Õdede ja TikToki tõusud ja mõõnad, peaosades Miranda ja Melanie Wilking

Greg DeGuire / FilmMagic

õde ja domineeriv Miranda Derrick (neiuna Wilking) ja Melanie Wilking Edukas ühine TikToki konto lagunes jooksmisest ja neil on selle juhtumise kohta vastuolulised lood.

Miranda ja Melanie kasvasid Michiganis üles ühise tantsuarmastusega. Kui nad on täisealiseks saanud, otsustavad nad mõlemad kolida Los Angelesse ja täita oma unistust saada tantsijaks.

Nad tõusid TikTokis ja Instagramis silmapaistvuseks oma ühise konto @WilkingSisters kaudu. Aastate jooksul valmistasid nad koos tantsumaterjale, kuid asjad said pöörde, kui Miranda hakkas tegelema Shekinah kiriku asutaja asutatud meelelahutusjuhtimisfirmaga 7M. Robert Sheen. Aasta pärast seda, kui fännid hakkasid märkama, et Miranda on lõpetanud Melania videotes esinemise, võttis Melania sõna.

Tema ja Miranda vanematega, Kelly Ja Dean WilkingMelanie süüdistas 7M-i 2022. aasta veebruaris Instagram Live’i vahendusel kultusena tegutsemises. Sheen on eitanud igasugust süütegu, samas kui Miranda on eitanud kuulumist kultusse

Jätkake kerimist, et heita pilk Miranda ja Melania tõusule ja mõõnadele aastate jooksul.

aprill 2017

Miranda ja Melanie laadisid oma @Wilkingsisters Instagrami kontole üles esimese postituse, video, kus nad tantsivad sobivates riietes.

juuni 2018

“💕 KOOS PAREM💕,” kirjutasid õed-vennad endast Instagrami foto allkirjaks.

2020

Õdede Miranda Derricki ja Melanie Wilkingi tõusud ja mõõnadJoe Scarnici / Getty Images

Koroonaviiruse lukustuse ajal oli Miranda tollane poiss-sõber James “Biddish” Derrick, kes on ka tantsija, viibis Wilkingite perekonna juures Michiganis mitu nädalat. 2020. aasta märtsis postitasid Miranda ja Melania video, kus nad tantsivad B-Dashiga oma perekodus. The Guardiani andmetel oli Mirandal ja Melanial sel ajal üle 3 miljoni TikToki jälgija.

Hiljem samal aastal liitusid Miranda ja BDash 7M-ga ning hakkasid käima Shini juhitud jumalateenistustel.

jaanuar 2021

Pärast seda, kui Miranda vanaisa suri, plaanisid ta ja Melanie koos Californiast koju naasta jumalateenistusele. Miranda otsustas siiski viimasel hetkel mitte minna, öeldes perele, et tema COVID-19 test oli positiivne, mida nad ei uskunud.

Rohkem kui aasta hiljem väitis Wilkingite perekond Instagrami otseülekande ajal, et nende vestlus Mirandaga vanaisa matuste vahelejätmise kohta oli viimane, mida nad temast kuulsid.

2021. aasta möödudes hakkasid fännid märkama, et Miranda ja Melania on lõpetanud koos videote tegemise. Mingil hetkel aastal sõlmisid Miranda ja Bidash sõlme, kuigi nad ei kinnitanud toona oma abielu.

Miranda Wilking ja James Derrick LL

Seotud: 7M tantsija Miranda Wilkingi ja James Derricki suhete ajaskaala

Miranda Wilkingi elu koos abikaasa James Derrickiga näeb tema sotsiaalmeedias kohaloleku põhjal pildiline välja, kuid tema pereliikmed väidavad, et loos peitub palju enamat. Miranda vanemad ja õde Melanie Wilking väitsid 2022. aasta veebruaris Instagrami otse-eetris, et Miranda oli kaasatud kultusse, mis oli suunatud tantsijatele. Murelik perekond […]

märts 2021

Melania pöördus TikToki poole, et lahendada Miranda puudumine nende ühiselt kontolt.

“Miranda otsustas sel ajal kasutada muid võimalusi ja tegi Wilkingi sõsarbrändist pausi. Ma teen siin ikka videoid,” selgitas ta ühes videos. “Vahel on vaja väikest vaheldust ja Miranda on siiani mu parim sõber, ma armastan teda nii väga, toetan teda alati.

veebruar 2022

Õdede Miranda Derricki ja Melanie Wilkingi tõusud ja mõõnadLily Lawrence / Getty Images kunstnikuprojekti jaoks

Melania, Kelly ja Dean väitsid Miranda sünnipäeval Instagram Live’is, et nad pole temaga üle aasta rääkinud. Nad ütlesid, et Miranda väitis, et “ei saa aru”, miks ta oma vanaisa matused vahele jättis, ja ütles, et hakkas neist distantseeruma pärast 7M-iga liitumist, mis on nende arvates kultus.

“See on kindlasti olnud mu elu raskeim aasta,” ütles Melanie otseülekande ajal. “Meil ei ole lubatud temaga ühendust võtta ja see on väga kurb, sest oleme absoluutselt kõigest blokeeritud. Sellega on olnud väga raske toime tulla ja me ei tea, miks.”

Hiljem pöördus Miranda video poole oma Instagrami Story kaudu, väites, et ta oli “suhelnud [with] Mu vanemad mitu korda viimase aasta jooksul.” Ta väitis ka, et lõpetas oma õega videote tegemise, kuna Melania viskas ta nende ühiselt TikToki kontolt välja ja “keeldus” talle juurdepääsu andmast.

“Pärast seda pidevat edasi-tagasi käimist andsin lõpuks Melaniele täieliku juurdepääsu sellele kontole, nii et see pani mind otsast alustama,” väitis Miranda. “Neile, kes on pöördunud, et küsida, kas minuga on kõik korras ja kas ma olen seotud religioosse kultusega, tänan teid mure eest, kuid ma ei ole seotud religioosse kultusega.”

Miranda väitis ka, et tema halvakspanu tema otsusele Jamesiga kaasa minna viis tema võõrandumiseni oma perekonnast.

7M eitas toona ka Wilkingsi väiteid, kusjuures Sheeni esindaja ütles Daily Mailile avalduses: “See on kurb ja solvav, et Clique ja Klout üritavad muuta tema eraelulised perekonnaasjad tühiseks avalikuks skandaaliks. Kuigi hiljutised pildid Dr. Robert Sheen ja 7M Films on sügavalt solvavad. Need valeväited ei takista 7M-i toetamast Mirandat mis tahes järgmiseks ettevõtmiseks.

september 2023

Vaatamata nendevahelisele pingele, hakkas Miranda veetma rohkem aega oma perega pärast seda, kui nad süüdistasid Shini 7M-i juhtimises nagu kultus. Septembris 2023 postitas ta Deani sünnipäeva auks foto BDashi ja tema vanematega.

“Palju õnne sünnipäevaks sellele tüübile siin!! Ma armastan sind isa ja loodan, et sul on täna suurepärane päev🎉🎂,” kirjutas ta Instagrami pildi pealkirjaks.

2024. aasta dokumentaalsarjades Dancing for the Devil: The 7M TikTok Cult jagas Melanie, et kuigi ta ei olnud oma õest täielikult võõrdunud, ei olnud nende dünaamika siiski sama, sest Miranda ei lasknud oma perekonnal endaga oma muredest rääkida. . 7M ja Shekinah kirik.

mai 2024

Miranda osales NFL-i staari Melania pulmas Austin Eckler.

“Väljasin tore oma õe pulmas ✨💍,” kirjutas ta Instagrami vahendusel pulmapiltide kõrvale Ta ei jaganud Melaniaga ühtegi fotot, samuti ei jaganud Melania temaga ühtegi fotot.

NFL-i mängija Austin Eckleri ja Melanie Wilkingi suhete ajaskaala

Seotud: NFL-i mängija Austin Eckleri ja Melanie Wilkingi suhte ajaskaala

Ethan Miller/Getty Images Armumängus lõi NFL-i mängija Austin Eckler skoori, kui kohtus tantsija Melanie Wilkingiga. Alates 2021. aastast on jalgpallitäht ja TikToker koos oma naljakate sotsiaalmeediavideote ja ainulaadsete armastuslugudega tantsinud end inimeste südametesse. Kuid võib-olla on selle duo suurim omadus nende toetus […]

Saates Dancing for the Devil rääkis Melania avameelselt sellest, kuidas ta kaalus, et ei kutsuks Mirandat nende suhte pinge tõttu pulma.

Õdede Miranda Derricki ja Melanie Wilkingi tõusud ja mõõnadCharlie Galle / Getty Images AT&T Hello Labsi jaoks

mai 2024

Melanie ja tema vanemad rääkisid oma kogemusest kaotada Miranda väidetava kultuse tõttu saates The Devil to Dance: The 7M TikTok Cult.

“Mulle tundub, et mu õde on surnud. Ta on kõikjal, aga mitte kusagil,” rääkis Melanie dokumentaalsaadetes.

Kolmeosalises dokis osalesid ka mitmed endised Shekinah kiriku ja 7M liikmed, kes süüdistasid Shini liikmete perekonnast isoleerimises, ajupesus ja seksuaalses kuritarvitamises. Shin eitas süüdistusi ja avaldus esitati viimase osa lõpus.

“Sheeni vastu pole kriminaalsüüdistusi esitatud. Ta on varem eitanud ühegi Shekinah liikme või 7M kliendi seksuaalset kuritarvitamist,” seisis avalduses. “Tsiviilasi on pooleli. Robert ja tema abilised eitavad nende vastu esitatud nõudeid. Juhtumit on kavas arutada 2025. aastal.

juuni 2024

Miranda käsitles oma pere väiteid teemal Dancing for the Devil oma Instagram Story kaudu, märkides, et ta “ei ole ohver”, “ei ole kahjus” ja “ei ole kiusatud”.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Ta jätkas: “Alustuseks tahan öelda, et hindan teie muret minu heaolu pärast. Kuna pooleliolevad kohtuvaidlused, milles olen laimamisasja hageja, ei ole mul kohane kommenteerida konkreetseid asju. Kuigi ma ütlen, et ma ei salli väärkohtlemist.

Miranda nimetas dokumentaalfilme ka “ühepoolseks looks” ja pakkus selgitusi oma perekondlikule lõhele.

“Ma armastan oma ema, isa ja Melanie’t ning nad jäävad igaveseks osaks minu elust. Tõde on see, et me lihtsalt ei näe praegu silmast silma. Usun, et see dokumentaalfilm on ühekülgne,” kirjutas ta. “Andsin 2020. aastal oma elu Jeesusele Kristusele ja soovisin, et mu perel oleks ruumi, et koguda oma mõtteid ja läbida oma uus teekond Jumalaga.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *