Oru esindaja Kristen Michel nimetas uskmatut kommentaari “sõna kuritarvitamiseks”

Bravo; Getty Images (2)

Kristen Doubt Nüüd pöörduge tagasi mõnede tema väidete kohta Michelle Lally Väidetavalt abielus olles tutvumas teise inimesega Jesse Lally.

Teisipäeval, 4. juunil eetris olnud The Valley 1. hooaja finaalis käsitles Kristen varasemaid süüdistusi Michelle’i salajase poiss-sõbra kohta. Kristeni poiss-sõber, Luke BroderickTema oli see, kes tõi välja tõsiasja, et ta väitis ekraanil, et Michelle oli Jesse’iga pikaajalises suhtes, olles veel abielus.

“Kui me lifti läksime, ütlesite, et Michelle’il on aasta aega poiss-sõber,” meenutas ta. “Ma ei teadnud võrrandi seda osa.”

Kristen täpsustas, et see pole päris tõsi, lisades: “Mis pole tõsi. Kui ma seda ütlen, siis mõtlen aasta tagasi. Millest olete teadlik.”

Kõik kuuldused orus on Michelle Lally ja Jesse Lally kohta üles kerkinud

Seotud: Kõik “The Valley” kuulujutud Michelle ja Jessie Lally kohta on pinnale tulnud

Casey Durkini/Bravo Bravo vaatajad eeldasid, et The Valley fookuses on Vanderpump Rulesi maarjad, nii et kujutage ette nende üllatust, kui vestluse peamiseks teemaks said Michelle Lally ja Jesse Lally. 2024. aasta märtsis debüteeriv spinoff-sari keskendub sõpruskonnale, kes jätab oma metsiku nooruse. […]

Ülestunnistuses viitas Kristen oma varasematele kommentaaridele kui “sõna kuritarvitamisele”.

“Mis ma Michelle’i kohta ütlesin, oli see, et tal oli aasta aega poiss-sõber,” märkis ta. “Ma oleksin pidanud ütlema – mida ma tahtsin öelda –, et tal oli aasta tagasi poiss-sõber. Oeh.”

Kristen kahetseb, mida ta tegi teabega, mida Michelle talle ekraaniväliselt rääkis.

“Tunnen end sõbrana, et midagi sellist öelda, sest ma töötasin. Sel ajal ei olnud Jesse hea abikaasa ja ta ei kandnud oma raskust nende suhetes,” jätkas ta. “Nii et kui ma ausalt ütlen, siis ma ei hakka… – Kingi kellelegi sõnumi saatmise eest.

Kristen Doubt kommenteerib, et Michelle Lally on truudusetu sõnade kuritarvitamineCasey Durkin/Bravo

Hooaja alguses süüdistas Kristen Michelle’i afääris teise mehega. nende kaaslane Jax Taylor Samuti oli ta vastutav mitmete kuulujuttude eest Michelle’i lähedastest suhetest režissööriga ja “seksikate piltide” saatmise eest ühele nimetule isikule.

Michelle väidab omalt poolt, et Kristenil pole aimugi, millest ta The Valleys räägib. Pärast filmimist 2023. aasta sügisel andis Michelle Jesse’ist lahutuse sisse ja Bravo oli kohal, et jäädvustada tagajärgi.

Valley Sneak Peak Michelle Lally ütleb, et Split 921-l on ees palju rahuldamata vajadusi

Seotud: “The Valley” peaosades on Jesse Lally ja Michelle Lally suhte ajaskaala

Casey Durkin/Bravo Jesse Lally ja Michelle Lally olid juba kuus aastat abielus, enne kui Bravo The Valley dokumenteeris nende lahkumineku kuude eest. 2024. aasta märtsis esilinastunud tõsieluseriaali filmimise ajal meenutas Michelle, kuidas tema esimene suhtlus Jessega ei jätnud teda kohe rohkem tahtma. “Me pidime lihtsalt jääma […]

Hooaja lõppedes pidasid Michelle ja Jesse viimase vestluse oma abielu staatusest.

“Ma ei loobu millestki. ma proovin ise. Ausalt öeldes kaotasin teie vastu palju neid tundeid,” rääkis Michelle emotsionaalsele Jesse’ile. “Ma ei taha end niimoodi tunda. Ma tahan sinusse armuda nagu varem. Aga ma ei tea, kas saan. Mul on kahju.”

Jesse hakkab nutma, kui ta arutab oma jõupingutusi oma suhte parandamiseks Michelle’iga.

“Me oleme kahel pool vastasküljel. Kogu mõte oli veeta suvi töötades, et jõuda keskteele, ja iga kord, kui astusin kolm sammu edasi, astus tema kuus sammu tagasi. Tunne on nagu kuningas.”

Kaadrites kuus kuud hiljem – pärast seda, kui Us Weekly kinnitas märtsis, et Jesse ja Michelle olid sellest loobunud – tuli endine paar taas kokku. Michelle naasis koju, mida nad jagasid oma 4-aastase tütre Isabellaga.

“Michelle ütles mulle kolm päeva pärast lõpetamist, et meie suhe on läbi. See tekitab minus idioodina tunde. See tekitas minus tunde, nagu oleksin pimestatud ja pimestatud,” ütles Jesse, samal ajal kui Michelle pakkus oma vaatenurka. “Jõudsin lõpuks punkti, kus teadsin, et olen lõpetanud ja tahan edasi liikuda ja lahutust saada ning oma uut ma tahan elu alustada Pole kahtlust, et tegin õige valiku.”

Kristen Doubti kommentaar oma Michelle Lally truudusetuse kohta on sõnade väärkasutusCasey Durkin/Bravo

Paar arutas tütrega praegust hooldusõiguse plaani “kaks päeva edasi, kaks vaba päeva”. Michelle ja Jesse hoolitsevad mõlemad oma koera Malibu eest, astudes samal ajal samme, et jagada oma vara ja lõpetada koos töötamine.

“Peame koostama nimekirja. See on väga lihtne kuni selleni ja see on väga keeruline. Pigem teeksin nimekirja. Sa teed kõik keeruliseks,” rääkis Michelle Jesse’ile. “Seega tuleks kirjutada.”

Jesse andis vastuseks, et nad on samal lehel, lisades: „Varasemad ja praegused kliendid, varasemad ja praegused müügivihjed, varasemad ja praegused viiteallikad. See on väga selge.”

Põhjalik juhend igale filmis Vanderpump Rules Spinoff The Valley 058 esinevatele näitlejatele

Seotud: Tutvuge filmi “The Valley” näitlejatega, sealhulgas “Vanderpump Rules” alumnidega

Vanderpump Rules’i vaatajatele tutvustatakse mõningaid uusi näitlejaid ja tuttavaid nägusid spinoff-sarjas The Valley. 2012. aastal tutvustati fännidele Lisa Vanderpumpi West Hollywoodi restorani SUR töötajaid, kelle hulka kuulusid Stassi Schroeder, Jax Taylor, Kristen Dout, Tom Sandoval, Katie Maloney ja Scheana Shay. Valatud näod a […]

Jesse sõnul ei tülitsenud nad mitte ainult Isabella pärast, vaid neil oli lahutuseks ka vahendaja. “Ma ei kirjuta millelegi alla enne, kui võtan endale advokaadi ja lähen kohtusse avaldust esitama,” jätkas ta. “Ma teen seda nii, nagu ma tahan.”

Michelle oli omalt poolt pettunud, kuidas Jesse viivitas nende lahuseluga.

“Me peame lahutama. Lahutamiseks peate alla kirjutama,” vastas ta. “Ma lihtsalt tahan lahutada, seda parem üüri siin ja ma maksan oma uue koha eest.

Nende tütar sekkus, kui nende kahe vahel algas tuline vaidlus.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“Olla see, kes otsustab lahutada, on uskumatult raske. Sest ühel päeval pean ma tütrele ütlema, et jätsin ta isa maha,” rääkis Michelle kaamerale. “Päeva lõpuks teen seda, mis on tema jaoks parim, kuid ma arvasin ka, et mu laps kasvab kahe vanemaga, kes on koos. Lõpuks ei saanud unistus reaalsuseks.”

Pärast lahkuminekut on Michelle leidnud armastuse oma poiss-sõbraga Aaron Nosler. Vahepeal lahkub Jesse koos oma tüdruksõbraga Lacey Nicole.

The Valley on 2. hooaja jaoks uuendatud ja kõik osad on praegu Peacockis

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *