Oh, ‘Below Deck Maid’ 9. hooaeg algab väga NSFW seksitunnistusega

Ian McLean, Sabrina Muller, Joe Bradley Fred Jaguneau/Bravo

Ei läinud kaua, kui vahemerekülalised teki all märkasid tekikäsi Joe Bradley Pärast seda, kui ta avaldas enda kohta väga NSFW seksuaalset teavet.

9. hooaja esmaesitluse ajal esmaspäeval, 3. juunil, Joe ja kolleegid deckhands Nathan Gallagher Enne kajuti jagamist tutvuge üksteisega.

“Nii et minu igaõhtune rutiin enne magamaminekut: mulle meeldib mind lõhki lasta,” rääkis Zoe Nathanile üllatunult ja Gail Cameron. “Natuke vara enne magamaminekut.”

Nathan ei paista Joe huumorimeelest heidutavat, naljatledes: „Võin teiega ühineda. Niipea kui ma seda popi kuulen, olen sees.”

Kõik, mida pead teadma „Teki all oleva teenija” 9. hooaja kohta: Ayesha tagasitulekust kapten Sandy ettepanekuni

Seotud: Mida teada 9. hooaja „Below Deck Made” kohta

Fännid saavad Deck Mediterrane’i uusima hooaja oodatust varem – ja uued episoodid lubavad palju pommuudiseid. Bravo teatas 2024. aasta aprillis, et Below Deck Mediterranean jõuab eetrisse, kui teki 11. hooaeg lõppeb. Tulevane hooaeg vihjab järjekordsele näitlejate segamisele kapten Sandy Yaniga […]

Vahepeal mainib Gail Jo ja Nathani kiiret “bromanssi” ja ütleb, et ta ei lähe niipea nende kajutisse. Gayle teeb ekraanil selgeks, et tal on poiss-sõber, mistõttu ta pole huvitatud ühestki oma töökaaslasest – kuigi nad on temast huvitatud.

Hooaja treiler rääkis aga hoopis teist juttu. Pärast seda, kui Nathan oli varem vihjanud, et soovib uurida oma tundeid Gale’i vastu, tahtis ta vastata.

“Võib-olla meeldib ta mulle natuke nooremana,” tunnistas ta kaamera ees. Eraldi stseenis ütleb Nathan, et tema ja Gail “peavad need kaamerad kaotama”. Ta saatis talle samasuguse sõnumi, enne kui naine ütles, et neil on “kõik selge” ja nad kohtusid ilmselt kuskil paadis, kus neid ei filmita.

Teki all algab Vahemere 9. hooaeg

Gail Cameron, Nathan Gallagher Fred Jaguneau/Bravo

Enne 9. hooaja esilinastust põhihautis Ayesha Scott Näidake Nathani ja Gaili vahel palju draamat.

“Gail tuleb sisse, kuid tal on Nathaniga vahetu keemia. Ma arvan, et üks tema tõelisi väljakutseid sellel hooajal on see, mida ta selle keemiaga teeb ja kuhu see läheb,” rääkis Ayesha eelmisel kuul TV Insiderile. “Seal on ka armukolmnurk See segab tõesti minu hautist ja seda, kuidas nad iga päev tööle ilmuvad [Captain] liivane [Yawn] Lõppkokkuvõttes sellepärast, et ma lihtsalt löön käed ja ei tea, mida teha.”

Teki frantsiisipaarid, mis juhtusid nende hooajavälisel ajal

Seotud: “Below Deck” frantsiisipaarid, kes said kokku väljaspool hooaega

Below Deck on kogu frantsiisi jooksul jälginud erinevaid suhteid ja paiskamisi, kuid mõned staarid on leidnud üksteisega armastuse ka väljaspool oma hooaega. Malia White’i Below Deck Vahemere tutvustus 2. hooajal tõi kaasa armukolmnurga Adam Glicki ja Wesley Waltoni vahel. Kuigi Malia ja Wes proovisid oma romantikat veel ekraanivälisel ajal – […]

Ayesha ei ole omalt poolt pidanud tegelema oma armueluga pärast seda, kui Us Weekly avaldas mais uudise kihlusest oma kauaaegse poiss-sõbraga. Scott “Scotty” Dobson.

«Ma tõesti usun, et oleme nii stabiilsed ja enesekindlad. Olen Scottile väga tänulik, et ta on endas nii kindel. Ta on rohkem kui õnnelik, et olen nädalaid või kuid korraga puhkusel,” rääkis ta väljaandele TV Insider. “Ta ootab mind, kui ma tagasi tulen, ma olen nii tänulik, et mul on nii armastav ja normaalne inimene, kes toetab mind kogu selle hullumeelsuse juures.

Teki all algab Vahemere 9. hooaeg

Ian McLean, Joe Bradley Fred Jaguneau/Bravo

Deck Med fännid näevad ka allpool Kapten Sandy Astuge tema suhetes suur samm. Hooaja ametlik treiler näitab, kuidas näitlejad kosivad Sandy tüdruksõbrale – ja nüüd ka naisele Leah Shaffer.

Paar, kes enne kihlumist aastaid kohtamas käis, sõlmis maikuus mitme alumise korruse frantsiisitähte. Sandy ja Leah rääkisid meile oma tulevikuplaanidest kohe pärast pulmatseremooniat.

“Praegu oma elus… iga hetk, mil oleme koos, teeme sellest mesinädalad,” purskas Leah. “Seega ei pea see päeva määrama. Isegi eile jalutasime Tampas ringi ja nägime seda väikest rohelist kahekohalist paati ja mõtlesime: “Võtame selle välja.” Teate, iga sekund on meie jaoks mesinädalad.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Allpool on juhend, kes kellega kohtus

Seotud: “Teki all” osatäitjad läbi aastate: juhend selle kohta, kes kellega kohtus

Filmi Below Deck ja selle spinoff-sarja näitlejad teevad armastuse nimel kõike… või vähemalt lõbusa meeskonnaga liitumise nimel. Pärast Bravo sarja seitset hooaega – enam kui 100 osaga – on romantikat küllaga. Lisage teki alla Vahemere flings ja teki alla purjetamine […]

Ta jätkas: “Tahame leida oma pere ja sõprade poolt sellist armastust ja aktsepteerimist praeguses eluetapis. See on tõesti ilus armastuslugu ja pidu ning see on tõsi.”

Leah arutas ka plaane pärast abiellumist oma perekonnanime muuta. “Minule, [getting married] Nii et see oli sürreaalne,” lisas ta. “Sandy rääkis kõigile, et ta ei saa aru, kuidas pulm nii hämmastav oli [and] Ma tegelikult võtan ta nime – ja ma muudan oma nime Leah Rae Yawniks – [and] Ja et sul pole tüdruksõpra, on see nagu: “Vau, ma olen tema naine.” Kui me hotelli sisse registreerime, on see nagu “See on pidu.” See on tõesti hea tunne.”

Filmi The Mediterranean 9. hooaeg on eetris esmaspäeviti kell 21.00 ET saates Bravo. Uued osad voogesitatakse Peacockis järgmisel päeval

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *