuus, et ta ei taha kuueaastase viivituse tõttu välja anda midagi, millesse ta 100 protsenti ei usu. Tema kogemus osana Fifth Harmonyst jättis talle halva maitse suhu, sest ta tundis, et bändil ei olnud oma karjääriteest kuni lõpuni “tõelist arvamust” ning sageli “väljastas ta muusikat ja plaate, mida ma siiralt ei uskunud”. sisse.” Ta ei taha seda sooloartistina korrata.

Kui fännid valmistuvad selleks, et Normani lõpuks oma albumi maha viskab, kerige allapoole, et näha kõigi viivituste ja valekäivituste täielikku ajaskaala:

juuni 2018

Normani teatas, et on oma debüüt-LP pealkirjaga leppinud. “Mul on albumi pealkiri, kõik,” kirjutas ta nüüdseks kurikuulsas säutsus.

oktoober 2018

Normani ütles Billboardile, et ta on stuudios olnud “viimased paar kuud, alustades tõesti maast madalast”. Ta ütles, et on “hõivatud muusika kirjutamise ja kaasprodutseerimisega nii paljude hämmastavate laulukirjutajate ja produtsentidega, mida ma olen teinud. [wanted] Nüüd nii kaua tööd tegema.” Selle vestluse ajal kiusas ta, et “mingi plaat [are] Varsti ilmumas”, kuid pange tähele, et need ei pruugi olla osa tema albumist.

oktoober 2020

Kaks aastat pärast seda, kui Normani ühe oma albumi pealkirja kuulutas, ütles ta Teen Vogue’ile, et on projekti lõpetamisele lähenemas. “Kui Jumal ütleb mulle, et see on tehtud, on see tehtud. Ma tunnen seda, tead?” ütles ta intervjuus. “Ma tõesti tahan teha tööd, mis läheb arvesse, teate, et ma ei saa kunagi oma esimest albumit tagasi.”

detsember 2021

Normani esines saates The Ellen DeGeneres Show ja rääkis saatejuhile ciara See album on “peaaegu valmis”. Ta palus fännidel olla temaga kannatlikum. “Inimesed alahindavad, kui raske see on ja kui palju vaeva me ühe projekti, tööga tegeleme,” ütles ta.

Normani jätkas selgitamist, et kui ta oli Fifth Harmony’s, oli suur osa tööst jagatud. Sooloartistina “Pidin enda kohta palju välja mõtlema ja kartma, et pean peaga tegelema.”

juuni 2022

Normani ütles Bustle’ile, et albumi ilmumiskuupäev oli “kindlasti suvi”. Vestluse ajal ütles ta, et on alates sooloartistiks saamisest olnud enda suhtes “väga kriitiline”. “Ma arvan, et inimesed ei võta seda vastu [artist development] Tõsiselt,” märkis ta. “Nad viskavad lavale täiesti ettevalmistamata artiste Ja minu jaoks oli see mentaliteet väga oluline.” Ta lisas, et tema album on “kindlasti ootamist väärt”.

august 2023

Normani sõlmis lepingu uue juhtkonnaga. Rolling Stone teatab, et Normani uus meeskond on “äärmiselt põnevil, et alustada uut peatükki ja partnerlust”, vihjates, et ta lõpetab peagi muusika.

veebruar 2024

Normani säutsus oma albumi nime koos kunstiteosega, mis näitab teda napis riietuses musta raketiga sõitmas.

aprill 2024

Normani loobus Dopamiinist esimese singli pealkirjaga “1:59” ja kinnitas, et täisalbum debüteerib 14. juunil 2024.

Ajakirjale Elle antud intervjuus jagas Normani, et 2018. aastal oma kurikuulsa säutsu tegemise ajal ei kandnud ta albumit Dopamiin. Normani Shares How Her Parents' Cancer Battles Affected Album Delays Pole kunagi ilmavalgust näinud,” ütles ta. “Ühel hetkel oli aasta 1906, sest see oli minu vanaema maja aadress, kus ma üles kasvasin. Siis arenes see liblikaefektiks. See oli tervik, kuid see ei pidanud ajaproovile vastu.”

Lõpuks valis ta tiitliks Dopamiini, kuna see “esindab tõuse ja mõõnasid, mida ma olen talunud. … Ma tõesti tahtsin tiitlit, mis tunduks, et see hõlmaks kõike, mida ma tunnen olevat seal, kus ma praegu olen. Olen tulnud. läbi minu teekonna, milleni jõuda.”

Ta päästis viivituse. “Ma arvan, et on vale narratiiv, et kui kaua see protsess on võtnud, et see tähendab, et ma ei hooli või et see tähendab, et ma olen rohkem huvitatud muude asjade tegemisest kui selle tegemisest,” lisas ta. “Keegi ei taha, et see projekt tuleks rohkem välja kui mina. Ma arvan, et kui ma selle taga kogu hingega seisan, siis lõppude lõpuks pole vahet, mida maailm arvab.

mai 2024

Kuu aega pärast “1:59” loopimist andis Normani välja oma teise singli Dopamine’ist 31. mail pealkirjaga “Candy Paint”. Jälgijad võivad loo ära tunda pärast seda, kui “Candy Paint” peaaegu kaks aastat tagasi veebi lekkis

“Fännid nõuavad seda laulu endiselt, nii et ma arvan, et mõnikord peate lihtsalt andma inimestele, mida nad tahavad,” rääkis Normani Entertainment Weekly’ile ilmumise kohta. “Kuulsin seda eile õhtul stuudios ja see kõlab ikka väga hästi. Mul on selline tunne iga kord, kui seda mängin. Nii et ma olen lihtsalt selline, et ärge proovige parandada seda, mis pole katki.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Normani avas ka selle, miks täpselt Dopamiinil kulus nii kaua aega, et jõuda riiulitele ja voodritesse kõikjal. “Ma arvan, et see on lihtsalt meeskondade ja inimeste vahetus, kes tulevad ja lähevad, ja reaalses elus toimuvad asjad, mida ma ei osanud ette näha, ja üritan sellest kõigest üle saada,” sõnas ta.

2020. aastal diagnoositi Normani emal rinnavähk ja isal eesnäärmevähk.

“Mu mõlemad vanemad jäid väga haigeks ja mul oli nii lühikese aja jooksul palju surmajuhtumeid,” rääkis ta EW-le. “Ma arvan, et inimesed unustavad, et ma olen mees. Muidugi, ma olen väga tänulik, et kõik on tõeliselt põnevil. Ma arvan, et see on ennekuulmatu, eriti pärast nii pikka aega.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *