Olen ostlemise kirjutaja ja need on tänased 10 parimat 10% soodsamat pakkumist

Meil on iganädalased sidusettevõtted. Meile makstakse tasu, kui klõpsate lingil ja sooritate ostu. Lisateavet!

Kas soovite osta Amazonist uusimaid ja kuumimaid kaupu ilma panka rikkumata? Nüüd on teil võimalus seda teha sadadelt maiuspaladelt 10% soodsamalt. Lõppude lõpuks võite lihtsalt kauplust külastada ja neid oma südameasjaks osta.

Seotud: Ostke Macy’s parimaid kingitusi alla 100 dollari

Kui sa pole veel jõulukinke ostma hakanud – mida sa ootad? Suur päev on pea kahe nädala pärast, nüüd on aeg oma ostuharjumustele järele anda! Macy suurepärane kingituste müük on ideaalne aeg ostlemiseks ja küsimuseks “Kas ma sain kõik?” Ärevus! tõsiselt- […]

Praegu, kui lähete Amazonisse, võite leida pakkumisi kööginõude, mugavate kingade ja paljude muude asjade kohta. Kas te ei soovi kõiki üksikasju läbi sõeluda? Vaadake allpool meie lemmikvalikuid ja ostke neid kohe, kuid tegutsege kiiresti Need ei pruugi kaua kesta.

Need on tänased 10 parimat 10% soodsamat pakkumist

1. iPad Air (5. põlvkond): Sulelise tahvelarvutina on see valgusti suurepärane valik teleri ja filmide vaatamiseks, lugemiseks või veebis sirvimiseks – ainult 550 $!

2. Bose QuietComfort juhtmeta kõrvaklapid: Need mürasummutavad kõrvaklapid aitavad teil vajaduse korral maailma blokeerida – ainult 249 dollarit!

3. Roborock Q Revo robottolmuimeja: Aeg tellida kõik oma majapidamistööd robotitele, et nad saaksid töö kiiremini tehtud – ainult 680 $!

4. Sonos Arc Soundbar: Täiustage oma teleri või meelelahutuse heli selle tapvat heli pakkuva heliribaga – ainult 719 $!

5. Samsungi 49-tolline Odyssey G9 monitor: Vaadake oma lemmiksaateid ja -filme või mängige mänge sellel elueast suuremal monitoril – ainult 800 $!

Seotud: Täna õhtul 10 parimat Amazoni pakkumist, mis on vähemalt 40% soodsamad

Amazoni sirvimine võib muutuda tühikäigul kerimise mustaks auguks. Aga mis siis, kui saate ostledes tõesti palju säästa? Praegu on Amazonil suurepärased pakkumised kvaliteetsete kaupade allahindlustega 40% või rohkem Selle asemel, et teha juhuslikke impulssoste, saate oma lemmiktoodetelt sügavaid allahindlusi. Oleme näinud elektroonikat, […]

6. Koslas Water Flosser: Selle vesiniitiga hoidke hambad ja igemed järgmisel hambaarstivisiidil täiesti terved – ainult 30 dollarit!

7. Tineco iFloor 3 pulgavaakum: Koristage selle suurepäraselt kaasaskantava tolmuimejaga suured ja väikesed segadused – ainult 209 dollarit!

8. Black and Deckeri kaasaskantav konditsioneer: Tooge selle kasuliku seadmega jahedat õhku kõikjale oma kodus – ainult 295 $!

9. Dyson V8 Plus juhtmeta tolmuimeja: Täiustage oma tolmuimemismängu selle püsttolmuimejaga – ainult 350 $!

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

10. Samsung Galaxy Tab S9 FE: Võtke see tahvelarvuti tööle või mängige liikvel olles selle suurepärase hinnaga – ainult 399 $!

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *